18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacki pro-homoseksualny obrazek

TOOM44 • 2013-08-26, 22:27
Witam. Przed chwilą dostałem niesamowitego bólu dupy z powodu poniższego obrazka. Znalazłem go gdzieś na facebook'u i pomyślałem że wam się spodoba. Śmierdzi od niego lewactwem na 100 km. Ostatnie zdanie na obrazku poprostu niszczy wszystko o co walczą ludzie z iq powyżej buta. :idzwch*j: Oto on:



post ma na celu niszczenie środowisk homoseksualnych

eS.Ka

2013-08-26, 22:33
widać że po lewej facet a po prawej kobieta przecież,
mało tu lewactwa więcej jakiegoś idealizmu, utopii.

Aczkolwiek tępię ostatnie zdanie które zezwala na pedałów i zoofilów :P

_Nilus_

2013-08-26, 22:37
Jeśli gej bulwersuje się, że społeczeństwo jest wobec niego nietolerancyjne to mozna stwierdzić że ma ból dupy, czy to nie miejscu?

osa79

2013-08-26, 22:38
"Śmierdzi od niego lewactwem na 100 km."

poeta...

ch...........at

2013-08-26, 22:39
ch*jowo, bo są różnice w budowie kości, hehe, cioty to cioty.

hgh

2013-08-26, 22:41
O, poszło.

A tu proszę wycieczki widać, że całuje się:
chłop z laską
chłop z chłopem
chłop z cyckami z laską
chłop z cyckami z chłopem
laska z ku*asem z laską
laska z ku*asem z chłopem
ewentualnie kościotrup z wydziału biologii robi laskę.. chociaż to coś ma nos i oczy, więc może jakiś fantom.

teken

2013-08-26, 22:41
nie ma to jak jakaś propedalska propaganda.

ostatni

2013-08-26, 22:42
Biorąc pod uwagę masywność i kształt żuchwy, objętość czaszki, silnie zaznaczone łuki brwiowe i gładziznę ten z prawej to mężczyzna, z lewej kobieta. Wniosek-podpis obrazka jest ch*ja warty, zwyrodnienia do gazu i pieca.

Ne...........ro

2013-08-26, 22:49
Lewackie gówno, wielkie mi halo.

'Wierzę, że ludzie zakoch*ją się ludziach, a nie w płci' - no co Wy, k***a, nie powiecie? Jednak zdecydowana większość zakoch*je się w przeciwnej swojej płci, Wy lewackie niedorozwoje. A takie obrazki jak powyżej służą między innymi do wyciskania lewackich łez, bo 'przecież to takie piękne zdanie!'. Czemu, do cholery, mniejszość stanowiąca 1-2% (homosie w Polsce) ma więcej do powiedzenia, niż większość? Przecież to zaprzeczenie Waszej wielkiej i pięknej demokracji!

Zdecydowanie bardziej potępiam działania Putina, niż pochwalam, ale jednak cenię go za to, że zamknął ryje tym dewiantom zakazując kolorowych parad na 100 lat. Putin przynajmniej wie, że takie marsze szmat to coś nienormalnego i obrzydliwego.

Gdybym szedł z dzieckiem ulicą Warszawy i na mojej drodze pojawiłyby się takie k***y, jak Szczuka z gołymi cycykami i transparentem 'Nie chcemy być traktowane przedmiotowo', to bym szmacie wyk***ił za demoralizowanie mojego dziecka. Jeszcze żeby te k***y miały ładne te cycki...

Tak na marginesie: to jest, k***a. dziwne, że lesbijki manifestujące przeciwko przedmiotowemu traktowaniu kobiety wyłażą na ulicę całkiem nagie, nie? Tak bardzo chcą chcą być szanowane, że pokazują p*zdy całemu miastu? Logiczne w ch*j!

eS.Ka

2013-08-26, 23:03
Roztrząsając te gówno powodujecie że tylko bardziej śmierdzi.
Olać, zutylizować i omijać szerokim łukiem takie obrazki :)

PanMarian

2013-08-26, 23:04
Ja tam widze, dwoch wyjatkowo brzydkich pedalow, ale nie mam zbyt dobrej wyobrazni wiec moge sie mylic.
SgtPepper1942, Ogolnie zgadzam sie z trescia posta, ale mam zastrzezenie co do tego "1% do 2%" Ilu znasz homo, a ilu hetero? Ja znam tylko kilku, i powiedzialbym raczej (oni zreszta tez), ze ich populacja oscyluje raczej okolo 0.1 do 0.3% jak nie mniej, bo ostatnimi czasy pojawilo sie wielu pseudopedalow, ktorzy znieksztalcaja statystyke. Homoseksualizm jest calkowicie normalna choroba psychiczna, co mozna stwierdzic chociazby po tym, ze kazdy organizm na tej planecie dazy do reprodukcji, a lewakom proponuje przypomniec sobie artykul o tym, jak pedalowanie zostalo wykreslone z listy chorob. Nie mowie o karaniu homosiow czy innych bzdurach, nie mozna karac za chorobe, ale nie mozna pozwolic na to by zarazali innych, zero protestow, marszow itd. zero propagowania w telewizji gazetach czy chociazby tak po prostu publicznie. Nie chodzi o ograniczenie wolnosci, to po prostu tak, jakby ktos publicznie w telewizji nawolywal do r*chania czarnych, bo bycie dumnym wlascicielem aids'a jest teraz modne...
Nie wiem czemu jest to tak propagowane teraz, moze kampania zero growth dalej trwa, a moze po prostu jest to dalsza czesc odwracania wszystkich wartosci naszej cywilizacji, nie wazne, ale trzeba z tym skonczyc.

wiesiors4, Dobrze, ze nie siedze na taborecie, bo jebnalbym na plecy ze smiechu.


Pozdrawiam

pisage

2013-08-26, 23:04
@up
typowe audytorium JKM

PanMarian

2013-08-26, 23:39
pisage, Nie wiem, co probujesz wyrazic swoim postem, do czego sie odnosisz ani do czego zmierzasz, rozwinalbys swoja wypowiedz.

Pozdrawiam