18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubił małe dziewczynki, na szczęście już nie żyje

phrontch • 2021-11-29, 20:49
41-letni Rosinaldo Andrade Messias został zastrzelony 23. listopada w Itaquirai, 400 kilometrów od Campo Grande, stolicy stanu Mato Grosso do Sul. Rosinaldo otrzymał zaledwie jeden, ale skuteczny strzał w kark. Powodem zabójstwa był poniższy filmik. Po lewej stronie siedzi matka dziewczynki :idzwch*j:




Adrian92

2021-11-29, 23:50
jozue napisał/a:

ja pie**ole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland k***a



Ta a w domciu pewnie każe temu dziecku robić inne rzeczy. Spójrz na mine tego dziecka. Tak się niszczy dzieciakom mózgi.
W dzisiejszych czasach sex masz na każdym kroku, nawet nie musisz być specjalnie bogaty i atrakcyjny, więc chcesz por*chac to idziesz i r*chasz ale dorosłe osoby które są wszystkiego świadome.
Jak mozna sie dobierać do dzieci?!
Popieram taki wyrok ulicy w słusznej sprawie :)

silwerbalk

2021-11-30, 00:43
No i co był chłop,chłopa nie ma chrząszcze i larwy zjedzą.... 8-)
A tak to mu ch*j w dupę i kilof w plecy

Ojciec.zmian

2021-11-30, 02:09
powinni go spalić żywcem, tak to jest niedosyt

McQurwa

2021-11-30, 06:20
jedngo sukrwysyna mnjej

Takafura

2021-11-30, 08:41
wafelq napisał/a:

o matce zapomnieli?
Też powinna być odje..na


Ustal najpierw jak się matka wmanewrowała w jego towarzystwo - może nie mogła odmówić ?
A druga sprawa kto zlecił odstrzelenie gościa, może ta którą krytykujesz ?


Tranquillum

2021-11-30, 10:34
Hahaha, 115 osób dało piwko do filmiku, gdzie typ liże małą dziewczynkę

MrNeko

2021-11-30, 10:44
Ktoś by zgłosił Sadistica do urzędu

Jesse.Pinkman

2021-11-30, 11:43
jjuice napisał/a:

musiałeś mieć spięcie w inkubatorze skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem .


Spięcie w inkubatorze miałeś ty bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem regulaminu. Wracaj do podstawówki zamiast teraz płakać bo twój przydupas wir00z dostał bana za zoofilię. Banda dzieciaczków dobrała się do sadola.


jebać_pis_w_dupsko

2021-11-30, 11:45
KonioBijca napisał/a:

Nastawiaj dupe zwyrolu! Mam ogiera w stajni, r*chać mu się chce.



Mało temu "ogieru" mu że twoją starą r*cha z dupy do japy?

Pantaran

2021-11-30, 15:16
Dzieciaki wysadzić na brzeg a cała motorówka z kompletem zwyroli (bo na bank wszyscy wiedzą co odpie**ala ich koleś) jako cel dla marynarki.


jozue napisał/a:

ja pie**ole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland k***a



A tego sadola jak nie widzi w tym problemu też bym do załogi wcielił.

razak

2021-11-30, 16:36
i tak się powinno leczyć pedofilię :)

Gitrix

2021-11-30, 16:59
Mamusia jak zobaczyła filmik "załatwiła" partnera, inaczej nie oglądalibyśmy tego dzieła.

Sewwww

2021-11-30, 20:41
Ja pie**ole jakie to przykre, dzieciak siedzi boi się prawie płacze, a matka obok siedzi zadowolona ze turysta się dobrze bawi i kasę da. Co za okropnosc

jjuice

2021-12-01, 01:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

Spięcie w inkubatorze miałeś ty bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem regulaminu. Wracaj do podstawówki zamiast teraz płakać bo twój przydupas wir00z dostał bana za zoofilię. Banda dzieciaczków dobrała się do sadola.



Boli dupsko bo w koncu kosa trafila na kamien, ale co bys nie napisal materiały dalej masz ch*jowe

extremetube

2021-12-02, 05:55
Beckham też całował córkę w usta i nie było problemu. Małolatka dostała buziaka - nic złego się nie stało