18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewopasowy upierdliwiec

Sl...........nx • 2013-02-06, 15:14
I jego idiotyczne tłumaczenia.


Pa...........or

2013-02-06, 18:57
dirty_pig napisał/a:

milicja jak zwykle sie popisala, k***a podjechali by mu pod dupe migneli niebieskimi swiatlami koles by zjechal i bylo by ok. ale nie k***a trzeba 500 wjebac typowi. bohaterzy k***a z dupy.

Gamge a ty co pokolenie konfidentow czy ubekow ze tak ich bronisz?



Nie pie**ol, mandat zasłużony, pierwszy raz w życiu zgadzam się z policją.

Przez takie ciecie autostradą A2 od węzła Poznań Zachód do Poznań Wschód jedzie się 100km/h i to lewym pasem, bo jakiś PGN się wlecze i jeszcze puka w czoło jak go strąbisz, nie mówiąc o sytuacjach gdy prawym pasem wyprzedza go TIR.

Dla wtajemniczonych dodam że jechał renówką.

lizmojekolano

2013-02-06, 19:16
dirty_pig napisał/a:
milicja jak zwykle sie popisala, k***a podjechali by mu pod dupe migneli niebieskimi swiatlami koles by zjechal i bylo by ok. ale nie k***a trzeba 500 wjebac typowi. bohaterzy k***a z dupy.

Gamge a ty co pokolenie konfidentow czy ubekow ze tak ich bronisz?


Nie pie**ol, mandat zasłużony, pierwszy raz w życiu zgadzam się z policją.

Przez takie ciecie autostradą A2 od węzła Poznań Zachód do Poznań Wschód jedzie się 100km/h i to lewym pasem, bo jakiś PGN się wlecze i jeszcze puka w czoło jak go strąbisz, nie mówiąc o sytuacjach gdy prawym pasem wyprzedza go TIR.

Dla wtajemniczonych dodam że jechał renówką.

Jak na Poznaniaka to i tak mknął lewym pasem. Oszczednosc na miejscu pierwszym

Da...........id

2013-02-06, 19:23
Za coś takiego powinni mandaty walić a nie za 70km/h na wylotówce! Takie barany stwarzają większe zagrożenie niż ktoś przekraczający prędkość o 20km/h! Cham i gnój z tego piździelca!

Pa...........or

2013-02-06, 19:59
lizmojekolano napisał/a:



Jak na Poznaniaka to i tak mknął lewym pasem. Oszczednosc na miejscu pierwszym



nie kumam co pie**olisz.

caiprissima

2013-02-06, 20:12
Już musicie się dzielić na lemingów, gimbusów, konfidentów, jotpeków i innych ubeków? k***a, Polaczki, jebnijcie się w garnek. Koleś dostał mandat i po sprawie, takie jest prawo w Polsce, a jak się nie podoba to wypie**alać na zmywak do Anglii, won!!!

kamysie2misie

2013-02-06, 20:12
I rewelacja. Powinni non stop karać takich przygłupów co tarasują drogę i jadą lewym pasem jakby droga należała tylko do nich.

~Conscribo

2013-02-06, 20:13
Moje marzenia się spełniły, w końcu za to zaczynają karać :amused:

kosekase

2013-02-06, 20:13
sam jestem kierowcą i razem z moim szwabskim passatem wkur**am sie również na takich pajaców xd

kszh19

2013-02-06, 20:17
Wszyscy jada po typku ze "p*zda sie wlekła lewym" i słusznie dostał mandat OK ale jak by typek zjechał na prawy a TY wyprzedzał go lewym to TY k***a łapiesz mandat za przekroczenie prędkości. Teraz k***a będzie takie nabijanie kasy z mandatów ze jak beda chcieli to i tak przypie**olą, a może specjalnie sciągli goscia bo im "tamował" ruch i nie mieli kogo łapać na radar

faba

2013-02-06, 20:25
Tak to jest, najbardziej mnie irytuje jak tak zapie**alają (75km/h) po autostradzie. Chcemy je, a nie umiemy po nich jeździć.

pitus222

2013-02-06, 20:29
Dla Łukasza.

dirty_pig

2013-02-06, 20:30
Gamge

"Samochodem możesz zabić albo swoją głupotą zmusić kogoś do głupoty która spowoduję śmierć Twoja czy innych uczestników drogi jak Ty tego nie rozumiesz to znaczy że to Ty jesteś tu największym kretynem"

to trzeba dawac mandaty czy wsadzac ludzi do wiezienia za to ze cos zle zrobia (restrykcje) a nie za to ze jechal zlym pasem bo to gowno a nie wykroczenie nza to trzeba czlowieka pouczyc a nie odrazu karac go tak wysokim mandatem


rolerek

2013-02-06, 20:31
Na szczęście policja coraz częściej karze takich pajaców, sam śmigam lewym bo we Wrocku wiele dwujezdniowych dróg prawy pas ma tak rozpier... że sorry ale nie będę sponsorował mechanika ciągłymi remontami zawieszenia ale jaki widzę, że ktoś chce jechać szybciej to od razu mu zjeżdżam na prawy i nie blokuję.

Inna sprawa, że jadąc lewym zdarza się, że wyprzedzam sznur aut jadących prawym, prędkość 70-80 (wiem, mandacik ;) ) a mimo to jakaś zakompleksiona k***a która myśli, że jak ma zagazowane 735i to może mi mrygać drogowymi, bo on k***a zaraz będzie miał udar bo gość w skodzie nie chce mu zjechać...

Takie k***iszony też trzeba tępić, jeden ostatnio to nawet dęba stanął jak mu delikatnie przyświeciłem stopami :) Się ch*jek nuczy nie siedzieć 5cm od zderzaka, ja potem nie mam zamiaru do końca życia latać na rehabilitację karku, bo jakiś cwe* nie wyhamował...

Proximate

2013-02-06, 20:40
0:53

Cytat:

Proszę Pana za to jest mandat do 5zł...



Potaniało coś? :D