18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lektor języka migowego na pogrzebie Mandeli udawał

htr83 • 2013-12-12, 01:20
Człowiek, który występował jako tłumacz języka migowego podczas wystąpień najważniejszych polityków świata, wykonywał gesty, które nie miały żadnego znaczenia. Po prostu machał rękami, udając że tłumaczy




murzyn wykombinował że będzie machał łapami, zgarnie po wszystkim kase (albo parę krów)
a i tak nikt się nie zoriętuje
no bo przecież ilu znacie głuchoniemych? :)

wincyj

Gary Muwaut

2013-12-12, 10:42
po prostu w innym dialekcie migał :D

pjeczara1

2013-12-12, 10:48
ta murzynka tez wymach*je rekami i nic nie rozumie, takze w czym problem??

kurczasty

2013-12-12, 11:56
Niesłyszący od urodzenia nie myśli w żadnym języku z prostego powodu żadnego w życiu nie słyszał.
Myśli za to obrazowo, chyba nazywa się to myślo-kształty.

Vahantarim

2013-12-12, 12:03
Cytat:

no bo przecież ilu znacie głuchoniemych?



Nie zadaję się z głuchoniemymi bo są ch*jowi na karaoke. :D

Elaj

2013-12-12, 12:26
Wyr*chał system :D

enFuego

2013-12-12, 13:43
Raskolnikow napisał/a:

Beka z gluchoniemych po calosci ;D Nie mam nic do nich, po prostu niezle murzyn zagral. A o samym Mandeli mozna wiele powiedziec, ale nic dobrego.



Ty chyba z gównem mózg zamieniłeś i go wysrałeś.

drjointbdg

2013-12-12, 16:11
kurczasty napisał/a:

Niesłyszący od urodzenia nie myśli w żadnym języku z prostego powodu żadnego w życiu nie słyszał.
Myśli za to obrazowo, chyba nazywa się to myślo-kształty.


A czytaja we wszystkich jezykach w standardzie czy jak? Moze nie da rady sie nauczyc czytac jak nie slyszysz? hmm :roll:

smok01

2013-12-12, 16:26
Newsweek kłamie w ch*j. Może i jest to trochę poj***ne, ale język migowy w każdym kraju jest inny i teraz robią bekę z tego głupcy.

Xeardo

2013-12-12, 16:27
1:18 nie dziękujcie

Schabik

2013-12-12, 17:24
Murzyn na pogrzebie udawał że zna język migowy, a ci z telewizji udawali że rozumieją tą co rzeczywiście jest głuchoniema :D

shiters

2013-12-12, 17:51
mam w pracy kilku takich ludzi co nie slysza, smiesznie to wyglada jak rozmawiaja, ale pracuja normalnie, jak mysla tego nie wiem ale pracownicy z nich lepsi niz niektorzy normalni

sa...........aa

2013-12-12, 17:53
@ dzikijednorozec a gówno prawda że język migowy na całym świecie jest taki sam! każda rodzina posługuje się charakterystycznymi znakami (tak jakby gwara) i gwarantuje Ci że w każdym kraju jest inny. Podjeli próbe zunifikowania jezyka migowego ale jeszcze sie z taka osoba nie spotkałem. Sie k***a nie znasz to nie pie**ol głupot.

Izmael

2013-12-12, 19:52
murzyny pomyślały "O kurde! Zjadą osobistości z całego świata. Wszystko musi wyglądać jak w niemczech. OK mamy podest, mamy ambonke itd. ale czegoś brakuje... ach tak! Tłumacz migowego, przecież musi być światowo, co z tego, że mamy w dupie głuchych. Dobra to... hmmm... o ty, tak TY koło palmy wskakuj w garnitur i będziesz machał rękami" -jakoś tak to widzę.

kiwaz

2013-12-12, 20:19
1:18 Co to/kto to k***a jest?

hwdldw

2013-12-13, 00:33
Nie widziałem filmu i nie czytałem komentarzy - jechać mnie aż zacznę krzyczeć.

Taki psikus a propos języka migowego - jeżeli do tej pory mieliście go za esperanto to wyprowadzę Was z błędu - każdy kraj ma !!niezależny!! język migowy. To śmieszne, ale prawdopodobnie migał po afrykańsku xD