18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

live sushi

minetek • 2012-11-27, 18:17
na pewno świeża rybka

evoola

2012-11-27, 18:24
ja wiem, ryba już nie czuje, to tylko mięśnie drgają itp ale chyba bym tego nie tknęła. Mimo wszystko jedzenie czegoś na żywca mnie odrzuca. Już mogli jej chociaż łeb odciąć ;)

Kaef

2012-11-27, 18:27
@up
Tutaj nie wiadomo, ale większość ich potraw czuje i widzi. Oby kitajców spotkał taki sam los jak ich żywe posiłki.

Lukiuu

2012-11-27, 18:45
Korci żeby wsadzić paluszka między te ząbki :D D

bo...........30

2012-11-27, 18:58
przynajmniej wiadomo że świeże :D

Mathiuser

2012-11-27, 19:29
Kaef napisał/a:

@up
Tutaj nie wiadomo, ale większość ich potraw czuje i widzi. Oby kitajców spotkał taki sam los jak ich żywe posiłki.



Taaa, jaki z ciebie znawca. Nawet chyba nie wiesz kim są kitajce. I czuć w twoim poście mnóstwo hipokryzji.

casimus

2012-11-27, 21:48
evoola napisał/a:

ja wiem, ryba już nie czuje, to tylko mięśnie drgają itp ale chyba bym tego nie tknęła. Mimo wszystko jedzenie czegoś na żywca mnie odrzuca. Już mogli jej chociaż łeb odciąć ;)



Te rybki, jak i te z lekka obsmażone ruszające skrzelami i pyskami czują jak najbardziej.
I to jest właśnie kurewsko sadystyczne :D .

yahym

2012-11-28, 09:47
http://www.pasozyty.com.pl/W-glowie-milonika-sushi-z-Japonii-wykryto-tysiace-robakow.html

smacznego wszystkim miłośnikom sushi życzę

mp0011

2012-11-28, 09:55
Nic nie czują - mają przerwane rdzenie kręgowe. Działają tylko skrzela, serce i mózg, dlatego się głowa rusza i oddycha...

donszymon

2012-11-28, 10:15

Jurny_Ziemniak

2012-11-28, 10:18
@yahym

Te robaczki nawet się do nas uśmiechają :D

mad'afaka

2012-11-28, 10:26
yahym napisał/a:

http://www.pasozyty.com.pl/W-glowie-milonika-sushi-z-Japonii-wykryto-tysiace-robakow.html

smacznego wszystkim miłośnikom sushi życzę



yahym Ty w to wierzysz , serio? Ten gość wygląda raczej jakby coś złożyło mu jajka w ranie głowy czy też uchu , i później się przedostało do mózgu. Jakby coś takiego miało wędrować układem krwionośnym czy jakoś inaczej to zmarłby na zawał lub zator zanim by się to dostało do głowy.
Ściema stara jak świat!

jolmen13

2012-11-28, 10:40
Już tłumaczę :) [jestem ekspertem :P ] Te ryby to nic innego jak popularne i u nas karpie. Są żywe i nie mają przerwanego rdzenia kręgowego [jak ktoś wyżej wspomniał]. Przygotowuje się je w ten sposób, że przecina się skórę nad skrzelami; w woku lub patelni trzeba rozgrzać baaardzo mocno tłuszcz [co najmniej 200'C](najlepiej olej ryżowy, lub arachidowy, ew. masło klarowane z braku powyższych). Trzymając szczypcami za głowę wkładamy je na gorący tłuszcz (ale tylko część poniżej skrzeli, inaczej ryba nam umrze!) i smażymy krótko, tak by zewnętrzne warstwy mięsa zostały usmażone. Podajemy od razu wykładając na ciepły talerz. Zjada się tylko mięsko powyżej skrzeli, głowy, oraz podrobów oczywiście nie ruszamy.

ja...........91

2012-11-28, 11:48
chinczycy maja zero poszanowania dla zycia co jest widoczne na live-leak czy innych portalach dlatego teze nia mam zamiaru ich szanowac.