18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Łódź

master0romus • 2014-02-11, 15:34
Do Biura Informacji Turystycznej w Łodzi wchodzi wczasowicz:

- Co warto obejrzeć w tym mieście?
- Po południu w telewizji będzie fajny mecz.

Ba dum tss.. :idzwch*j:

Lopez

2014-02-12, 01:44
Takie pie**olenie trochę, studiowałem w Łodzi i w Warszawie, i tak szczerze to w Łodzi jest wiele więcej kulturowych wydarzeń, fajniejszych imprez i nieoklepanych zabytków niż w stolicy. :) Imprezy w Warszawie to zazwyczaj masówki dla chamów i ciot z polibudy, albo pseudo artystyczne, pedalskie, feszyn knajpy z k***a piwem bananowym.

a Łódź ma... mój ulubiony, niezastąpiony - pub biblioteka. Znajdzcie mi coś podobnego w Warszawie, a cysterna piwa wam się należy, bo tęsknię. ;<

nabukadnezar

2014-02-12, 02:01
Łódź powinna zostać zburzona a ziemia posypana solą jak Kartagina przez Rzymian, to najgorsze miejsce na Ziemi, wszędzie smród, głód, patologia. Nienawidzę tego miasta, z całego serca, 16 lat temu zamordowano tam członka mojej rodziny, człowieka, który był dla mnie jak ojciec. Raz tam byłem i mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę miał nieprzyjemności tam zajrzeć. Po za tym od PRLu tam nie wiele się zmieniło.

rabarbar08

2014-02-12, 11:58
nabukadnezar napisał/a:

16 lat temu zamordowano tam członka mojej rodziny


Może sobie zasłużył :lol:

Łódź może i biedna, szara i ponura, ale się odradza. Za parę lat bedziecie walić drzwiami i oknami do Doliny Grafenowej ;-)

BrainSeeker

2014-02-12, 20:49
Everal napisał/a:

Lepszy Widzew niż komunistyczna Legia gimbusie, a od Łodzi sp***alać :)




a kto powiedział, że muszę być za legią? :roll: