18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lily i Maddison

bartos925 • 2012-11-08, 19:54
Mimo że to strona sadystów mnie trochę ruszył ten artykuł i mam nadziej ze wam też się spodoba.


Schronisko dla zwierząt w Anglii szuka właściciela dla nietypowej pary psów - Lily i Maddisona. Jeden z piesków jest niewidomy, drugi jest jego psem przewodnikiem

Oczy Lily zostały usunięte zanim psina dostała się do schroniska. Do tego miejsca nie trafiła jednak sama.

Oddano ją wraz z Maddisonem - jej psem przewodnikiem. Suczka nie ma oczu, zostały usunięte ze względu na chorobę zwaną entropium. Schorzenie to polega na tym, że powieki wrastają w gałki oczne.

Teraz właściciele schroniska wystosowali dramatyczny apel - Lily może być adoptowana, ale tylko z Maddisonem. Tylko on potrafi poprowadzić ją przez życie. Psy są nierozłączne.

A tu kilka fotek :













artykuł zerżnięty z fakt.pl

BitNight

2012-11-08, 21:21
Jak ja k***a nienawidzę takich artykułów. Już, już człowiek myśli, że jest draniem bez uczuć patrzącym na zmasakrowane zwłoki, okaleczonych ludzi, zdeformowane dzieci, któremu nawet powieka nie drgnie na widok wypadków czy zabójstw a tu dwa psy i człowieka ściska za gardło...

Nikczemny_Płód

2012-11-08, 21:25
Staryyy rozj***łeś mnie tym niż największy hard!

Lily:

Nie ma domu, nie ma super auta, nie ma zdeponowanych pieniędzy w banku, nie m bogatego wujka, nie jest sławna, podsumowując nie ma nic po za sobą a jednak ma swojego przewodnika a u ludzi...

Są niby przypadki - ostatnio ten żołnierz amerykański z afganu co wrócił bez nóg i rąk, takie sliczne fotki z żoną, ta go nawet na plecach nosiła ale jak się zobaczy jaką gośc teraz dostanie rentę to nie dziwi, że ta mała kobiecina znalazła siłe na to by go nosić na plecach.

I ch*j, że sadistic czasem może być smutno ;-)

Co do usypania, pytanie czy psy wygladają na smutne? Fakt z pewnością ten co nie widzi ma problem i jego zycie nie jet takie jak u psa być powinno ale chyba jest mu mimo wszystko dobrze.

Pr...........83

2012-11-08, 21:25
Trochę odmiany :) Bardzo trafny artykuł, dziękujemy :)

sebeks

2012-11-08, 21:25
fakt.pl
ostatnio więcej tam hardkoru niż na sadisticu

maxvolumePL

2012-11-08, 21:28
@ Vindigo

W dużej mierze się z Tobą zgadzam. Kiedyś Cesar Milan wyjaśniał jak działa psia psychika. Jak dla mnie, ten gościu jest absolutnie bezkonkurencyjny. Jeśli ktoś ma psa, lub zamierza miec, MUSI zaznajomic się z jego teoriami na różne "psie" tematy. Zarówno wszystkie odcinki "Zaklinacza psów" jak i jego ostatnia książka ( a tą polecam szczególnie ) powinny miec status " Psiej Biblii "

bartunialke

2012-11-08, 21:28
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!


Koty są mądrzejsze. :megalol: :ok***a:

demobil

2012-11-08, 21:34
Fake. Przecież to artykuł z fakt wymyślony przez jakiegoś dziennikarza.

Nikczemny_Płód

2012-11-08, 21:36
Fejkiem to była prezerwatywa która założył twoj stary i mamy po 20 latach efekt.

Minuta googlowania by potwierdzić że to nie fake. :roll:

auliszek

2012-11-08, 21:38
bartos925 napisał/a:

mam nadziej ze wam też się spodoba.



"Nadziej" to jest taki paty zaostrzony na ognisko? Ten co się na nim kiełbaski nadzieja?

el...........iz

2012-11-08, 22:00
są a widziałeś kota na smyczy??

Malix

2012-11-08, 22:01
Koty są mądrzejsze bo one sobie tresują ludzi żeby dawali im jeść i miziali po brzuszku kiedy koty tego chcą

sa...........os

2012-11-08, 22:05
I nie drą p*zdy, jak poj***ne, ilekroć się koło furtki przechodzi. :P

Ale tak na poważnie, rozkminy pokroju "które zwierzątko fajniejsze i bardziej udomowione" są z lekka daremne.

De...........12

2012-11-08, 22:20
Ale żal mi psiaków :(

SzpaneRR

2012-11-08, 22:37
Znajomy miał kiedyś podobna sytuacje.

Dwa psy, jeden ślepy (chyba ze starości), a drugi się nim opiekował. Prowadził go, pokazywał gdzie miska, gdzie drzewo do oszczania itd...

Prawdziwy dramat wydarzył się dopiero, kiedy jeden z psów - przewodnik - umarł. Facet już kompletnie nie wiedział co zrobić, bo został z psem który ledwo sobie radził ze znalezieniem miski czy odlaniem się..

Psy okazują bardziej ludzkie postawy od większości naczelnych.