18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do premiera

CzarnyDevil • 2013-10-04, 13:25
Konkretny list do premiera w sprawie za drogiej pie**olonej ciepłej rozpaczy z mielonką

Edyta: w zwiazku z komentarzami dodaje, ze to nie moje, a wziete z profilu Gówno prawda na fejsbuniu


winyl

2013-10-05, 08:11
BBenji2 napisał/a:

Te, pedzie powyżej, nigdy na studiach się nie było? Czy studiowaliście mieszkając z rodzicami? Ja miałem takie szczęście że była mikrofalówko podobna rzecz, w której takie cudo mogłem zrobić, choć nie tak dobre jakościowo jak rigga. A i się ciężarówki rozładowywało bo wykładach, bo k***a nie widziałem powodu, żeby zawracać rodzinie dupę kiedy na karku 20+. A że to sadol, to ch*j w dupę i dobranoc.



A widzisz, się było na studiach i nie mieszkało z mamusią i tatusiem, kasy od nich też się nie łoiło. Pracowało się normalnie, na etat, pomimo studiów dziennych i stać było na kawalerkę w Legionowie i na zjedzenie czegoś normalnego codziennie. Jak student p*zda to będzie głodny chodził i płakał, jakie to życie studenta złe i niedobre.

zypon

2013-10-05, 14:42
voidinfinity napisał/a:



Tak? No możliwe - ale wyjaśnij ekspercie od rynku, dlaczego w kraju w którym wszystko jest kilkukrotnie droższe, można sprzedać ten sam produkt dwa razy taniej? :-P



bo jest to rynek
a) znacznie większy (efekt skali)
b) bardziej konkurencyjny
c) dojrzalszy ( nasz ma nieco ponad 20 lat ...)

aaa i warto by dodać, coś w temacie efektywności pracy, która w Polsce jest bardzo niska...

tak więc za zbyt wysokie ceny odpowiedzialni w równej mierze są Tusk, Kaczyński, Miller (choć ten czerwony barona nie aż tak bardzo), Buzek i pozostali premierzy ...