18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

live sushi

minetek • 2012-11-27, 18:17
na pewno świeża rybka

bravoteampolska

2012-11-28, 12:04
Dla mnie to chore .
Wiem że ryba to tylko ryba , ale jednak też istota żyjące której należy się szacunek.
Tak naprawdę człowiek dla ryb nic nie robi , a ryba dla człowieka jest jednym z głównych posiłków , choćby dlatego należy się szacunek

Kaszysz

2012-11-28, 12:09

jeżeli mowa po poszanowaniu życia, koncerny opracowały to do perfekcji :)

dla tych pro ekologów na sadisticu :) żryjcie gruz jak nie chcecie jeść zwierząt.

keyq

2012-11-28, 12:26
Lubię sushi i jeść go nie przestanę przez jakiś filmik, na którym ludzie jedzą jeszcze żywą rybę. Jednak nie twierdzę, że coś takiego pochwalam. Wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę jak ta ryba wygląda domyślam się, że nie minęło więcej niż 5 minut od momentu, w którym została wyciągnięta z wody do czasu kiedy wylądowała na stole. Tak trudno było ją humanitarnie ubić przed przyrządzeniem? Wystarczyło w jedno miejsce wbić jakiś nóż albo kolec. Przez 5 minut ryba by się nie zepsuła. To, że nie wyje z bólu (bo niby jak?) nie oznacza, że go nie czuje.
Za takie coś najchętniej zafundowałbym kucharzowi podobny los.

yahym

2012-11-28, 12:39
mad'afaka napisał/a:



yahym Ty w to wierzysz , serio? Ten gość wygląda raczej jakby coś złożyło mu jajka w ranie głowy czy też uchu , i później się przedostało do mózgu. Jakby coś takiego miało wędrować układem krwionośnym czy jakoś inaczej to zmarłby na zawał lub zator zanim by się to dostało do głowy.
Ściema stara jak świat!



nie wiem czy ściema, czy nie, raz się na sushi skusiłem, w sumie jak się je nie przebadane mięsa innej zwierzyny to też można się od chociaż by od tradycyjnego tatara zwykłego tasiemca dorobić ;)

WielkiSzuM

2012-11-28, 14:44
Przecież ta ryba też została zaproszona na obiad, dlaczego nic nie je...

Borys_

2012-11-28, 15:23
co za k***y j***ne, żeby tych na filmie i ich poj***ne rodziny też tak wpie**alali żywcem