18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn na wesoło

ke...........85 • 2011-08-11, 12:26
Prawda o Londyńskich zamieszkach



Reszta w komentarzach

.:...........:.

2011-08-11, 12:27
Ech...

ke...........85

2011-08-11, 12:28















.:...........:.

2011-08-11, 12:29
Jest i Bieberek. :amused:

Mr.Drwalu

2011-08-11, 15:33
haha doj***ne przeróbki :D
i do tego ta "geneza małp" ha ha :ok:

butelka rumu

2011-08-11, 16:24
Wpuść czarnych i mulatów różnej maści do cywilizowanego kraju...i niech mi ktoś powie że niewolnictwo to zło -,-...(póki niewolnikami są czarni oczywiście)

deryls

2011-08-11, 18:21
Cytat:

i niech mi ktoś powie że niewolnictwo to zło -,-


Mowie Ci.

A tak przy okazji, gdyby u nas byłyby takie zamieszki, to daje sobie reke uciąć ze zachowałbyś sie jak Ci czarni, albo nawet gorzej. Więc nie pie**ol mi tu o niewolnictwie czarnoskórych... Są zamieszki, mają okazje, to korzystają z darmowych zakupów, i wydaje mi się że to nie tylko czarni robią burdel na ulicach...

Suka_Blyat

2011-08-11, 20:53
Lnkk napisał/a:

Ech...


4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.
;-)

.:...........:.

2011-08-11, 20:56
~Sklej, to po to, aby autorowi post się nie złączył podczas dodawania reszty w komentarzach. ;-)

ParanoiA

2011-08-11, 21:03
Lnkk napisał/a:

~Sklej, to po to, aby autorowi post się nie złączył podczas dodawania reszty w komentarzach. ;-)



hahaha i taki matoł ma moda :mrgreen:

butelka rumu

2011-08-11, 21:10
deryls napisał/a:



A tak przy okazji, gdyby u nas byłyby takie zamieszki, to daje sobie reke uciąć ze zachowałbyś sie jak Ci czarni, albo nawet gorzej. Więc nie pie**ol mi tu o niewolnictwie czarnoskórych... Są zamieszki, mają okazje, to korzystają z darmowych zakupów, i wydaje mi się że to nie tylko czarni robią burdel na ulicach...




To co oni robią to zwykłe chuligaństwo i debilizm i tak,czarni najlepiej się sprawdzili jako niewolnicy - sami nie umieją sobie stworzyć państwa.I niech nikt nie wciska kitu że oni walczą o coś,bo rabowanie i niszczenie to nie jest żadna walka.Jakby chcieli zawalczyć z bezrobociem,słabą opieką socjalną czy czymś innym to powinni atakować rząd a nie zwykłych ludzi.