18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mare30ks

2014-01-10, 16:15
dobry dyrektor, zjebka konkretna :)

ma...........80

2014-01-10, 16:15
I prawik***adłowo, nie będzie baran jeden z drugim opie**alał się za biurkiem lub snuł się jak smutna p*zda po teatrze. Niech się cieszą, że dyrektor jest wyrozumiały i ich po prostu nie wyj***ł. Czasami, do baranów, trzeba mówić językiem barana.

!Timon

2014-01-10, 16:40
W momencie wypowiadania wulgaryzmów aktywna jest prawa półkula (w obszarze odpowiadającym za emocje i nagłe sytuacje) oraz układ limbiczny. Czytając wulgaryzmy ludzie rzadziej się mylą i dłużej analizują słowo w porównaniu do wyrazów neutralnych.

Pan Dyrektor dał przykład prawidłowo zastosowanych wulgaryzmów. Oddał 100% swoich emocji i podkreślił najważniejsze informacje. :)

zonik

2014-01-10, 18:48
Konkretnie przedstawił swoje problemy ubierając w słowa dzięki ,którym na pewno dotrze do każdego rodowitego polaka;)

snickers1407

2014-01-10, 20:55
Panie Dyrektorze proszę zatrudnić kogoś pomijając samorządową politykę, nepotyzm i kumoterstwo. Gwarantuję satysfakcję z nowych pracowników...

faluch

2014-01-10, 21:08
Czyli dostała ciota wymówienie pewnie, bo nie zebrała się do kupy i teraz się publicznie żali.

gr...........og

2014-01-10, 21:33
faluch,

Pożalili się związkowi zawodowemu działającemu w teatrze, a związek wysłali zażalenie do jakiejś "pani" z SLD.

Opie**ol się należał jak psu buda, robota jest do wykonania, to trzeba ją k***a wykonać, a nie odpie**alać manianę.

Jazzurekcja

2014-01-10, 21:37
I dobrze! Aż napisał oświadczenie jak się dowiedział, że jest w mediach: :mrgreen:

OŚWIADCZENIE DYREKTORA TEATRU MUZYCZNEGO, PRZEMYSŁAWA KIELISZEWSKIEGO
Opublikowany dziś przez media e-mail, który skierowałem do dwóch pracowników marketingu, miał charakter korespondencji wewnętrznej. Za jego niedopuszczalny styl dzień po wysłaniu, tj. miesiąc temu, przeprosiłem osoby nim dotknięte. Przeprosiny zostały przyjęte.

Ubolewam nad tym, że z powodu ujawnienia jego treści przez jednego z adresatów, ucierpiała reputacja oraz dobra osobiste Vincenzo Corsiniego, którego pracę cenię.

Uwagi pojawiające się w mediach, dotyczące merytorycznej strony kierowania Teatrem, nie zostały do dziś pisemne zgłoszone ani do mnie, ani do żadnego z organów nadzorujących Teatr. Wielorakie i trudne zmiany w Teatrze są pozytywnie odbierane przez poznaniaków i dużą część zespołu Teatru, który rozumie ich sens.

http://teatr-muzyczny.poznan.pl/aktualnosci,15,oswiadczenie-dyrektora-teatru-muzycznego--przemyslawa-kieliszewskiego,16.html

cisse09

2014-01-10, 22:03
A mówią, że nie ma dla humanistów pracy. Dorwali łatwiutką robotę, to zamiast wykonywać ją prawidłowo i rzetelnie, to opie**alają się.

donpablosik

2014-01-10, 22:06
@up Boli mnie tylko to, że facet pomimo tego, że zareagował prawidłowo i postawił leniwych gamoni na nogi musiał przepraszać za reprymendę jakiej udzielił.

facet85

2014-01-10, 22:09
Pracuję w korporacji / dużej firmie - jedna z sieci typu. Media Markt, Neonet, Media Expert etc. i powiem szczerze - mam k***a identyczne problemy z działem marketingu. Ty jedno, oni drugie, powtarzasz swoje a oni trzecie... k***ica zalewa człowieka. Popieram owego Dyrektora

marvineq

2014-01-10, 22:17
Może napiszemy maile do dyrektora z gratulacjami? Piękna interwencja ;)

-a...........a-

2014-01-10, 22:19
Poznań miasto doznań :D

TelewiZorro

2014-01-11, 03:40
popieram, piszmy do dyra!