18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot w kosmos

Je...........ik • 2020-10-23, 10:49
Dla wyjaśnienia to żadne znęcanie tylko amatorska próba wysłania szczura w przestrzeń kosmiczną


de_Sade

2020-10-23, 17:18
AyCaramba napisał/a:

Takie ch*jki jak ty wklejają w każdym możliwym miejscu pie**olenie o pis, po, albo ch*j wie co. W każdy j***ny zakątek internetu wklepujesz walkę pomiędzy rządem a opozycją?



Oburza cię to, bo nie ogarniasz. To co się stało, to nie są podatki, szwindle na sprzęcie medycznym, czy podwyżki dla posłów. To nie jest jedna z wielu spraw. To jest problem tego, kto i kiedy może pogrzebać w dupce twojej matce, siostrze, czy partnerce i czy one mają w tym względzie coś do powiedzenia. W innych tematach nie znajdziesz ani jednego napisanego przeze mnie słowa o PiS, czy PO.

AyCaramba napisał/a:

Jak dymasz żonę to też szepczesz jej do ucha że tak dyma rząd klasę robotniczą??



Dobrze, że użyłeś tego porównania. Widocznie czujesz się wydymany. Użyj maści na ten ból.

PS A ja nie pisałem o patriotach tylko o "patriotach". Inna rzecz, że prześmigaliście to słowo, jak stary dziadek przetrze gacie nosząc je przez cały miesiąc :(

35i

2020-10-23, 18:31
Co wy wiecie o znęcaniu:



Kamil3l

2020-10-23, 18:50
de_Sade napisał/a:

Oburza cię to, bo nie ogarniasz. To co się stało, to nie są podatki, szwindle na sprzęcie medycznym, czy podwyżki dla posłów. To nie jest jedna z wielu spraw. To jest problem tego, kto i kiedy może pogrzebać w dupce twojej matce, siostrze, czy partnerce i czy one mają w tym względzie coś do powiedzenia. W innych tematach nie znajdziesz ani jednego napisanego przeze mnie słowa o PiS, czy PO.
Dobrze, że użyłeś tego porównania. Widocznie czujesz się wydymany. Użyj maści na ten ból.
PS A ja nie pisałem o patriotach tylko o "patriotach". Inna rzecz, że prześmigaliście to słowo, jak stary dziadek przetrze gacie nosząc je przez cały miesiąc



Ja natomiast uważam, że pie**olisz Pan. Temat o wystrzeleniu szczura, a ty pie**olisz o TK i "patriotach". Ja osobiście jestem temu przeciwny (nie mam na myśli strzelania szczurem), ale nie pie**olę o tym tak ni z dupy ni z pietruchy. Chcesz coś przekazać, to załóż k***a o tym temat. Jak ciekawie przedstawiony to będzie czytany, a tak to ch*j wpisy, po których ludzie mają Cię za półmózga.

Je...........ik

2020-10-23, 19:04
woytasw napisał/a:

Dla mnie dorosły osoboczłowiek znęcający się nad jakimkolwiek zwierzęciem to skończony ku*as.
Chcesz zabić? Zabij. Nie dręcz.





Swooniak napisał/a:

Szczur jeśli jest w miejscu w którym nie zagraża bezpośrednio ludziom, ma takie samo prawo do życia jak te bladzie z filmiku.
Wyj***ne mam w Twój opis, tak to jest znęcanie się.



k***a przecież wyraźnie napisałem do ch*ja wacława Polskiego w szkole nie mieliście? To amatorska próba wysłania szczura w przestrzeń kosmiczną

tytek

2020-10-23, 19:27
Nie ma czegoś takiego jak znęcanie się na szczurami czy myszami. To trzeba likwidować nawet dla zabawy.

godfather1982

2020-10-23, 20:08
Strasznie się wzruszajączylem coś pięknego

zły_sadol

2020-10-23, 21:13
de_Sade napisał/a:

Przy okazji takich wydarzeń trzeba wsadzać kij w mrowisko ile sił. Niestety często okazuje się, że jest on potem cały w gównie, co potwierdzasz swoją wypowiedzią.



ty a mrówki srają?

de_Sade

2020-10-23, 21:50
zły_sadol napisał/a:

ty a mrówki srają?



Tak. Niektóre, np. liściarki, używają własnych kup do nawożenia uprawy przydatnych dla nich grzybów. Inne korzystają ze specjalnych toalet w mrowiskach... Ale to nie od mrówek ten kij umazany :/

ligo

2020-10-23, 22:22
nie popieram ale się uśmiechnąłem i powiedziałem - sk***ysyny wciąż z bananem na ryju

ruddie

2020-10-23, 22:40
Piękne, naprawdę, jednak prawdziwy odkrywczy duch eksperymentu w mateczce Rasiji nie zginął.

Piękne, brawo - to jest prawdziwa rozrywka w pracy, a nie jakieś pejsbuki i tjuby.

Piękne, brawo, to jest prawdziwa rozrywka w pracy, a nie jakieś pejsbuki i tjuby.

Volken

2020-10-23, 22:57
to mały krok dla szczura ale wielki dla ludzkości :lol:

Allahgbar

2020-10-24, 02:15
Hazio napisał/a:

Raczej nie przeżył samego wybuchu.



Jak w mrowisku może być kupa?

Moghul

2020-10-24, 03:36
hahhahahahhahahahahahha j***ć obrońców zwierząt

McMarcino

2020-10-24, 11:37
Zgłaszam film i tego cwe*a co to wrzucił na policję. Chyba tylko tępe strzały się z tego śmieją.

I co w tym fajnego ? Że jakiś głąb zabił mniejszego od siebie? Jesteście tacy mocni chodźcie spróbować ze mną. Na policję już zgłoszone.

martils

2020-10-24, 12:16
Hazio napisał/a:

Raczej nie przeżył samego wybuchu.



Kiedyś konstruowałem petardy z puszek po piwie i prochu czarnego. Pierwsze egzemplarze były tak skonstruowane że ich nie rozrywało, tylko się odrywało wieczko od strony gdzie było zamknięcie i puszka leciała w powietrze do wysokości około 10 piętrowego bloku (30 metrów). Z czasem w ramach kolejnych eksperymentów ,przywiązaliśmy do puszki kilka razy żabę i każda żaba po takim locie żyła, oddychała, ale niestety wyglądała jakby była w szoku i nie reagowała na bodźce z zewnątrz - wybałuszone oczy i brak innych reakcji. Nie wiem czy ostatecznie przeżywały - ostatecznie zakończyliśmy ten proceder po kilku żabach - nie, nie jestem mordercą i nie biję żony chociaż czasami mam ochotę ją zabić.