18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekki i mocny okultyzm... ksiądz Natanek [zbiorczy]

Lashlo • 2011-04-19, 15:28
Początek ma zdziebko zj***ny dźwięk, później już lepiej.

Ksiądz Natanek informuje o wszechobecności szatana.


Film waży ponad 55MB i mimo szczerej chęci nie mam go jak skompresować, jak się komuś uda, albo zachce, podmienimy.
Klik

rozyk

2013-04-05, 23:02
glistownik . lewica ??

Lasarr

2013-04-06, 03:10
Celebryta w ch*j, szkoda ze takie slabe staty :D



Pomijajac jego zajebista ( :lodowka: ) znajomosc historii, ksiadz ktory na zydow tak nadaje to tak troche jakby sie z powolaniem i epoka minal :D Abstrah*jac juz od wszystkiego, az mi sie srac ze smiechu chce, o zydach mowi zle to znaczy, ze madry czlowiek i duzo racji ma :D noz qwa niech ktos przywroci 8-letnie podstawowki bo zaraz bedzie jak w czasach zaborow z tym naszym kwiatem mlodziezy ;) Szkoda, ze jest taki maly procent na przestraszenie przy trafieniu...

Brzydkii

2013-04-06, 09:53
Nie oglądałem ale z tego co wiem to Nathanek chyba został pozbawiony możliwości prowadzenia mszy. Ogólnie go chyba wyj***li z kościoła.

glistownik

2013-04-06, 22:02
rozyk - jestem realistą.

Polityka i Historia to moja pasja może dlatego nie określam się po jakiejś stronie, a jedynie popieram inteligentne/pożyteczne działania zaś wkurzam się na te głupie.

A pie**olenie tego jegomościa kładę na równi z opowieściami o Iluminatach.

Papka gówna dla idiotów...

Lasarr

2013-04-07, 04:32
@up Illuminaci to fakt niezaprzeczalny kolego, pasjonacie historii :D

glistownik

2013-04-07, 13:54
Opowieści o iluminatach tzn. księżniczce Rihannie, znakami Busha w czasie ataku na WTC, teledyskom z podprogowym przesłaniem itd.

Nie wątpie w istnienie grupy nazywającą się Iluminati, Wolnomularze czy też wolontariuszy ojca Tadeusza.

To inna książka inna bajka całkowicie inny k***a gatunek literacki- przytaczając Julesa.

Grusiasiusia

2013-04-08, 18:40
Ksiądzu się trochę spienił :jezdziec:






Jako bonus dorzucę sytuację z życia własnego.
Pogrzeb dziadka. Ksiądz wczorajszy, pijąc wino rzygnął do kielicha na oczach zgromadzonych. Amen.

Cyjanek

2013-04-08, 18:49
Dobrze gada!

longlong7

2013-04-08, 18:50
mnie nikt po śmierci nie zakopie pod k***iściołem;)

Revolver

2013-04-08, 18:50
Brawo. Za Natanka zawsze piwo.

Grusiasiusia

2013-04-08, 18:51
longlong7 napisał/a:

mnie nikt po śmierci nie zakopie pod k***iściołem;)


ciebie pod płotem :mrgreen:

koreapłn

2013-04-24, 08:58
rady w kwestii ubioru

matye

2013-05-21, 14:43
Kilka lat temu widziałem na yt... teraz to znowu znalazłem xD
tak przypomnę tylko o księdzu Natanku, może wywołam jakąś ciekawą dyskusję :p

po prostu piosenka szatanka

Alien_12

2013-05-21, 20:42
Comeback księdza Natanka, tym razem mówi na temat:

Ateiści niech nie krzyczą o pierdoły o ,,jakichś demonach itd" tylko niech się wsłuchają bo tu nie chodzi o religię tylko o nasz ukochany rozkradziony i zniszczony kraj.
Opis z YT:
Podczas nabożeństwa uwalniania duszy od grzechów, jeden z chłopaków upadł i zaczął krzyczeć demonicznym głosem.
Po tych wydarzeniach, ks. Natanek wygłosił płomienną przemowę o księżach. I kto tu jest nieposłuszny?