18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewopasowy upierdliwiec

Sl...........nx • 2013-02-06, 15:14
I jego idiotyczne tłumaczenia.


MihauIC

2013-02-06, 20:55
Ja zawsze zapie**alam lewym z tym że nikt nigdy jeszcze mnie nie dogonił. Jeżdżę zawodowo dostawczakiem i nie rozumiem takich pajaców jak ten matoł z filmiku. Jeśli chodzi o tłumaczenie, trzeba spróbować, zawsze coś można ugrać bo jeżdżąc zawodowo nie można sobie pozwolić na jakieś poj***ne punkty, kasa jest mniej istotna bo pojeździ się więcej to się odrobi a robić ponownie kurs niema czasu.

Arkadio

2013-02-06, 21:02
Ok, zgadzam się, gość p*zda bo jedzie lewym, wpie**ala kanapkę i jedzie wolniej niż prędkość dozwolona hamując normalnych ludzi, pan i władca świata k***a. Ale mam wrażenie, że niektórzy myślą, że jak jadą lewym pasem to mogą napie**alać 120 przez miasto. Człowiek jedzie lewym pasem te 80-85 góra, gdzie jest do 70, wyprzedza tych z prawego pasa i wraz jakiś k***a debil (bez obrazy, najczęściej na pozamiejskich blachach) siedzi na dupie centymetr za samochodem. "Drafterzy" j***ni.

en...........an

2013-02-06, 21:46
Tak jak uważam że większość mandatów jest po to by wyciągać kasę od kierowców(prędkość) tak tutaj dobrze że mu przyj***li.

Swoją drogą to niektórzy nie wiem jak zdali prawko. Skoro trąbisz na gościa za to że napie**ala lewym i musisz brać go z prawej bo nie ma zamiaru zjechać , a on nawet nie wie o co ci chodzi i dlaczego się go czepiasz. k***a no. Anglia.

kapelan_szturmowy

2013-02-06, 21:58
A mnie osobiście tylko strasznie wku**wiają tacy debile, co lecą w mieście na złamanie karku lewym pasem ponad 100-130km/h. Cholernie ciężko ich wyprzedzić.

Sajgonski

2013-02-06, 22:07
r*chałbym tę blondi policjantkę. :oops:

Kaprys

2013-02-07, 00:06
Hola hola. Hejterzy obszczymurki. Często poruszam się lewym pasem. Znak 50, jadę 50. Znak 70, jadę 70. I jakie to blokowanie ruchu, pytam? Nie zjeżdżam, w dupie to mam, jadę przepisowo, tak? ch*j w to, że mam 1,8 i mogę przyj***ć po garach. Ale nie o to chodzi. Jak mi się jakaś pała wysapie o blokowanie ruchu na lewym pasie gdzie jadę 68-69 gdzie można 70, to ch*j mnie to boli, nie przyjmę mandatu i do sądu. Chyba że prawnie lewy pas jest do łamania ograniczeń. Co to za obowiązek jazdy prawym pasem? To lewym już ograniczenie nie obowiązuje? Ta paniusia wie o czym w ogóle bredzi? Jak jadę prawie tyle, ile wynosi zakaz, to mam dostać mandat za blokowanie drogi piratom? Komuś coś się z deczka poj***ło. No k***a, ciśnienie mi rośnie. I żeby nie było, sam zapie**alałem i się wk***iałem na ślimaków jadących przepisowo. Ale mi to przeszło, włączyła mi się wyobraźnia po obejrzeniu sporej dawki filmików made in Russia i nie tylko, gdzie zapie**alacze marnie kończyli. Pieprzę, jadę wolniej i żyję, i nie boję się mandatu, nie boję się, że muszę kawał swojej zaharowanej wypłaty oddać przez moją głupotę. k***a, samochód to nie zabawka, to nie GTA.

Gamge

2013-02-07, 08:28
@Kaprys
po przeczytaniu Twojego tekstu do głowy przychodzą mi 2 rzeczy

oraz


@dirty_pig
"to trzeba dawac mandaty czy wsadzac ludzi do wiezienia za to ze cos zle zrobia (restrykcje) a nie za to ze jechal zlym pasem bo to gowno a nie wykroczenie nza to trzeba czlowieka pouczyc a nie odrazu karac go tak wysokim mandatem"


Chłopie idź nie wiem do kościoła pomodlić się a nie pie**olisz mi tu taki syf. W ch*j dużo 300 zł ja pie**ole koniec świata nie kupi sobie perfum przez miesiąc.

Kaciaj

2013-02-07, 14:24
Kaprys, 1.8 .. i po garach ... CZYM ?! :lol: Chyba, że mówisz o garach w kuchni. Zresztą widać, że prawa jazdy to Ty jeszcze nie posiadasz.

grzesiek52ws

2013-02-08, 08:35
dirty_pig napisał/a:

milicja jak zwykle sie popisala, k***a podjechali by mu pod dupe migneli niebieskimi swiatlami koles by zjechal i bylo by ok. ale nie k***a trzeba 500 wjebac typowi. bohaterzy k***a z dupy.

Gamge a ty co pokolenie konfidentow czy ubekow ze tak ich bronisz?

jak ja słyszę takie wypowiedzi, to nic tylko iść do auta wziąć pałe w j***ć Cię po łbie. Jakbym Cię kiedyś spotkał na drodze, to nie dość, że bym Cię musiał wyprzedzić z prawej strony BURAKU, to na złość bym Ci wjechał przed "pysk" i awaryjnie zahamował. Zwykle nie jestem chamski, ale to co Ty pie**olisz, to o pomstę do nieba wola.

SkoQ

2013-02-08, 14:52
Jak jedzie 2 i więcej motocyklistów to spróbujcie tak nie zjechać, lusterka będziecie mieć najdłużej do następnych świateł ;)
No nie historia z internetu, tylko od świadka koronnego :*

masabitumiczna

2013-02-10, 21:31
@Kaprys - jak będziesz miał kaprys to przeczytaj kodeks drogowy:

Art. 16.
1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.