18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn na wesoło

ke...........85 • 2011-08-11, 12:26
Prawda o Londyńskich zamieszkach



Reszta w komentarzach

szotter

2011-08-11, 21:49
dać tak kilka oddziałów ZOMO :karate: i by było po problemie, a nie pieszą się z nimi jak babcia z łobuzem

deryls

2011-08-11, 22:41
Cytat:

To co oni robią to zwykłe chuligaństwo i debilizm i tak,czarni najlepiej się sprawdzili jako niewolnicy - sami nie umieją sobie stworzyć państwa.I niech nikt nie wciska kitu że oni walczą o coś,bo rabowanie i niszczenie to nie jest żadna walka.Jakby chcieli zawalczyć z bezrobociem,słabą opieką socjalną czy czymś innym to powinni atakować rząd a nie zwykłych ludzi.



Nikt Ci kitu nie wciska, ale coś mi się wydaje że jakbym na zdjęciach byli biali, nie wyjechałbyś tak ostro ze słowami. Chciałem tylko napisać, że moim zdaniem niewolnictwo nie jest dobre... chociaż chyba każdy chciałby mieć murzynka na smyczy :mrgreen:

butelka rumu

2011-08-12, 02:49
deryls napisał/a:



...ale coś mi się wydaje że jakbym na zdjęciach byli biali, nie wyjechałbyś tak ostro ze słowami. :mrgreen:



Po pierwsze dla mnie taki Białas który rozwala i niszczy wszystko dookoła zrównuje się poziomem z czarnymi a nawet spada jeszcze niżej.I nie myśl że nie zauważam białych podczas zamieszek,dla nich powinny być specjalne kary wymierzane,coś w stylu wystawienia w dybach na rynku na tydzień czy dwa.No a że czarni stanowią większość podczas tych zamieszek no to cóż...

nieinteresujsie

2011-08-12, 10:18
co wy w ogóle wypisujecie dzielicie ludzi na kolory a i tak wszyscy są tak samo zdrowo pie...lnieci : D
na moje oko oni szukają tego policjanta czy się gdzieś w sklepach nie pokitrał itp.

ke...........85

2011-08-13, 10:17
Kilka kolejnych










































Gr...........3l

2011-08-15, 13:28
Bitwa o Anglię.


P@...........@C

2012-07-18, 21:35