18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacka logika

Alien_12 • 2013-09-14, 19:38
Co tu dużo mówić - z lewakiem nie pogadasz :-/

papcio666

2013-09-14, 19:43
Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić.


Ronald Reagan

voidinfinity

2013-09-14, 19:50
lewactwo nie popiera zajęć dodatkowych w przedszkolu?? od kiedy? tyle okazji do uczenia chłopców chodzenia w sukienkach...

przesmiewca

2013-09-14, 20:09
jakiś gówno prawda ten obrazek ... lewica chce zakazania hazadru jazdy w kasu na rowerze i innych głupot ? to prawica wprowadza całe to gówno w życie.. przez to że żyjemy w kraju rządzonym przez prawicowe partie jest takie gówno .....


quang-dat

2013-09-14, 20:16
@up

A przyjmę ostrzeżenie- wypie**alaj lewacka k***o na marsz równości ;-)

Jager89

2013-09-14, 20:18
@up @up
Ciebie chyba popie**oliło. Gdzie Ty w sejmie widzisz prawicę? Jeśli uważasz PO, albo PiS za partie prawicowe, to przykro mi to stwierdzić, ale idź i pie**olnij się czymś ciężkim w łeb.

kemcia

2013-09-14, 20:47
@up i @upup
Nie karmcie trolla.

Kefir93

2013-09-14, 20:59
Alien_12 napisał/a:

Co tu dużo mówić - z lewakiem nie pogadasz :-/


Z lewactwem się nie dyskutuje, do lewactwa się strzela.

mare30ks

2013-09-14, 21:08
Jager89 napisał/a:

@up @up
Ciebie chyba popie**oliło. Gdzie Ty w sejmie widzisz prawicę? Jeśli uważasz PO, albo PiS za partie prawicowe, to przykro mi to stwierdzić, ale idź i pie**olnij się czymś ciężkim w łeb.



jak ludzie maja sie walic w lep to zacznij od siebie

jak trzeba miec naj***ne pod kopula zeby pis albo po nazywac lewica? ja pie**ole skad sie takie matoly biora :roll:

ach tak, zapomnialem bo od niedawna lewica zajmuje sie dogadzaniem bogatym i wyprzedarza za bezcen majatku narodowego. a biedna prawica (myslaca tylko o przyszlosci kraju zeby uczynic z niego raj na ziemii) za wszelka cene stara sie do tego nie dopuscic. ale lewackie media z tvnem na czele ich oczerniaja w misji uratowania swiata.
:homer:

dzis sobota, jeszcze jutro gimbusy pospinaja dupy, a od poniedzialku znowu 5 dni wzglednego spokoju. tata nakarmi, zawiezie do szkoly i tam beda mogli ponapinac swoje internetowe bice zaprawione w boju z lewakami z po i tvnu

Spajk

2013-09-14, 21:13
Gargamel to lewacka k***a? :/

Suka_Blyat

2013-09-14, 21:17
Kefir93 napisał/a:


Z lewactwem się nie dyskutuje, do lewactwa się strzela.


Ja to chciałem napisać :cry:

bialyjelen2

2013-09-14, 21:19
za obraze lewactwa zawsze piwo!

virusotron

2013-09-14, 21:19
@upup

Tez się w łeb pie**olnij czymś ciężkim. A najlepiej przywiąż to do szyi w wskocz do jeziora. PIS, PO to ta sama ideologia LEWACKA! Bo jak inaczej nazwiesz ich działania? Prawicowe? Jesteś ignorantem czy głupcem?

bachmaybach

2013-09-14, 21:23
"Aby zrozumieć postawę antyaborcjonisty, trzeba zadać sobie kilka niezmiernie istotnych pytań:

1. Kiedy powstaje człowiek? Początkiem nas wszystkich było połączenie się gamet żeńskich i męskich. Nikt od tego nie ucieknie. Genetyka i embriologia zgodnie twierdzą, że to nowo powstałe życie jest jakościowo różne od tkanek organizmu matki i ojca. Struktura genotypowa zawarta w chromosomach jest miksem genów ojca i matki, którzy maja geny swoich rodziców, dziadków etc.. To nowo powstałe życie NIE JEST CZĘŚCIĄ organizmu matki! Rozwija się i żyje własnym życiem w jej organizmie (zachowując się podobnie jak pasożyt). Posiada własny genotyp, zawierający pełną informacje genetyczną rozwoju, kształtowania się, koloru oczu, budowiy ciała i aparycji. I to w wszystko powstaje już w momencie zapłodnienia.

