18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacka logika

Alien_12 • 2013-09-14, 19:38
Co tu dużo mówić - z lewakiem nie pogadasz :-/

Galian

2013-09-14, 21:25
@mare30ks powiedz mi, nie umiesz czytać czy coś sobie dopowiadasz? Jager napisał tylko i wyłącznie że nie są to partie prawicowe i tutaj nie można odmówić mu racji. Wkładasz mu w usta słowa których nie powiedział i się o to awanturujesz. A to że w rządzie są sprzedajne k***y to obawiam się że jest niezależne od ich (oficjalnych) poglądów.

mare30ks

2013-09-14, 21:31
jak dlugo jeszcze prawaki beda zacieraly slady swojej nieudolnosci przypisujac wlasne "zaslugi" innym?

femi666

2013-09-14, 21:33
@up
widze ze ktos tu sie na TVN wychowal : D

Yggdrasil

2013-09-14, 21:33
mare30ks napisał/a:



jak ludzie maja sie walic w lep to zacznij od siebie

jak trzeba miec naj***ne pod kopula zeby pis albo po nazywac lewica? ja pie**ole skad sie takie matoly biora :roll:

ach tak, zapomnialem bo od niedawna lewica zajmuje sie dogadzaniem bogatym i wyprzedarza za bezcen majatku narodowego. a biedna prawica (myslaca tylko o przyszlosci kraju zeby uczynic z niego raj na ziemii) za wszelka cene stara sie do tego nie dopuscic. ale lewackie media z tvnem na czele ich oczerniaja w misji uratowania swiata.
:homer:

dzis sobota, jeszcze jutro gimbusy pospinaja dupy, a od poniedzialku znowu 5 dni wzglednego spokoju. tata nakarmi, zawiezie do szkoly i tam beda mogli ponapinac swoje internetowe bice zaprawione w boju z lewakami z po i tvnu



Charakterystyka lewicy

System gospodarczy- Interwencjonizm państwowy i protekcjonizm z systemem dotacji i subwencji, prowadzącym do korupcji, nepotyzmu.

Rola państwa - Rozbudowane państwo z systemem zabezpieczeń społecznych i redystrybucją dóbr (państwowa służba zdrowia, edukacja, pomoc społeczna, państwowy system emerytalny, dotowana kultura).

Podatki - Wysokie podatki, progresywne skale podatkowe ze skomplikowanym systemem zwolnień.

Biurokracja - Rozbudowana biurokracja z systemem zakazów, zezwoleń, koncesji, kontyngentów itp, prowadzącym do korupcji, nepotyzmu.

Budżet państwa - Duży budżet, wysoka redystrybucja dochodu narodowego, deficyt budżetowy prowadzący do inflacji.

Stosunek do jednostki - Lewica wychodzi z założenia, że państwo wie lepiej, co jest dobre dla społeczeństwa.

Wolność - Ograniczanie wolności przepisami prawa, zakazami, nakazami, itp.

Pasuje pod PO / PiS idealnie ;-)

mare30ks

2013-09-14, 21:37
Radeg napisał/a:



Zanim zaczniesz się tak mądralić, może podaj definicję jak odróżniasz lewicę od prawicy? Cóż, jedyna słuszna definicja jaka istnieje to stosunek do podziału dochodu narodowego. Jeśli wyraża się pogląd, że powinno się to dziać pod przymusem (edukacja, służba zdrowia, zasiłki, itp), to jest to pogląd stricte lewicowy. Prawica zaś zakłada, że podział ten następuje dobrowolnie z kieszeni obywatela (instytucje charytatywne, datki, prywatne szkoły). I tyle. Dzięki temu dochodzimy do wniosku, że to co siedzi w sejmie to banda lewaków, gdzie część z nich sobie uzurpuje nazwę prawicy.



nie odniosles sie do tego czy mottem lewicy jest wyprzedaz majatku narodowego, prywatyzacja wszystkiego co sie da sprywatyzowac ze szkolnictwem i szpitalami na czele? bo jak dla mnie to ni ch*jha to sie nie miesci w lewicowym kanonie wartosci. ale to pewnie taka zmykla lewakow

femi666 napisał/a:

@up
widze ze ktos tu sie na TVN wychowal : D



tv nie ogladam od jakis 7-8 lat wiec niech ci tata do swoje ": D" wsadzi gleboko w dupe.

