18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LOTR z dźwiękiem na żywo

Ivo • 2013-12-25, 16:56
Epickość przerasta samą siebie.




Dłuższa wersja


Cena na przyszłe spektakle to 125$
Więcej tutaj <

ProfessorHix

2013-12-26, 12:54
Wrażenia z takiego spektaklu muszą być naprawdę niesamowite. Jestem pewien, że znalazłoby się wielu podobnych mi ludzi, skłonnych zapłacić kilkukrotną wartość biletu do kina by obejrzeć i w ogóle doświadczyć czegoś takiego. Niestety większość woli debilne 3D otoczone pierdyliardem dźwięków wybuchów i wystrzałów bo to jedyne co jest w stanie ogarnąć ich niedorozwinięta wyobraźnia.


A hejterów zlać cieplutkim, świątecznym sikiem skoro wolą trwać w swojej płyciźnie intelektualnej.

MrZet

2013-12-26, 21:33
SgtPepper1942 napisał/a:

Chyba najpiękniejszy soundtrack filmowy, jaki słyszałem. Film i książka również. Arcydzieła, to nie ulega wątpliwości.



Mało w życiu widziałeś, słyszałeś i czytałeś.

Ale sama opcja zagrania tego na żywca pod obraz, rewelka.

Ne...........ro

2013-12-27, 10:27
MrZet napisał/a:



Mało w życiu widziałeś, słyszałeś i czytałeś.

Ale sama opcja zagrania tego na żywca pod obraz, rewelka.



Jako kinoman słyszałem mnóstwo soundtracków filmowych, ale ten z LOTR uwielbiam najbardziej. Należę do najwierniejszych fanów prozy Tolkiena i uważam film za najlepszą adaptacje.

Z soundtraków polecam również: 'Lolita' Morricone z 1997, 'Solaris' Cliffa Martineza, 'Drive' również Martineza, 'Wichrowe Wzgórza' Ryûichi Sakamoto, 'Twin Peaks' Angelo Badalamentiego, 'Stalker' Artemeva, 'Dziewczyna z Tatuażem' Reznora i Rossa.

MrZet

2013-12-27, 15:46
SgtPepper1942 napisał/a:



Jako kinoman słyszałem mnóstwo soundtracków filmowych, ale ten z LOTR uwielbiam najbardziej. Należę do najwierniejszych fanów prozy Tolkiena i uważam film za najlepszą adaptacje.

Z soundtraków polecam również: 'Lolita' Morricone z 1997, 'Solaris' Cliffa Martineza, 'Drive' również Martineza, 'Wichrowe Wzgórza' Ryûichi Sakamoto, 'Twin Peaks' Angelo Badalamentiego, 'Stalker' Artemeva, 'Dziewczyna z Tatuażem' Reznora i Rossa.



Widzisz. sam się zdiagnozowałeś. Jako najwierniejszy fan Tolkiena podświadomie dodajesz wartość do rzeczy związanych z jego twórczością.

Pierwszy z brzegu lepszy OST: The Beekeeper

Eleni Karaindrou - O Melissokomos (nazwa albumu)

Współtwórcą muzyki jest Polak, Jan Garbarek.

Do znalezienia w Spotify np.

NafazowanyKoleś

2013-12-28, 00:45
Ile hejtu. Aż nie podejmuję się próby odpowiedzi na wszystko.


Po prostu wybaczmy ludziom, którzy oglądali lotra na 16 calowym monitorze z głośnikami za 20złotych z pobliskiego kiosku komputerowego...

greene

2013-12-28, 08:05
MrZet napisał/a:



Widzisz. sam się zdiagnozowałeś. Jako najwierniejszy fan Tolkiena podświadomie dodajesz wartość do rzeczy związanych z jego twórczością.

Pierwszy z brzegu lepszy OST: The Beekeeper


Mistrzem obiektywnego spojrzenia na sprawę niestety nie jesteś, bowiem powyższe słowa są umotywowane indywidualną interpretacją jak i emocjonalnymi pobudkami i nawet jeśli nie w głównej mierze, to jednak zawsze. "Nie, posłuchaj, to jest lepsze!" Nie bądźmy hipokrytami. Pojęcia to jest bardzo względne. Dla każdego, bez wyjątków.

lobominator

2013-12-28, 22:16


Orkiestra Hornera grająca soundtrack z Titanica na żywo, w tej samej formie, w tym samym miejscu.
Też robi wrażenie.

Tutaj całość (od 3:30)