18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacki pro-homoseksualny obrazek

TOOM44 • 2013-08-26, 22:27
Witam. Przed chwilą dostałem niesamowitego bólu dupy z powodu poniższego obrazka. Znalazłem go gdzieś na facebook'u i pomyślałem że wam się spodoba. Śmierdzi od niego lewactwem na 100 km. Ostatnie zdanie na obrazku poprostu niszczy wszystko o co walczą ludzie z iq powyżej buta. :idzwch*j: Oto on:



post ma na celu niszczenie środowisk homoseksualnych

Ne...........ro

2013-08-26, 23:46
Pisage

JKM nie wymyślił konserwatywnego liberalizmu. Nie on jeden jedyny nie cierpi dewiantów. Nie mam nic przeciwko gejom, ale NORMALNYM gejom! Bo normalny gej wie, że jest inny, niż większość i nie obnosi się tym. On sobie żyje, wie, że seksualność to jego prywatna sprawa i wyłażenie na ulice z pindolem na wierzchu w stroju Myszki Miki to głupota. Geje zawsze byli i będą, ja ich nie winię. Winię ten chory system, który bardziej skupia się na mniejszościach, niż na większościach.

pisage

2013-08-27, 08:38
Już tłumaczę co miałem na myśli. Otóż irytuje mnie wstawianie zdjęcia Janusza Korwina Mikke w każdym możliwym temacie. Tutaj akurat widzimy typowych zwolenników JKM, czyli znudzonego pana w późnym średnim wieku oraz osobę niepełnosprawną intelektualnie.

Co do samego tematu, to również mi się nie podoba. Jako osoba normalna w pojęciu seksualnym odruchowo wyobrażam sobie, że na zdjęciu są kobieta i mężczyzna. Mój mózg nie przyjmuje innych rozwiązań. Strasznie drażni mnie nachalność wszelkich grup społecznych w domaganiu się swoich praw (homo, nauczyciele, cykliści, łysi)

Ne...........ro

2013-08-27, 08:44
@up

Czyli według Ciebie ludzie zdrowi umysłowo są socjalistami?

Mnie też cholernie irytuje wstawianie w każdym temacie politycznym zdjęcia JKM. Przecież nie on jeden głosi takie poglądy! Od dziś zacznę wstawiać Regana, Hayka.

rubbinho

2013-08-27, 11:09
wierzę, że istnienia zakoch*ją się w istnieniach... nie w gatunku.



BISMILLAH!

pisage

2013-08-27, 15:18
SgtPepper1942 napisał/a:

@up

Czyli według Ciebie ludzie zdrowi umysłowo są socjalistami?



Nic takiego nie napisałem. Twoja wypowiedź to typowe pisowskie myślenie (choć nie twierdzę, że jesteś pisowcem). Jak coś nie jest białe, to musi być czarne.
Jakoś tak przez przypadek wytworzyła się idealna analogia. Zwolennicy JKM to ludzie myślący o tu i teraz, jak niepełnosprawni umysłowo. Nie myślą o tym co będzie za 5 lat.
Sam osobiście pójdę zagłosować na Korwina, jeśli wykupi czas antenowy w telewizji i zapowie publicznie, że wprowadzenie jego pomysłów zmniejszy populację Polski do 20 mln. Później oczywiście sytuacja gospodarcza lekko się poprawi, ale musi minąć ładnych kilka lat.

I tak przy okazji, nie jestem "lewackim ścierwem", jak zostałem kilkukrotnie nazwany po krytyce Kaczyńskiego, Korwina, czy kiboli.
Po prostu nie lubię skrajności.

pylaochos

2013-08-27, 16:40
@Pisage
Hm.. krytykować każdy może. Napisać coś konkretnego i popratego dowodami - jeszcze mniej. A napisać lepsze wyjścia z rozwiązania - już w ogóle (chociaż krytyka bez tego ostatniego to zwykle napinactwo netowe). Zwolennicy JKM myślą co będzie za 5 a nawet więcej lat (używając Twojego stylu musiałbym dodać: "w przeciwieństwie do Ciebie"), dlatego właśnie są jego zwolennikami. Argumentacja jest prosta: gdyby każdy z nich myślał krótkofalowo to by(śmy) martwili się conajwyżej o możliwość jedzenia srania i spania. Co do głosowania na JKM - te zdanie albo nie ma sensu, albo go nie widze, albo sam nie wiesz o czym gadasz i co chcesz powiedzieć (pokazać) swoją wypowiedzią.

Ne...........ro

2013-08-27, 17:04
Pisage

A co jest skrajnego w tym, co napisałem pod tym tematem? Mówię raz jeszcze: nie mam nic do gejów NORMALNYCH, tylko do dewiantów ala 'Marsz Szmat', czy temu podobne. Chociaż nawet Ci dewianci wychodzący na ulice nago nie są winni całego zamieszania, tylko rząd, który bardziej skupia się na mniejszościach, niż na większościach.

Teraz powiedz mi, Pisage, co moja opinia na ten temat ma wspólnego z JKM?

Nic nie jest czarno białe, masz racje, ale jednak prawicy z lewicą połączyć się nie da. Niestety, ale ten bolszewicki system w każdym odcieniu jest zły. Korwina Mikke mogą nie lubić tylko socjaliści, taka jest prawda. Tak jak socjaliści nie lubią też Regana, Misesa, Thatcher, bo to wolnościowcy.

A o Kaczyńskim w ogóle nie wspominajmy, ok? PIS to partia socjalistyczna, więc zwolennicy tego ugrupowania nazywający Cie 'lewakiem' tylko się ośmieszają.

JamSwawolny

2013-08-27, 17:47
"post ma na celu niszczenie środowisk homoseksualnych" Ledwo odczytałem ale dałem rade! :D Piwko

jebacwas

2013-08-27, 17:50
eS.Ka napisał/a:

widać że po lewej facet a po prawej kobieta przecież,
mało tu lewactwa więcej jakiegoś idealizmu, utopii.

Aczkolwiek tępię ostatnie zdanie które zezwala na pedałów i zoofilów :P



Po prawej jest facet specjalisto.

GKC

2013-08-27, 17:51
Proste:

POW667

2013-08-27, 17:53
No tak. Równie dobrze mogli pokazać posuwające się układy limfatyczne...

push3k

2013-08-27, 17:54
'...nie masz pojęcia czy to facet czy kobieta' Myslę, że byle biolog zajmujący się anatomią człowieka by to rozgryzł.

di...........os

2013-08-27, 17:58
GKC napisał/a:

Proste:
Obrazek




Słoń ma większą banie, więc i większy mózg od człowieka, więc słoń jest inteligentniejszy od człowieka - to samo tyczy się choćby goryla.
Żelazna logika...

RavenRR

2013-08-27, 17:58
Cytat:

mniejszość stanowiąca 1-2% (homosie w Polsce)


Aha, równie prawdziwe jak to, że katolików w Polsce jest 87%. Kryptogejów jest o wiele więcej, tak samo jak kryptokatoli, którzy "wierzą", bo mamusia każe i ch*jowo nie dostać prezentu na święta; jedni zaniżają statystyki swojej "grupy", drudzy zawyżają. Więc dodaj jeszcze kilka procent do tej mniejszości ;)