18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot w kosmos

Je...........ik • 2020-10-23, 10:49
Dla wyjaśnienia to żadne znęcanie tylko amatorska próba wysłania szczura w przestrzeń kosmiczną


SoHiGH

2020-10-24, 12:22
Nie doleciał chyba ?? LIKE!

Kamil3l

2020-10-24, 14:32
McMarcino napisał/a:

Zgłaszam film i tego cwe*a co to wrzucił na policję. Chyba tylko tępe strzały się z tego śmieją.
I co w tym fajnego ? Że jakiś głąb zabił mniejszego od siebie? Jesteście tacy mocni chodźcie spróbować ze mną. Na policję już zgłoszone.



Dobra rudy, nie sraj żarem.

ZagrzybialySandal

2020-10-24, 16:10
McMarcino napisał/a:

Zgłaszam film i tego cwe*a co to wrzucił na policję. Chyba tylko tępe strzały się z tego śmieją.

I co w tym fajnego ? Że jakiś głąb zabił mniejszego od siebie? Jesteście tacy mocni chodźcie spróbować ze mną. Na policję już zgłoszone.



dopiero co założyłeś konto a już się prujesz? idź na kwejka lub na forum o lalkach barbie

konował

2020-10-24, 17:31
To j***ny szczur. Sk***ysyn który roznosi wszelkie choróbska i bez zawahania jest wstanie wpie**olić człowieka żywcem. A wy się sracie jak by ktoś szczeniaka czy kotka wystrzelił j***ne p*zdy.

maniu_1962

2020-10-25, 01:14
martils napisał/a:

Kiedyś konstruowałem petardy z puszek po piwie i prochu czarnego. Pierwsze egzemplarze były tak skonstruowane że ich nie rozrywało, tylko się odrywało wieczko od strony gdzie było zamknięcie i puszka leciała w powietrze do wysokości około 10 piętrowego bloku (30 metrów). Z czasem w ramach kolejnych eksperymentów ,przywiązaliśmy do puszki kilka razy żabę i każda żaba po takim locie żyła, oddychała, ale niestety wyglądała jakby była w szoku i nie reagowała na bodźce z zewnątrz - wybałuszone oczy i brak innych reakcji. Nie wiem czy ostatecznie przeżywały - ostatecznie zakończyliśmy ten proceder po kilku żabach - nie, nie jestem mordercą i nie biję żony chociaż czasami mam ochotę ją zabić.



No i fajno. Pewnie pamiętasz 'Twoj weekend'?

zlosnik

2020-10-25, 05:03
woytasw napisał/a:

Dla mnie dorosły osoboczłowiek znęcający się nad jakimkolwiek zwierzęciem to skończony ku*as.
Chcesz zabić? Zabij. Nie dręcz.



Chyba żeś się zalogował nie w to miejsce do którego matka natura przysposobiła twoją pedalską moralność.

Skarabeusz

2020-10-26, 20:41
de_Sade napisał/a:

Oburza cię to, bo nie ogarniasz. To co się stało, to nie są podatki, szwindle na sprzęcie medycznym, czy podwyżki dla posłów. To nie jest jedna z wielu spraw. To jest problem tego, kto i kiedy może pogrzebać w dupce twojej matce, siostrze, czy partnerce i czy one mają w tym względzie coś do powiedzenia. W innych tematach nie znajdziesz ani jednego napisanego przeze mnie słowa o PiS, czy PO.
Dobrze, że użyłeś tego porównania. Widocznie czujesz się wydymany. Użyj maści na ten ból.
PS A ja nie pisałem o patriotach tylko o "patriotach". Inna rzecz, że prześmigaliście to słowo, jak stary dziadek przetrze gacie nosząc je przez cały miesiąc



Mało się bardzo udzielam... ale weź już wypie**alaj dzbanie...

de_Sade

2020-10-26, 22:26
Skarabeusz napisał/a:

Mało się bardzo udzielam... ale weź już wypie**alaj dzbanie...



Chyba wiem dlaczego- niewiele masz do powiedzenia. Możesz mnie cmoknąć w pompkę, leszczu : )

chlusniembousniem

2020-11-08, 04:00
woytasw napisał/a:

Dla mnie dorosły osoboczłowiek znęcający się nad jakimkolwiek zwierzęciem to skończony ku*as.
Chcesz zabić? Zabij. Nie dręcz.



Nie pie**ol. I tak nie masz na to wpływu, a filmiki oglądasz z ręką w majtkach.