Ramasjang

2013-09-14, 21:37
Jaki kurrr... kobiecy wybór? Przecież kobieta nie zaszła w ciążę sama i bez męskiego nasienia mogłaby się za przeproszeniem zesrać, a w tej ciąży by nie była. Jakim zatem prawem feministki twierdzą, że to jest wybór tylko i wyłącznie kobiet? (pomijając sytuację gwałtu oczywiście)

fdM

2013-09-14, 21:40
Ja to widzę tak:
1. PO - Centrum
2. Pis - Centroprawica
3. SLD - Centrolewica
4. RP - Lewica

Jak widać, brakuje czystej prawicy w rządzie - taką partią jest na przykład Nowa Prawica.

Radeg

2013-09-14, 21:48
mare30ks napisał/a:



nie odniosles sie do tego czy mottem lewicy jest wyprzedaz majatku narodowego, prywatyzacja wszystkiego co sie da sprywatyzowac ze szkolnictwem i szpitalami na czele? bo jak dla mnie to ni ch*jha to sie nie miesci w lewicowym kanonie wartosci. ale to pewnie taka zmykla lewakow



Nie tyle motto, co to co wymieniłeś nadal mieści się w definicji którą napisałem. Lewica będzie stawiać na państwowe zakłady i zatrudniać w nich ludzi, a prawica założy otwarte i jawne przetargi i wygra ten kto da najwięcej, a co prywatna firma z takim zakładem zrobi to jej sprawa. Ja jestem za prawicą i jestem za tym, by sprywatyzować edukację i znieść państwowy program nauczania. Niech szkoły same ustalają co i jak chcą uczyć, a rodzice niech wybierają najlepsze szkoły dla swoich dzieci. Mimo to jestem za tym by wspierać finansowo z budżetu państwa edukację do 18 roku życia, gdyż jest to inwestycja całego społeczeństwa w przyszłość narodu i gospodarki. Mogą być w tym celu użyte bony edukacyjne. Jeśli chodzi o służbę zdrowia, to można to jak najbardziej sprywatyzować, nie widzę żadnych przeszkód, tylko trzeba by stworzyć odpowiednie ustawy, by nie powstały jakieś patologie, np. że szpital ma obowiązek zlecić karetce dojazd do rannego bez znaczenia, czy ten jest ubezpieczony czy nie (bo bez tego mogą odmówić przyjazdu do nieubezpieczonego, gdyż nie będzie jak z niego wyciągnąć pieniędzy i może umrzeć).

immikofreako

2013-09-14, 21:58
bachmaybach napisał/a:

"Aby zrozumieć postawę antyaborcjonisty, trzeba zadać sobie kilka niezmiernie istotnych pytań:

1. Kiedy powstaje człowiek? Początkiem nas wszystkich było połączenie się gamet żeńskich i męskich. Nikt od tego nie ucieknie. Genetyka i embriologia zgodnie twierdzą, że to nowo powstałe życie jest jakościowo różne od tkanek organizmu matki i ojca. Struktura genotypowa zawarta w chromosomach jest miksem genów ojca i matki, którzy maja geny swoich rodziców, dziadków etc.. To nowo powstałe życie NIE JEST CZĘŚCIĄ organizmu matki! Rozwija się i żyje własnym życiem w jej organizmie (zachowując się podobnie jak pasożyt). Posiada własny genotyp, zawierający pełną informacje genetyczną rozwoju, kształtowania się, koloru oczu, budowiy ciała i aparycji. I to w wszystko powstaje już w momencie zapłodnienia.

MORAŁ: aborcja jest zabiciem życia które nie jest życiem ani matki, ani ojca, lecz życiem samoistnym.

2. Czy to życie rozwijające się w człowieku jest człowiekiem? Cześć osób uważa, ze życie rozwijające się w łonie matki nie jest jeszcze człowiekiem, a np. zygota, płodem i tak dalej. Następuje tu pewne nieporozumienie: zygota, płód i podobne określenia odnoszą się do etapów rozwoju człowieka, a nie do przynależności gatunkowej. Zarodek jest zawsze zarodkiem czegoś, embrion embrionem czegoś, a płód płodem czegoś. Ludzki embrion to po prostu CZŁOWIEK w określonej fazie rozwoju. Aborcjoniści twierdzą, że płód to nie człowiek, ale dzisiaj wiemy, że w łonie matki nie zachodzi żadna przemiana gatunkowa.

