18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

legia warszawa nasza duma i sława

nowynick • 2013-11-29, 08:56
Legia ma szanse przejść do historii Ligi Europejskiej

Może zostać jedynym zespołem w historii bez punktu i bez bramki. Ciężko będzie pobić taki rekord 8-)

karinawaw

2013-11-30, 22:29
Wisła, Lech, Legia, Polonia, Widzew, DZIERŻĄŻYNIA won z tymi kibolskimi klubami. Idźcie sobie na ustawkę obić mordy, ale nie zaśmiecajcie tymi gównianymi klubami sadistica.
Znowu spinacie tyłki. Legia k***a. A wcale nie bo Lech to k***a.. weźcie się ogarnijcie.
Zachowujecie się jak banda małp która drze papska na widok piłki w bramce jak byście dostali banana. Kibicujcie sobie, ale mam dosyć czytania Waszych głupich kłótni i tagów na budynkach i przystankach autobusowych.

luxik1988

2013-12-01, 15:01
@ Karina

To że jestem kibicem piłki nożnej, wcale nie znaczy, że maluję ściany budynków szprajem. Każdy jebie z Legii, zwłaszcza po jej, przynoszących Polsce chlubę, występach w lidze Europy. Jeśli widzisz temat o piłce przecież wcale nie musisz tego czytać. Do kuchni masz przecież parę kroków.

karinawaw

2013-12-02, 20:21
luxik1988 napisał/a:

@ Karina

To że jestem kibicem piłki nożnej, wcale nie znaczy, że maluję ściany budynków szprajem. Każdy jebie z Legii, zwłaszcza po jej, przynoszących Polsce chlubę, występach w lidze Europy. Jeśli widzisz temat o piłce przecież wcale nie musisz tego czytać. Do kuchni masz przecież parę kroków.



Każdy jebie z Legii.. tym zdaniem udowodniłeś tylko ,że nie jesteś kibicem jak to napisałeś, tylko pseudo kibolem. Zamiast kibicować to jebiesz z Legii i jeszcze uważasz ,że każdy z niej jebie.

Przynoszące chlubę występy.. To ,że się dostali do ligi i nie popisali się świadczy tylko o tym jakich słabych graczy mamy. I nie tylko w Legii której tak bardzi niecierpisz. Twoja drużyna może jest lepsza co? No pochwal się. Napewno są znani na całym świecie. Wylazło z Ciebie buractwo i zazdrość. Zamiast wspierać swoją drużynę i o niej mówić to Ty wolisz zmarnować potencjał i pośmiać się z Legii.. A robisz to z czystej zazdrości bo o Twojej drużynie się nie mówi nic.

Wątpie byś odpowiedział logicznie na mój komentarz bo żyję w kraju gdzie ludzie uważają przeprosiny czy przyznanie komuś racji za przegraną albo poniżenie.