18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź Kaliska - Niech sczezną mężczyźni

rolinka • 2013-08-30, 23:20

Łódź Kaliska - Ciepłownik, z serii: Niech sczezną mężczyźni


Projekt artystyczny Łodzi Kaliskiej pt. "Niech sczezną mężczyźni" inspirowany jest współczesną kulturą, a szczególnie tym jej aspektem, który opatrzony jest hasłem GENDER czy szerzej FEMINIZM. Wystawa składa się z wielkoformatowych fotografii ukazujących kobiety pracujące w zawodach, w których kobiety w Polsce jeszcze nie pracują, np. przy układaniu nawierzchni bitumicznej budowanej drogi, czy przy pozyskiwaniu bloków skalnych w kamieniołomach...

Takich tematów jest 14 i łącznie tworzą niezwykły obraz absurdalnego futuryzmu, z wszechogarniającym feminizmem.

Kobiety na fotografiach są nagie, jak na obrazach klasycznego malarstwa symboliczno-romantycznego (nimfy, boginie, rusałki), malarstwa, które do dzisiaj jest archetypem najlepiej, najłatwiej i najszybciej rozumianym przez społeczeństwo.



Łódź Kaliska - Rybak, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Odlewnik, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Kominiarz, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Betoniarz, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Robotnik drogowy, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Energetyk, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Kamieniarz, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Wulkanizator, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Drwal, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Górnik - skalnik, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Stolarz, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Tapicer, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Łódź Kaliska - Ślusarz, z serii: Niech sczezną mężczyźni



Zdjęcie z wystawy w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie 2009r


źródło : http://fototapeta.art.pl/2009/lka.php

Siniak37

2013-08-30, 23:26
Jak szczezną faceci, to wymrą i baby. Już widok tej tłustej dupy na drugim zdjęciu ukazuje, że 70% modelek takich będzie.
Nie wszystkie, pare fajnych z ciałka jest :D

konrad7348988

2013-08-30, 23:27

Sierpman

2013-08-30, 23:51
Ta do zdjęcia każda dupę odsłoni , ale żeby zacząć robić to żadna nie pójdzie .

Sr...........is

2013-08-30, 23:51
Skowyrne zdjęcia, szkoda tylko, że takie małe, ciężko więc coś więcej powiedzieć ;)

Na pewno dla wielu są skandaliczne, szokujące... ale przecież o to chodzi w takich akcjach. Mają zwrócić na siebie uwagę, a co za tym idzie na konkretny temat.

Nie po to Bóg/Natura/Ufo/W co, kto wierzy, stworzył kobiety słabsze fizycznie, żeby zapie**alały w kamieniołomach, czy dźwigały 30 kilowe worki na budowie. Nie są do tego stworzone ich organizmy, widziałem na własne oczy. Te wszystkie feministki, co najwięcej pie**olą, najmniej robią. Poszła by taka Sczuka, Sztuka, czy jak ona... na budowę, jako pomocnik, zwykły robol, po 12h dziennie, przez kilka miesięcy, wtedy uwierzę jej, że się nadaje. To działa w dwie strony, faceci nie są stworzeni do bycia np. kosmetyczką(kiem..?), jedynie pedały.

staruchazpalcemwd

2013-08-31, 00:15
Wk***iają mnie tylko takie akcje. To ma być sztuka? Nie. To tylko kolejna śmieszna akcja. Niech szczezną mężczyźni? Ok. Róbcie w kopalniach wszystkie, idźcie na front, do noszenia 30 kg worków (jak tu kolega wcześniej mówił) i co? Oczywiście są kobiety wybitnie uzdolnione, które nadają się lepiej niż mężczyzna na żołnierza, górnika, policjanta, budowlańca itp ale to są JEDNOSTKI.

a teraz ciekawostka o tzw mobbingu. Kobiety ciągle narzekają na mobbing w pracy i to, że są maltretowane psychicznie (nie mylić tych rzeczy z molestowaniem seksualnym) a okazuje się, że sumie faceci robiąc takie rzeczy, robią to też sami sobie. Więc cieszcie się feministki, że wreszcie macie równouprawnienie w tych kwestiach :D

Gu...........99

2013-08-31, 00:32
Tak, wiem. Czekaliście z utęsknieniem :)



