18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

herbalix

2014-01-11, 11:20
ani ja ani większość z was nigdy takiego mejla nie dostała i nie dostanie, ale nie dlatego, że nasi szefowie są kulturalni. w każdej innej firmie szef upomina raz, za drugim razem wylatuje się na pysk.

op...........ve

2014-01-11, 13:54
mac80 napisał/a:

I prawik***adłowo, nie będzie baran jeden z drugim opie**alał się za biurkiem lub snuł się jak smutna p*zda po teatrze. Niech się cieszą, że dyrektor jest wyrozumiały i ich po prostu nie wyj***ł. Czasami, do baranów, trzeba mówić językiem barana.


wyczuwam ból dupy jakiegoś kierowniczka co się na ludziach wyżywa na zakładzie :lodowka:

d3bo

2014-01-11, 16:30
fake jak ch*j xd jeszcze to zj***ne " .??"

Jimmydm

2014-01-11, 16:33
List ten dostała posłanka SLD wraz ze skargą na tego dyrektora i za ten list już musiał przepraszać:

"Szef operetki odniósł się do tej sprawy w rozmowie z dziennikarzem portalu gazeta@pl. - Puściły mi nerwy. Przeprosiłem adresatów. A moja groźba niewypłacenia premii się nie ziściła - tłumaczy. Jak dodaje, żadnym usprawiedliwieniem nie jest to, że pismo miało charakter wewnętrznej korespondencji."

Więc mimo, że to działa to nieroby u nas mają swoje prawa i bedą miały jeszcze więdzej wzrast imigracją pewnych kultur do kraju...