18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubił małe dziewczynki, na szczęście już nie żyje

phrontch • 2021-11-29, 20:49
41-letni Rosinaldo Andrade Messias został zastrzelony 23. listopada w Itaquirai, 400 kilometrów od Campo Grande, stolicy stanu Mato Grosso do Sul. Rosinaldo otrzymał zaledwie jeden, ale skuteczny strzał w kark. Powodem zabójstwa był poniższy filmik. Po lewej stronie siedzi matka dziewczynki :idzwch*j:




Pralpunkt

2021-11-29, 20:52
Wstaw filmik jak został odj***ny

Jesse.Pinkman

2021-11-29, 20:54
Pralpunkt napisał/a:

Wstaw filmik jak został odj***ny


Masz tu screena z filmiku poniżej:

sothis

2021-11-29, 21:00
Cóż, bardzo dobrze.

Achujwamdotego

2021-11-29, 21:01
Prawidłowo zajebac takiego ch*ja , tylko śmiercią powolna żeby inni mogli się napatrzeć co ich czeka

wafelq

2021-11-29, 21:11
o matce zapomnieli?
Też powinna być odje..na

jozue

2021-11-29, 21:35
ja pie**ole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland k***a

KonioBijca

2021-11-29, 21:39
jozue napisał/a:

ja pie**ole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland k***a



Nastawiaj dupe zwyrolu! Mam ogiera w stajni, r*chać mu się chce.

mygyry

2021-11-29, 22:00
One kiss one shot

jjuice

2021-11-29, 22:42
k***a ja nie kumam tych podwójnych standardów na tej stronie, jedni wychaczają bana za byle co, a tu jawne promowanie pedofili i film ląduje na głównej. Juz pomijam fakt ze dopiero ktoś w komentarzu musiał wstawić fotkę odj***nego typa, to jaka pewność ze to ten sam koleś?

Nattttsjel

2021-11-29, 22:46
Przydałoby się matę też odwalić...

zipi

2021-11-29, 23:00
jjuice napisał/a:

k***a ja nie kumam tych podwójnych standardów na tej stronie, jedni wychaczają bana za byle co, a tu jawne promowanie pedofili i film ląduje na głównej. Juz pomijam fakt ze dopiero ktoś w komentarzu musiał wstawić fotkę odj***nego typa, to jaka pewność ze to ten sam typ?



ty skonczony debilu, jak by nie było drugiej części "TO MOZE " bym sie z tobą zgodził, ale jak jest czyn/sprawiedliwość to gdzie tu promowanie pedofili ?


a co do filmiku, nie wiem czemu ale po mordzie tego widze ze coś z nim jest nie tak, takie sp***olenie umysłowe, psa bym mu nie dał wyprowadzić bo wiem ze by albo coś zj***ł albo go wyr*chał.

jjuice

2021-11-29, 23:06
zipi napisał/a:

ty skonczony debilu, jak by nie było drugiej części "TO MOZE " bym sie z tobą zgodził, ale jak jest czyn/sprawiedliwość to gdzie tu promowanie pedofili ?
a co do filmiku, nie wiem czemu ale po mordzie tego widze ze coś z nim jest nie tak, takie sp***olenie umysłowe, psa bym mu nie dał wyprowadzić bo wiem ze by albo coś zj***ł albo go wyr*chał.



kładę żór na to z czym ty sie godzisz a z czym nie. musiałeś mieć spięcie w inkubatorze skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem . Jaka masz pewność ze typ ze zdjęcia to ten sam koleś? typ leży twarzą do dołu, ledwie widać jego profil. Po twoich domysłach, cos czuje ze jak by cię wsadzić w doniczkę i postawić na oknie to na wiosnę byś zakwitł.

dżonyłojlker

2021-11-29, 23:33
phrontch napisał/a:

Lubił małe dziewczynki, na szczęście już nie żyje



Lubił małych chłopczyków, niestety już nie żyje



Tak by było 8-)