18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubań złodziej !! 25.03.2012 godz 5:56

dr_evil • 2013-04-26, 18:50
Nic innego tylko ręce upie**olić!!

animalus

2013-04-26, 18:51
Po same stawy kolanowe.

kurabezkosci

2013-04-26, 19:10
jak ręce upierdzielisz to jeszcze go dobij .Badz kreatywny...wyrwij mu paznokcie

genghiskhan

2013-04-26, 19:24
Mam wrażenie, że Lubań to taki zachodni Radom...

AdmirałFloty

2013-04-26, 19:45
Tylko idiota zostawia na dachu antene... Do pewnego czasu myślalem że po co komu antena bez wtyku... Żyjemy w takim a nie innym państwie że nawet ucięta antena się komuś przyda.

Kakushkin

2013-04-26, 20:05
Antena od CB, tyle wygrać... W końcu wykupi starą z lombardu.

Samudaripen

2013-04-26, 20:08
Cytat:

Nic innego tylko ręce upie**olić!!


:homer: Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..

Rolnik3a

2013-04-26, 20:13
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


:homer: Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..



Jakby musiał wyżywić rodzinę to by kradł chleb, albo jakąś żywność ze sklepu, albo coś innego z jakiegoś hipermarketu, a nie antene gościowi z auta -.- Zwykły sk***iel co podpie**ala innym bo mu się kasy nie chce na to wydać. Upie**olić ręce do ramion bo jak do łokci to jeszcze coś zdoła podpie**olić. Dodatkowo zaszyć usta i obciąć stopy co by nie gadało i nie sp***alało za szybko.
Dziękuję, dobranoc.

wedzio

2013-04-26, 20:41
ale sie nazarabial, bedzie na 2 dni melanzu

genghiskhan

2013-04-26, 20:48
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


:homer: Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..


! ! ! cygan detected ! ! !

staffior

2013-04-26, 21:39
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


:homer: Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..




taaaaa
i gwałcić tez może na luzie bo jest brzydki, w rodzinie sami bracia i nie stać go na dz**ki...

majfon

2013-04-26, 22:02
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..



A słyszałeś o czymś takim jak uczciwa praca?

tepad.no

2013-04-26, 22:03
Ktos to pisal cos o zywieniu rodziny? Ten van nie wyglada na weekendowe auto do wyjazdow na pikniki. Podejrzewam, ze ktos nim ostro zapierrrdala 6 dni w tygodniu zeby zarobic minimum na utrzymanie samochodu, siebie i rodziny. Jesli ten zlodzijaszek chce kogos okradac to powinien skupic sie na limuzynach z Wielskiej, na pewno nie na tym vanie.

normale

2013-04-26, 22:06
O lincz! A, rzucę sobie kamieniem.... Samudaripen_Porajmos Ty to na bank ciągle coś kradniesz i pewnie tak sobie tłumaczysz, że biedys, że nie masz pieniędzy na jedzenie co? Gdybym przeczytał Twój post na głos to pewnie z ust poleciałby mi gruz....