18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

legia warszawa nasza duma i sława

nowynick • 2013-11-29, 08:56
Legia ma szanse przejść do historii Ligi Europejskiej

Może zostać jedynym zespołem w historii bez punktu i bez bramki. Ciężko będzie pobić taki rekord 8-)

goolman

2013-11-29, 18:39
zsakuł napisał/a:

niech se wjebjo samobója to będą mieli bramkę :krejzi:



już wj***li

Hampelek

2013-11-29, 18:48
polska piłka dno i 10 metrów mułu

_PTK_

2013-11-29, 18:54
To oni grają w piłkę? A ja myślałem że rozdają ulotki z biedronki

luxik1988

2013-11-29, 19:02
Ok, temat o legii. W związku z tym rozpoczynamy śpiewanie:

legia to stara k***a...

Soxic

2013-11-29, 19:56
Wszyscy dostajecie +20 do internetowej ligi napinaczy.
Pragnąłbym też zauważyć że Legia jako jedyna z Polski dostała się do LE.
WIęc wypie**alać :)

KociBolec

2013-11-29, 19:56
Jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a Legia i inne zespoły to ciota i ch*j.

thez

2013-11-29, 20:02
@Soxic

A jebnij się Ty w łeb. W pucharze UEFA grało sporo polskich drużyn. A jak te rozrywki się nazywają to jeden ch*j.

Z resztą w LE chyba jeszcze Wisła grała, ale nie jestem pewny, bo od jakiegoś czasu przestałem to śledzić.

an...........96

2013-11-29, 20:38
Wprowadziłam się na warszawską pragę, kiedy wybierałam się na studia. Do dziś boję się nie kibicować Legii.

Devilyn

2013-11-29, 20:55
Wisła ! Co? Tbilisi. Dziękuję dobranoc :)

FatboyFat

2013-11-29, 21:24
A obejrzyj mecz Legii w telewizorze. Niemal każdy mecz jest sędziowany pod legię, faule kartkami kończą się niezwykle rzadko i to zwykle żółtą, gdy należy się czerwona. Oglądając wyłącz komentatorów- sam oceniaj co widzisz. Do tego słynna sytuacja z meczu Wisła-Legia, gdzie byli sędziowie bramkowi- jak widać na poniższym zdjęciu ewidentnie widać, że piłka za pole gry nie wyszła, sędzia dokładnie widzi całą sytuację. Są drużyny jak na przykład Lech, Wisła czy Górnik Zabrze które ogólnie prezentują dobry poziom. Ale dopóki musi wygrywać Legia, niestety nie będą miały szans się pokazać... Owszem, każdemu może się powinąć noga, pójść słabiej mecz, ale w LM odpaść i w LE dawać dupy po całości to już k***a wstyd jest...

Sl...........nx

2013-11-29, 23:21
Monar24 napisał/a:


Nie w historii , tylko w tym roku. Bywały już przypadki ,że zespoły nie wbiły ani jednej bramki ani nie zdobyły punktu.



A możesz mi powiedzieć, kiedy k***a w swojej króciutkiej historii w Lidze Europy trafił się prawdz**ek zarówno bez punktu, jak i bez gola?
Jedyną drużyną, która na zakończenie fazy grupowej nie miała punktów był Shamrock Rovers, ale twoje twierdzenie obala niestety fakt, że ta drużyna wbiła jednak 4 gole (chociaż straciła ich więcej od Legii).


Aaa... można na twój komentarz spojrzeć inaczej. Jest cała masa drużyn, które w LE nie wbiły bramki i nie zdobyły punktu. Na przykład te drużyny, które w niej nie grają.

Devilyn napisał/a:

Wisła ! Co? Tbilisi. Dziękuję dobranoc :)



Legia! Co? Vetra!
Lech! Co? Żalgiris!

Mógłbym wymieniać nasze rodzime kompromitacje, ale mi się nie chce. Nie ma to sensu i tak tej, którą odpie**ala Legia nic nie przebije.

Polak88

2013-11-30, 01:13
Nie oglądam i nie śledzę polskiej ligi ani europejskiej itd, nie interesuje się oglądaniem sportu wolę go uprawiać
Ale każdy chyba potrafi "wyklaskać" c,c,cwk,cwks,legia :D za małolata się nie wiedziało skąd legia jest a to się znało

luxik1988

2013-11-30, 13:13
Kibice Wisły przynajmniej po wpadce w Tbilisi nie rozpie**alali stadionu, jak legijne k***y w Wilnie po meczu z Vetrą.