18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzkie klimaty

Quintessential • 2012-10-06, 10:59
Czteroosobowa ekipa Widzewa, pechowo natrafia na swojego pogromce.


:facepalm:

babycow

2012-10-06, 15:24
Cytat:

jakie kozaki, przeca to gimbazjum jeszcze, 50 kilowe chłopaczki, nóżki jak moje przedramie


to w ch*j sie spasles.

patyk161

2012-10-06, 16:20
Też bym się wk***ił jakby mi pokój pomazali !

Hauer88

2012-10-06, 16:37
Zabawna sytuacja aczkolwiek wygląda na typowo ustawioną.

Przyszli sobie pomazać po murach z puchami w rękach na jakimś wyp*zdowie, bez plecaków więc mniemam że na mieście sobie przypał robią [monitoring]. Druga kwestia która mnie zastanawia to fakt że występują przed kamerą bez jakiegokolwiek zamaskowania twarzy - równie dobrze mogli podać swoje personalia które wyświetlono by na ekranowym pasku - bo jeśli rzeczywiście są kibicami to policja już dawno ma ich zdjęcia, personalia, nr tel - i nikt obyty by się na taki występ nie zgodził.

Trzecia sprawa jakoś nie przekonują mnie te ciosy wyprowadzane przez cygana :)


PS. Poda ktoś tytuł tego dokumentu?

Quintessential

2012-10-06, 16:50
Film jest dokumentem i nazywa się "Bałuckie getto". Do znalezienie w inernetach.


ScrappyCoco

2012-10-06, 18:12
Ludzie, którzy nakręcają lub piszą scenariusze do tegu typu głupot i innych "trudnych zwał", "dlaczego k***a ja", czy "pamiętników niedojebów", powinni dostać dożywotni zakaz publikowania swojej twórczości. Potem patrzy jakieś stare babsko w ekran i łyka wszystko, jak pelikan, że to k***a z życia wzięte... J A P I E R D O L E!

Umcal

2012-10-06, 18:40
do wszystkich hejterów Widzewa

FLOTA - ŁKS 7:1

tigerqaz

2012-10-06, 18:41
To się nazywa Kultura he he...

Mr. Snickerski

2012-10-06, 19:32
Generalnie w moich stronach tylko Widzew. Ja też jakiś tam sentyment do tego klubu mam, ale 100 % propsów dla gościa. Jak się nauczyłeś na ścianach wypisywać głupoty to naucz się o te głupoty walczyć :)

Lumpex75

2012-10-06, 19:33
film Bałuckie getto.
Szkoda że nie wrzucone jest jeszcze krótki wywiad z gościem.

mk1981

2012-10-06, 19:35
Pan kapitan napisał/a:




Nawet niech to będą ministranci. Typ do nich podszedł i zaczął napie**alać a ich było 4... Prawdziwy facet wstaje i odda, albo jeszcze napie**oli awanturnikowi. Tym bardziej, że gość pod sześćdziesiątkę podchodził. :roll:

Jeżeli nawet byłbym aktorem i zostałbym zaatakowany bo ktoś pomyliłby moją rolę z rzeczywistością to i tak bym oddał.



Pod sześćdziesiątkę to mu z ćwierć wieku brakuje. Idź do okulisty albo obejrzyj jeszcze raz.

BulletTime

2012-10-06, 19:47
dopiero w 15 sekundzie zorientowałem się, że ten starszy jegomość mówi po polsku...

Iperyt

2012-10-06, 19:48
ScrappyCoco napisał/a:

Ludzie, którzy nakręcają lub piszą scenariusze do tegu typu głupot i innych "trudnych zwał", "dlaczego k***a ja", czy "pamiętników niedojebów", powinni dostać dożywotni zakaz publikowania swojej twórczości. Potem patrzy jakieś stare babsko w ekran i łyka wszystko, jak pelikan, że to k***a z życia wzięte... J A P I E R D O L E!




to nie oglądaj tego więcej z babcią, na ten czas wyjmij baterie z pilota albo coś

barczu1995

2012-10-07, 10:27
Forester napisał/a:

Mit obalony, że dresy tylko w kupie groźni ;)


Czy ja wiem :P Gdyby taki wyskoczył do mnie wysmarowany kupą raczej nie podejmował walki :P

xts

2012-10-07, 16:15
Davor napisał/a:




Widzę że mamy tu kolejnego kulturystę... :-D



ważę tylko 90kg, te przedramię od walenia konia.

cinu314

2012-10-07, 18:53
Gdyby w tym tempie ktokolwiek próbował malować cokolwiek gdzie indziej niż w tv to by go zdarzyli zawinąć 20 razy.... Po za tym k***a kto robi wrzuty montipem :O Fake, reżyserka i w ogóle ch*j !