Ar...........94

2013-08-31, 00:38
Akcja odbiegająca od rzeczywistości i poglądów współczesnych feministek
Mam rozumieć, że nasze drogie feministki w ramach równouprawnienia będą pracować w takich zawodach jak np drwal czy górnik?
Tak trudno to zrozumieć, że wg współczesnych feministek równouprawnienie polega na tym, że mężczyźni mają pracować w pracy fizycznej a kobiety ,,realizować swoje pasje i robić karierę" w pracy "niefizycznej" czyli np w biurach i to od razu na wysokich stanowiskach czyli takiej która nie jest ciężka?
A spróbuj jej wyjechać argumentem, że skoro ma być równość to niech idzie do kopalni to wyjedzie Ci z tekstem, że jesteś szowinistyczną świnią, typowym samcem ograniczającym kobietę!

mietek_zul

2013-08-31, 00:54
Twoj fapfolder nie miesci sie na dysku twardym? zrób wystawę w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie

GangBang

2013-08-31, 06:59
pie**olenie pie**oleniem, feminyzm feminyzmem, a
ciekawe ile z nich wnosiło lodówkę na ósme piętro...

I ile z nich zrobiło coś po za wyj***niem dupska przed objektyw

ChrabiadeMonteChristo

2013-08-31, 10:53
Jestem ile z nich w imie tego całego feminizmu pozapie**alałoby przynajmniej miesiac na miejscu takiego górnika

Whiltierna

2013-08-31, 12:16
"Łódź Kaliska". Jaki wstyd. :-/

zonk

2013-08-31, 12:45
Sralis_Mazgalis napisał/a:

Skowyrne zdjęcia, szkoda tylko, że takie małe, ciężko więc coś więcej powiedzieć ;)

Na pewno dla wielu są skandaliczne, szokujące... ale przecież o to chodzi w takich akcjach. Mają zwrócić na siebie uwagę, a co za tym idzie na konkretny temat.

Nie po to Bóg/Natura/Ufo/W co, kto wierzy, stworzył kobiety słabsze fizycznie, żeby zapie**alały w kamieniołomach, czy dźwigały 30 kilowe worki na budowie. Nie są do tego stworzone ich organizmy, widziałem na własne oczy. Te wszystkie feministki, co najwięcej pie**olą, najmniej robią. Poszła by taka Sczuka, Sztuka, czy jak ona... na budowę, jako pomocnik, zwykły robol, po 12h dziennie, przez kilka miesięcy, wtedy uwierzę jej, że się nadaje. To działa w dwie strony, faceci nie są stworzeni do bycia np. kosmetyczką(kiem..?), jedynie pedały.



Niestety, w europie tak się jebie we łbach, że już przyjmują dziewczyny do szkół górniczych. Pół biedy jak pójdzie na łaźnie albo do lampowni ale idiotki chcą iść do przodka pod ziemię. Do tego kopalnie muszą tworzyć jakieś nowe stanowiska do pracy które będą się nadawać dla kobiet. Ale na szczęście zarządy potrafią przywrócić ład i nie przyjmować ich do pracy.

Jedna taka blondaska dorwała się do ciężarówki i w mediach zawrzało jaka ona super bo jeździ ciężarówką. No dajcie spokój.

ja...........ax

2013-08-31, 15:17
@up pie**olisz, że aż głowa boli, w kopalniach kobiety zawsze pracowały, nawet na tych twoich wymarzonych przodkach, nie wierzysz przeczytaj germinal zoli, w Polsce również kobiety pracowały i cały czas pracują w kopalniach jak i na stoczniach, z własnego doświadczenia wiem, że jako suwnicowe dźwigowe czy spawacze, czy po prostu czyszczą statek przed malowaniem i dają sobie równie dobrze radę jak faceci, pewnie nikt by takiej nie wziął na montera czy kowala bo to trochę pary jednak trzeba mieć w łapie, a wiesz czemu pracują w tam nie bo faminizm tylko dlatego że jako taki spawacz zarobi więcej niż by miała pracować jako kasjerka czy innych ch*j

vladislav

2013-08-31, 15:41
Po kiego ch*ja ich tam tyle na tej nastawni? Zwykle to jeden chłop ogarnia, bo drugi śpi;)