18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubisz techno?

speedfreak • 2010-06-22, 02:01
Ukraina została zmiażdżona przez Polskiego wykonawcę muzyki technicznej. :terror:

... dobry dj tutaj gra ...
:terror: <3

Rh...........ox

2010-06-26, 11:15
Mam prośbę: niech ktoś wyjaśni mi łopatologicznie czym różni się speedcore od terrorcore.

KurwaRomantyk

2010-06-26, 17:02
Rhox napisał/a:

Mam prośbę: niech ktoś wyjaśni mi łopatologicznie czym różni się speedcore od terrorcore.


hardcore 150bpm+ terrorcore 250bpm+ speedcore 300bpm+ splittercore 600bpm+ extratone 1000bpm+

Rh...........ox

2010-06-26, 17:18
k***aRomantyk napisał/a:


hardcore 150bpm+ terrorcore 250bpm+ speedcore 300bpm+ splittercore 600bpm+ extratone 1000bpm+



hardcore (takie sobie napie**alanie+) terrorcore (ciut szybsze napie**alanie +) speedcore (napie**alanie+) splittercore (szybkie napie**alanie +) extratone (nieogarniajÄ…ce napie**alanie +)

Dobrze zrozumiałem?

rafwlkp

2010-06-26, 18:34
Thunderdome niszczy system. Sposób na taką zabawę jest niezwykle prosty: HardCore + tona tabsów :glowawmur:

Lashlo

2010-06-26, 18:37
JakoÅ› nadal do mnie na 'muzyka' nie przemawia.

Rh...........ox

2010-06-26, 18:39
Lashlo napisał/a:

JakoÅ› nadal do mnie na 'muzyka' nie przemawia.



Ja na razie próbuję ogarnąć podział na gatunki.

RastaSoldat

2010-06-26, 19:19
rafwlkp napisał/a:

Thunderdome niszczy system. Sposób na taką zabawę jest niezwykle prosty: HardCore + tona tabsów :glowawmur:



to to jest laytowe jeszcze idzie posłuchać,
jeśli ty tabsów to takiego czegoś potrzebujesz to pozdro mi wódka wystarczy, powiem nawet, że słabe to jeśli o melodyczne pie**olnięcie chodzi.

rafwlkp

2010-06-26, 19:24
Na tym filmie niestety połowa wygląda na napixowanych. Mi nic nie potrzeba do HC, wystarczy dobry humor ;-)

BÃ...........³g

2010-06-26, 21:41
To powinno być w czego słuchają sadyści.
Bo jeśli nie, to ja ide po koncert lamb of god i też sobie wrzuce.

King of the devil

2010-06-26, 22:20
To jest jeszcze gorsze niż techno. Dnb Dubtep darkstep tak ale nie speedcore :roll:

fallout444

2010-06-27, 22:09
Lashlo napisał/a:

JakoÅ› nadal do mnie na 'muzyka' nie przemawia.



Doskonale cie rozumiem, miałem to samo jak mi moi długowłosi koledzy o dużym stopniu agresji, zdecydowanie zbyt wysoką samooceną, zbyt dużym przekonaniem o słuszności swoich poglądów i ogromnym brakiem otwartości na cokolwiek co od nich się różni próbowali mnie do black/death/thrash metalu przekonać.
Ale jakby się zastanowić to chyba te speedy wygrywają bo na takich imprezach uczestniczy chociaż się bawią.

Lashlo

2010-06-27, 22:17
fallout444 napisał/a:



Doskonale cie rozumiem, miałem to samo jak mi moi długowłosi koledzy o dużym stopniu agresji, zdecydowanie zbyt wysoką samooceną, zbyt dużym przekonaniem o słuszności swoich poglądów i ogromnym brakiem otwartości na cokolwiek co od nich się różni próbowali mnie do black/death/thrash metalu przekonać.
Ale jakby się zastanowić to chyba te speedy wygrywają bo na takich imprezach uczestniczy chociaż się bawią.



Ależ jestem bardzo otwarty na muzykę, nie jestem uprzedzony do czegoś, czego nie słyszałem.
Kawałki, które zostały tu wrzucone wysłuchałem od początku do końca, ale 'nie zaiskrzyło'.
Po prostu nie 'buja mną' ta muzyka, nie sądzę również, że byłbym w stanie się przy tym bawić. Jeśli się komuś to podoba, jego sprawa,

Co do drugiej części Twej wypowiedzi, to zależy co się komu podoba, byłem na bardzo wielu koncertach i festach, tam przychodzą ludzie, których bawi ta muzyka (niewielu jest ludzi 'z przypadku'), więc potrafią się wczuć w klimat i bawić przy tym.
Jeśli nie interesuje Cię death/black/trash/łotewer, nie idziesz na taki koncert, jeśli idzesz, to po protsu strata Twojego czasu, pieniędzy i nerwów. Po co iść na coś co Cię nie interesuje i masz się tam ch*jowo bawić?

andre48

2010-06-27, 22:31
Czy ktoś przeczytał co jest napisane za kolesiem, zacytuję HARDCORE!