18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepsza wersja ECPU

hansuke • 2024-04-23, 22:59
Panowie wyjaśniają dziecio lubowi że tak nie ładnie :mrgreen:


ponsky84

2024-04-24, 01:06
Ktos sie orientuje czy ten bialy busik bez tablic nie jest na sprzedaz?

trzonek1pl

2024-04-24, 01:28
hahahahahahahahh k***a jak ja sie smieje z ludzi ktorzy k***a prawem sie zaslaniaja ale jak maryha nielegalnie to by k***a 15 latkowi dali kopcic. Wgl nie ma co typki biora sklepali by ja i jego to kogo ja sie pytam do h*ja oni bronia bo ja nie wiem.

tytanburz

2024-04-24, 03:21
Arashi91 napisał/a:

O swojej córce też byś tak powiedział? j***na patologia, typy po 20-30 lat kręcą się pod liceami i wyrywają niedojrzałe, zakompleksione dzieciary, które w dupie były i gówno widziały. Robią z nimi co chcą, a potem taka typiara ma zj***ny łeb do końca życia. Typowi się należy afrykański licz z pieczeniem na oponie w gratisie.



I niech r*chają sobie te głupie p*zdy. Bardzo dobrze. Rżnąć suki w ciasne dupy.

SkąpyDziadyga

2024-04-24, 03:57
trzonek1pl napisał/a:

hahahahahahahahh k***a jak ja sie smieje z ludzi ktorzy k***a prawem sie zaslaniaja ale jak maryha nielegalnie to by k***a 15 latkowi dali kopcic. Wgl nie ma co typki biora sklepali by ja i jego to kogo ja sie pytam do h*ja oni bronia bo ja nie wiem.



otóż to

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-04-24, 04:14
Arashi91 napisał/a:

O swojej córce też byś tak powiedział? j***na patologia, typy po 20-30 lat kręcą się pod liceami i wyrywają niedojrzałe, zakompleksione dzieciary, które w dupie były i gówno widziały. Robią z nimi co chcą, a potem taka typiara ma zj***ny łeb do końca życia. Typowi się należy afrykański licz z pieczeniem na oponie w gratisie.



Moje jak się urodzi to oddam do okna życia lub jak będzie za późno to wieku 6 lat wyślę ją do sióstr Urszulanek. Tak do 18stki. XDD

jjzz26

2024-04-24, 04:29
Arashi91 napisał/a:

O swojej córce też byś tak powiedział? j***na patologia, typy po 20-30 lat kręcą się pod liceami i wyrywają niedojrzałe, zakompleksione dzieciary, które w dupie były i gówno widziały. Robią z nimi co chcą, a potem taka typiara ma zj***ny łeb do końca życia. Typowi się należy afrykański licz z pieczeniem na oponie w gratisie.




Taka patologia to w 90% twoi przodkowie a ty się spinasz. Co za niedoedukowana tłuszcza.

Pepewatch

2024-04-24, 04:49
Roskosmos napisał/a:

Nie rozumiem jak się chcą r*chać niech się r*chają, rozumiem jakby to było siłowe nakłanianie drugiej osoby do stosunku to wtedy but na ryj i na mendownie a tak to jebcie sie najlepiej jak potraficie



4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Oj niech se r*cha omg, a może ona kończy jutro 15?
Jeśli ta 14stka chciała no to okey.. Jej wybór i jej p*zda.



Jakieś podwójne standardy tu widzę.
Pod filmem gościa co podglądał nieletnią i trzepał (może i 14-tkę, czego świadoma mogła nawet nie być) i dostał desko terapię - do piece go, kastracja, obciąć mu jaja to za mało, tylko opona i ognisko, ścierwo rozszarpać, a pod filmem gdzie hebefil (minimum 18lat, starą 5 się wozi - "co ty mi z furą robisz") ze spuszczonymi gaciami dobiera się do 14-tki to już zrozumienie i aprobata? Wiadomo 14-tki już czują zew natury i popęd, ale gdyby to była moja córka to gościowi rozj***łbym ryj, temu co go oklepał postawiłbym solidnego whiskacza, a córce swoją drogą solidna gadka i szlaban na rok też by się przydał


wir00z

2024-04-24, 04:55
Najlepszy to był typ co mówi : masz szczęście że nie jestem k***a konfidentem,a później mu łokcia wyj***ł na p*zdę xd :-D

Ukasz995

2024-04-24, 05:17
ten patryk to zdrowo pie**olnięty

Loczyslaw

2024-04-24, 05:19
Sam osobiście gołymi rękami bym taka k***e wykastrowal

Retsam

2024-04-24, 05:56
a zeby wam corki taki wyr*chal