18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubań złodziej !! 25.03.2012 godz 5:56

dr_evil • 2013-04-26, 18:50
Nic innego tylko ręce upie**olić!!

achujciwcycki

2013-04-26, 22:11
Lubań? Złodziej? k***a, tam jest taka bieda że większość kradnie, czy to za niemiecką granicą czy u nas, jeden ch*j. Mi tam kiedyś na oko 12 latek przystawił kosę do szyi jak siedziałem w parku z laptopem. A poza biedą jest jeszcze pico zza czeskiej granicy, ścierwo podejrzewam methopodobne i tak też podobnie ryjące banię. Mieszkałem miesiąc, a że szukałem palenia to poznałem jakąś małą część tamtejszego elementu. Patologia to małe słowo.

Ranger

2013-04-26, 22:14
Cytat:

A słyszałeś o czymś takim jak uczciwa praca?



W tym kraju - nie. Tutaj się wyciska ludzi jak cytryny, a nie daje im uczciwą pracę.

Cytat:

Jakby musiał wyżywić rodzinę to by kradł chleb, albo jakąś żywność ze sklepu, albo coś innego z jakiegoś hipermarketu, a nie antene gościowi z auta -.- Zwykły sk***iel co podpie**ala innym bo mu się kasy nie chce na to wydać. Upie**olić ręce do ramion bo jak do łokci to jeszcze coś zdoła podpie**olić. Dodatkowo zaszyć usta i obciąć stopy co by nie gadało i nie sp***alało za szybko.
Dziękuję, dobranoc.



No nie do końca. Kradnąc w markecie jest duże ryzyko wpadki - wszędzie są kamery, a ochroniarze dostają opie**ol, jeśli nie mają ujęć. Każda kradzież w markecie to zababrana kartoteka na policji + mandaty, a jak zapie**olisz coś o wyższej wartości niż 250zł to sprawa zostaje skierowana do sądu.
A tutaj masz stojący sobie sprzęcior, który można bez problemu sprzedać, a ryzyko wpadki jest niewielkie. Szczególnie w przypadku takiej ch*jowej kamery, bo obraz jest taki, że byś gościa minął na ulicy i nie poznał, że to gość, który cię opie**olił...

tepad.no

2013-04-26, 22:18
@Ranger
przez takich debili jak ty w polsce jest tak ch*jowo. Gdyby ludze trzymali sie razem to juz dawno zrobiliby porzadek. Zamiast tego mamy ubogich Polakow okradajacych sie wzajemnie z ochlapow i wladze, okradajaca Polakow. rzygac sie chce.

Zacharael

2013-04-26, 22:29
Samudaripen_Porajmos: poj***ło mi się z tym piwem dla ciebie. Niżej miało pójść właściwe. Nie jaraj się nim.

Ranger

2013-04-26, 22:39
Cytat:

przez takich debili jak ty w polsce jest tak ch*jowo. Gdyby ludze trzymali sie razem to juz dawno zrobiliby porzadek. Zamiast tego mamy ubogich Polakow okradajacych sie wzajemnie z ochlapow i wladze, okradajaca Polakow. rzygac sie chce.



Słuchaj no, dzieciaczku. Jak nie potrafisz czytać, a słowo ''kontekst'' brzmi dla ciebie enigmatycznie to zamknij tą swoją internetową mordę i zajmij się waleniem konia to będziesz spokojniejszy.
Ja opisałem tylko suche fakty, nie pochwalam złodziejstwa ale jednocześnie nie oczerniam. Dlaczego ? A no dlatego, że w tym popie**olonym kraju nie warto być uczciwym. Uczciwość i chęć do pracy jest w tym kraju idealną pożywką dla pazernych. Poza tym złodziejstwo ma wiele postaci.
To, że twój ''pracodawca'' daje ci do podpisania umowę zlecenie, która powinna być umową o pracę to też perfidna kradzież i żerowanie na ludziach.
Gdyby ten naród potrafił się jednoczyć to byłoby świetnie, żyłoby nam się lepiej i mielibyśmy na kogo liczyć... Ale to utopia, bo nasz naród charakteryzuje chciwość, zawiść i brak odpowiedzialności.

GumBaSS

2013-04-26, 22:53
Nie dziwi mnie to, że ktoś kradnie CB... mnie już nic nie zdziwi... Jeśli są zdolni nawet do tego, żeby korek od wlewu paliwa ukraść. Co akurat niestety mnie sie nie dawno przydarzyło. Na szczęscie żadna menda społeczna nie wsypała mi "raczej" nic do baku bo już jakiś czas bez korka śmigam... a żaden sklep takiego niema... i na co komu ten korek ? jak tylko mój kluczyk tam pasował, wszystko jednym kluczem otwierami zamykam.

xXMolochXx

2013-04-27, 00:16
Ale to trzeba być skończonym idiotą żeby obciąć kabel z anteny CB... i po ch*j mu taka antena? Jak żeby dobrze dostroić antenę CB musi być oryginalna długość kabla... Banda debili polskich decydentów...

TelewiZorro

2013-04-27, 07:13
zarabianie na chleb :> ta jasne. To 'cwaniaczki' co myślą że rządzą światem bo im się czasem uda 'oskubać frajera' na 50 zł.

Rolnik3a

2013-04-27, 12:01
Ranger napisał/a:



W tym kraju - nie. Tutaj się wyciska ludzi jak cytryny, a nie daje im uczciwą pracę.



No nie do końca. Kradnąc w markecie jest duże ryzyko wpadki - wszędzie są kamery, a ochroniarze dostają opie**ol, jeśli nie mają ujęć. Każda kradzież w markecie to zababrana kartoteka na policji + mandaty, a jak zapie**olisz coś o wyższej wartości niż 250zł to sprawa zostaje skierowana do sądu.
A tutaj masz stojący sobie sprzęcior, który można bez problemu sprzedać, a ryzyko wpadki jest niewielkie. Szczególnie w przypadku takiej ch*jowej kamery, bo obraz jest taki, że byś gościa minął na ulicy i nie poznał, że to gość, który cię opie**olił...



Jest takie niepisana reguła, że za kradzież chleba nie wzywa się policji. Widziałem jak głodny typek wszedł do piekarni i zaczął wpie**alać bułki (bo były najbliżej). Ekspedientka trochę pokrzyczała, ale na policje nie zadzwoniła, a nikt go nie łapał bo to głodny człowiek.

Ranger

2013-04-27, 14:46
Cytat:

Jest takie niepisana reguła, że za kradzież chleba nie wzywa się policji.



W jakichś małych sklepach, w których właściciel stoi za kasą to może i tak. W markecie nie ma zmiłuj, bo za równo ochroniarze dostaną opie**ol i ucięte ''wynagrodzenie'' jak i kierownicy zbiorą opie**ol od swoich przełożonych. Korporacje i koncerny mają ludzi w dupie, liczy się tylko ich kasa.

warder

2013-04-27, 22:15
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


:homer: Już k***a by ręce ucinał, a może musi kraść bo nie ma pieniędzy by utrzymać rodzinę co? Postaw się czasem w czyjejś sytuacji, a nie od razu chamskie teksty, żal mi cię..



Gówno prawda, zwykły złodziej. Upie....olić ręce przy samej dupie.