MORAŁ: aborcja jest zabiciem życia które nie jest życiem ani matki, ani ojca, lecz życiem samoistnym.

2. Czy to życie rozwijające się w człowieku jest człowiekiem? Cześć osób uważa, ze życie rozwijające się w łonie matki nie jest jeszcze człowiekiem, a np. zygota, płodem i tak dalej. Następuje tu pewne nieporozumienie: zygota, płód i podobne określenia odnoszą się do etapów rozwoju człowieka, a nie do przynależności gatunkowej. Zarodek jest zawsze zarodkiem czegoś, embrion embrionem czegoś, a płód płodem czegoś. Ludzki embrion to po prostu CZŁOWIEK w określonej fazie rozwoju. Aborcjoniści twierdzą, że płód to nie człowiek, ale dzisiaj wiemy, że w łonie matki nie zachodzi żadna przemiana gatunkowa.

MORAŁ: aborcja zabija życie CZŁOWIEKA w fazie prenatalnej.

3. Czy faza prenatalna może być podstawą do zalegalizowania aborcji, bo przecież to nie boli i nikt nie cierpi? Musimy zdać sobie sprawę z WARTOŚCI ludzkiego życia. Ludzie w większości kochają żyć. To życie jest bezcenne, móc kochać i byc kochanym. Wartość życia jest przeogromna i nieoceniona. Świadectwo wielu ludzi którzy przeżyli swoja aborcję jest zgodne, oni chcą żyć. Bardzo się cieszą, że wyszli cało z zabiegu. Co byś poczuł gdybyś jutro musiał umrzeć, ponieważ komuś zwyczajnie pasujesz, a nawet przeszkadzasz? Cieszyłbyś się? Aborcja usprawiedliwiana jest prawem do swojego ciała, lecz to ciało, które jest zabijane wcale nie jest ciałem kobiety, tylko nowym życiem. Nowym człowiekiem. To nowe życie nie pchało się do łona matki z własnej woli, a musi ponieść konsekwencje jeśli stanie się problemem. Aborcja wykonywana jest w prawie 100% z przyczyn społecznych. Ta ogromna wartość życia staje się mniej ważna niż wygoda, chęć posiadania dzieci, czy parę lat kariery zawodowej. Zawsze znajdzie się wymówka, natomiast KONKRETNY człowiek traci niepowtarzalną okazję do życia i bycia kochanym. Argumenty za przerywaniem ciąży sprowadzają się do argumentów skrajnie indywidualistycznych i egoistycznych. Liczę się ja, moja dupa, moja wygoda, a resztę niech szlag trafi. To mentalność aborcjonistów.

MORAŁ: każde ludzkie życie jest cenne."
Sasak

Radeg

2013-09-14, 21:24
mare30ks napisał/a:



jak ludzie maja sie walic w lep to zacznij od siebie

jak trzeba miec naj***ne pod kopula zeby pis albo po nazywac lewica? ja pie**ole skad sie takie matoly biora :roll:

ach tak, zapomnialem bo od niedawna lewica zajmuje sie dogadzaniem bogatym i wyprzedarza za bezcen majatku narodowego. a biedna prawica (myslaca tylko o przyszlosci kraju zeby uczynic z niego raj na ziemii) za wszelka cene stara sie do tego nie dopuscic. ale lewackie media z tvnem na czele ich oczerniaja w misji uratowania swiata.
:homer:

dzis sobota, jeszcze jutro gimbusy pospinaja dupy, a od poniedzialku znowu 5 dni wzglednego spokoju. tata nakarmi, zawiezie do szkoly i tam beda mogli ponapinac swoje internetowe bice zaprawione w boju z lewakami z po i tvnu



Zanim zaczniesz się tak mądralić, może podaj definicję jak odróżniasz lewicę od prawicy? Cóż, jedyna słuszna definicja jaka istnieje to stosunek do podziału dochodu narodowego. Jeśli wyraża się pogląd, że powinno się to dziać pod przymusem (edukacja, służba zdrowia, zasiłki, itp), to jest to pogląd stricte lewicowy. Prawica zaś zakłada, że podział ten następuje dobrowolnie z kieszeni obywatela (instytucje charytatywne, datki, prywatne szkoły). I tyle. Dzięki temu dochodzimy do wniosku, że to co siedzi w sejmie to banda lewaków, gdzie część z nich sobie uzurpuje nazwę prawicy.