18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do premiera

CzarnyDevil • 2013-10-04, 13:25
Konkretny list do premiera w sprawie za drogiej pie**olonej ciepłej rozpaczy z mielonką

Edyta: w zwiazku z komentarzami dodaje, ze to nie moje, a wziete z profilu Gówno prawda na fejsbuniu


pi...........ja

2013-10-04, 16:43
Następny podejrzewający tuska o super moce.

Peciak

2013-10-04, 16:59
sądząc po filtrze na oferty sfd, podejrzewam że kolega jest pewnie na masie i wpie**ala pizze. Bida to swoją drogą.

Buenor

2013-10-04, 17:12
było nie pisać "(Wielka Brytania)" :P

odpowiedź donka:
nie ma takiego miasta United Kingdom, jest Uniejów, Unieście :D

Ci co oglądali Misia, powinni skojarzyć :D

rysiektaxi1

2013-10-04, 17:16
Po pierwsze - w żabce jest wszystko droższe
Po drugie - dołożysz drugie tyle i będziesz miał dobry i syty obiad na dwa dni
po trzecie - jakkolwiek patrzysz na drugą osobę to jednak wypadałoby zachować pewne zasady pisania maili/listów itd.

oc...........an

2013-10-04, 17:51
Haha... właśnie wróciłem z Tesco w Edi i powiem wam, że kupiłem przeceniony Cottage Cheese 250g za 4 PENSY (bo do dziś data ważności). Kupiłem również 4 mufinki z czekoladą za 20 pensów i chleb Polski, pszenno-żytni, 800g za 30 pensów.

Jak to mówił Testo - Polacy żyją 17 razy gorzej od przeciętnego Jankesa.


!Timon

2013-10-04, 17:56
Ludziom to odpowiada bo gówno z tym robią i głosują ciągle na tych samych pacanów.

SolarisN1

2013-10-04, 18:01
Jak można porównywać ceny w dwóch różnych krajach? I co z ceną pizzy w Żabce ma wspólnego premier Tusk? Serio niektorym matołom to już wszystko się pomieszało. Problemy z potencją też zrzucicie na polityków nieudacznicy? Ja nie turlam opon w magazynie i nie narzekam na ceny w Polsce.

zielak300

2013-10-04, 18:03
ja mam 23 i dalej na starych cisne hehe, pozdro frajery

yeloneck

2013-10-04, 18:20
Ciekawe co za jełop to wydukał. Sądząc po wykrzyknikach i znakach zapytania po spacji, żal patrzeć.

Kreeggan

2013-10-04, 18:30
BBenji2 napisał/a:

Te, pedzie powyżej, nigdy na studiach się nie było? Czy studiowaliście mieszkając z rodzicami? Ja miałem takie szczęście że była mikrofalówko podobna rzecz, w której takie cudo mogłem zrobić, choć nie tak dobre jakościowo jak rigga. A i się ciężarówki rozładowywało bo wykładach, bo k***a nie widziałem powodu, żeby zawracać rodzinie dupę kiedy na karku 20+. A że to sadol, to ch*j w dupę i dobranoc.



Widzisz nie każdy jest bambrem, nie muszę po***lać na stancje jak ty co tydzień.

miraskarma

2013-10-04, 18:37
BBenji2 napisał/a:

Te, pedzie powyżej, nigdy na studiach się nie było? Czy studiowaliście mieszkając z rodzicami? Ja miałem takie szczęście że była mikrofalówko podobna rzecz, w której takie cudo mogłem zrobić, choć nie tak dobre jakościowo jak rigga. A i się ciężarówki rozładowywało bo wykładach, bo k***a nie widziałem powodu, żeby zawracać rodzinie dupę kiedy na karku 20+. A że to sadol, to ch*j w dupę i dobranoc.



Tak, mając 20 lat mieszkam z rodzicami, bo jestem z dużego miasta a nie k***ich górek czy jakiegoś innego wyp*zdowa gdzie ch*j nocuje :-D

SŁOIKU :lol: :lol:

Precz_z_Preczem

2013-10-04, 19:12
SolarisN1 napisał/a:

Jak można porównywać ceny w dwóch różnych krajach? I co z ceną pizzy w Żabce ma wspólnego premier Tusk? Serio niektorym matołom to już wszystko się pomieszało. Problemy z potencją też zrzucicie na polityków nieudacznicy? Ja nie turlam opon w magazynie i nie narzekam na ceny w Polsce.



A no widzisz matole, nie pojmujesz pewnych rzeczy.
Dopóki mamusia ci płaci to dla ciebie faktycznie obojętne.
A uwierz mi - twoje podejście diametralnie by się zmieniło jak byś włożył w portfel 1200zł netto za cały miesiąc zapie**alania i miałbyś za to przeżyć.

Dlatego zamknij to swoją gładziutką jak u cwe*a buźkę i ewakuuj się na kwejka.

zypon

2013-10-04, 23:32
nie bardzo wiedzę co ma rząd do ceny pizzy w markiecie.... z jakiego socjalistycznego drzewa się urwaliście!? CENU REGULUJE RYNEK !

habumbabum

2013-10-04, 23:53
może nie zdajecie sobie sprawy, pajace, ale NIE jesteście lepsi, siedząc na garnuszku u rodziców do k***a trzydziestki. jesteście po tysiąckroć gorsi od każdego jednego kto turla opony na magazynie i utrzymuje się samodzielnie nie siedząc nikomu na łbie jak pie**olony darmozjad.

voidinfinity

2013-10-05, 01:01
zypon napisał/a:

CENU REGULUJE RYNEK !



Tak? No możliwe - ale wyjaśnij ekspercie od rynku, dlaczego w kraju w którym wszystko jest kilkukrotnie droższe, można sprzedać ten sam produkt dwa razy taniej? :-P