MORAŁ: aborcja zabija życie CZŁOWIEKA w fazie prenatalnej.

3. Czy faza prenatalna może być podstawą do zalegalizowania aborcji, bo przecież to nie boli i nikt nie cierpi? Musimy zdać sobie sprawę z WARTOŚCI ludzkiego życia. Ludzie w większości kochają żyć. To życie jest bezcenne, móc kochać i byc kochanym. Wartość życia jest przeogromna i nieoceniona. Świadectwo wielu ludzi którzy przeżyli swoja aborcję jest zgodne, oni chcą żyć. Bardzo się cieszą, że wyszli cało z zabiegu. Co byś poczuł gdybyś jutro musiał umrzeć, ponieważ komuś zwyczajnie pasujesz, a nawet przeszkadzasz? Cieszyłbyś się? Aborcja usprawiedliwiana jest prawem do swojego ciała, lecz to ciało, które jest zabijane wcale nie jest ciałem kobiety, tylko nowym życiem. Nowym człowiekiem. To nowe życie nie pchało się do łona matki z własnej woli, a musi ponieść konsekwencje jeśli stanie się problemem. Aborcja wykonywana jest w prawie 100% z przyczyn społecznych. Ta ogromna wartość życia staje się mniej ważna niż wygoda, chęć posiadania dzieci, czy parę lat kariery zawodowej. Zawsze znajdzie się wymówka, natomiast KONKRETNY człowiek traci niepowtarzalną okazję do życia i bycia kochanym. Argumenty za przerywaniem ciąży sprowadzają się do argumentów skrajnie indywidualistycznych i egoistycznych. Liczę się ja, moja dupa, moja wygoda, a resztę niech szlag trafi. To mentalność aborcjonistów.

MORAŁ: każde ludzkie życie jest cenne."
Sasak


pie**olisz jak potluczony a zaraz sam bedziesz za kara smierci, wez sp***alaj

Ronoaro

2013-09-14, 22:13
fdM napisał/a:

Ja to widzę tak:
1. PO - Centrum
2. Pis - Centroprawica
3. SLD - Centrolewica
4. RP - Lewica

Jak widać, brakuje czystej prawicy w rządzie - taką partią jest na przykład Nowa Prawica.



A ja to widzę tak:

1. PO - Kryptolewica
2. PIS - Katolewica
3. SLD - Komucholewica
4. PSL - Lewica i wszystko inne, ale tylko nie reformujcie KRUSu
5. RP - Pedałolewica
6. SP- Lewica solidarna

oozyxak0o

2013-09-14, 22:15
Papierosy to śmierdzące gowno a lewak zawsze będzie lewakiem.

pstPL

2013-09-14, 22:19
Obrazek jest qrwa tak głupi, jak każdy katologłąb!
Mam lewicowe poglądy i w hooyu mam czy ktoś zapina pasy, jeździ w kasku czy używa gumek.
Trzeba być tępą, prawoskrętną cipą żeby wydrapać tego typu komiks.
A co gorsze, trzeba być tępą cipą w ogóle, żeby uwierzyć, że powyższy bohomaz po jego (niestety) prawej stronie ma coś wspólnego z racjonalną, lewą wg mnie (niestety wg większości - lewą, bo niestety prawica nie ma nic wspólnego z racjonalizmem) stroną tego łez padołu...
A najlepszy komentarz, ten z Reaganem? Łomatkobosko! :/ Ręce qrwa opadają... Już bardziej debilnie i katologłąbowatego cytatu można szukać tylko u taty rydzyka.
Pozdro

bachmaybach

2013-09-14, 22:19
immikofreako,





Bul dupy, motzno.
:idzwch*j:

J4skier

2013-09-14, 22:27
Wiele jest dziwnych rzeczy na sadisticu, ale jedynie polityka sprawia, że chce mi się rzygać :rzygi2:

Lewacy to ci od tych dziwnych zajęć w przedszkolu co chłopcy byli dziewczynkami i na odwrót?

A co do aborcji:


korinogaro

2013-09-15, 00:04
Jeszcze lepsze jest to że lewactwo jest za aborcją ale przeciwko zabijaniu np. zabójców...