18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leczenie reumatyzmu po indyjsku

Anal_Intruder_69 • 2024-04-29, 17:54
Czy to miejscowy doktor nastawia stawy biodrowe? A może to kolejne poj***ne święto do kolekcji? Kto ich tam wie :roll:


Chyba ktoś tu będzie miał ból dupy o wszystko przez jakiś czas :amused:

Anonimowyja

2024-04-29, 17:57
Przez chwilę zapomniał o wszystkich pozostałych problemach :amused:

Antoni79

2024-04-29, 18:18
Anonimowyja napisał/a:

Przez chwilę zapomniał o wszystkich pozostałych problemach



Ale będzie miał masę kolejnych problemów. Musieli mu dużo zapłacić. Może nawet z 10 dolarów.

onucek

2024-04-29, 18:38
k***a jacy oni są k***a głupi, ja pie**ole. I to są ci "specjaliści", których naściągał tu morawiecki i pisowskie k***y.

leonidkacap

2024-04-29, 18:58
czy mozna na to załapać się z nfz bo tez mnie w plecach coś jebie

RISE

2024-04-29, 20:23
Przecież widać, że to traktor zagłady ale j***ny naiwniak

GrubyKleks

2024-04-29, 20:50
za mało po plecach przejechał, ja bym dal jeszcze raz dla równowagi

Bul_od_bytu

2024-04-29, 20:52
Gdzieś dziś czytałem, że w szpitalu w Gorzowie przeprowadzono pionierski zabieg. Autorem był ukraiński doktor, który pacjenta "warzywo" odłączył od zasilania bo przecież prąd drożeje, a i miejsce się przyda dla innego dzielnego gieroja.
Ciapaki mogą nam pozazdrościć chociaż nie wiem czemu zamiast pana znachora ozłocić to prokuratura go zaaresztowała :D

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-29, 22:04
onucek napisał/a:

k***a jacy oni są k***a głupi, ja pie**ole. I to są ci "specjaliści", których naściągał tu morawiecki i pisowskie k***y.



No widzisz ci sami specjaliści mają programy lotów kosmicznych oraz posadzili sondę na księżycu czego rozwinięta UE nie zrobiła do dzisiaj.

Kormork

2024-04-29, 23:38
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

No widzisz ci sami specjaliści mają programy lotów kosmicznych oraz posadzili sondę na księżycu czego rozwinięta UE nie zrobiła do dzisiaj.



Tak widzimy absolutnie nie potrafią sobie poradzić z skrają biedą więc uciekają w efektowne ale nie efektywne projekty typu program kosmiczny. A co ma z tego statystyczny obywatel hmm zesra się z dumy do rynsztoku.

bercisko

2024-04-30, 04:16
Traktor zagłady wciskał mu gówno z powrotem do dupy :-)

majeńka

2024-04-30, 04:43
Bul_od_bytu napisał/a:

Gdzieś dziś czytałem, że w szpitalu w Gorzowie przeprowadzono pionierski zabieg. Autorem był ukraiński doktor, który pacjenta "warzywo" odłączył od zasilania bo przecież prąd drożeje, a i miejsce się przyda dla innego dzielnego gieroja.
Ciapaki mogą nam pozazdrościć chociaż nie wiem czemu zamiast pana znachora ozłocić to prokuratura go zaaresztowała

Tak, właśnie czytałam. Prokuratora i cwe*a konowała który na niego fałszywie doniósł powinno się na długie latka posadzić.

Po pierwsze, to nie było nawet warzywo tylko stwierdzony zgon. Po drugie, nawet gdyby to było warzywo, przepisy lekarskie jasno mówią o zaniechaniu uporczywej terapii gdy wiadomo że to nie ma sensu. Po trzecie, komisja lekarska przeanalizowała sprawę i nie dopatrzyła się nieprawidłowości. Po czwarte, cwe* który złożył zawiadomienie był onucą z poglądami na poziomie Siriuza i wielokrotnie wcześniej narażał pacjentów na ryzyko utraty zdrowia tylko po to aby ukraińcowi dopiec.

Babosz

2024-04-30, 04:59
onucek napisał/a:

k***a jacy oni są k***a głupi, ja pie**ole. I to są ci "specjaliści", których naściągał tu morawiecki i pisowskie k***y.




Morawiecki to wstrzymał sciaganie takich ludzi do Polski w 2015 na nowych obywateli.

A ci ktorzy przyjeżdzali do Polski pod rzadami PiSu przyjeżdzali na czasową wizę i do pracy. Nie mieli prawa do zasilkow, mieszkan socjalnych oraz do obywatelstwa. I wszyscy oni muszą opuscic nasz kraj, gdy skonczy im sie wiza.
Teraz ludzie z partii Tuska przeglosowali przymusową relokację uchodzców.
Wiesz czemu przeglosowali przymusową? bo dobrowolna nie wyszla, gdyż PiS wygral wybory w 2015 i ją zablokował.

Niestety problemem jest że ludzie ktorzy nie ogarniają takich podstaw, ktore tu wylożylem mają prawa wyborcze.

Przegrana PiSu oznacza, że niebawem bedziesz skladał sie w podatkach na budowe mieszkań socjalnych dla nowych obywateli Polski przybylych z Nigerii i Kenii.

onucek

2024-04-30, 09:28
Babosz napisał/a:

Morawiecki to wstrzymał sciaganie takich ludzi do Polski w 2015 na nowych obywateli.
A ci ktorzy przyjeżdzali do Polski pod rzadami PiSu przyjeżdzali na czasową wizę i do pracy. Nie mieli prawa do zasilkow, mieszkan socjalnych oraz do obywatelstwa. I wszyscy oni muszą opuscic nasz kraj, gdy skonczy im sie wiza.
Teraz ludzie z partii Tuska przeglosowali przymusową relokację uchodzców.
Wiesz czemu przeglosowali przymusową? bo dobrowolna nie wyszla, gdyż PiS wygral wybory w 2015 i ją zablokował.
Niestety problemem jest że ludzie ktorzy nie ogarniają takich podstaw, ktore tu wylożylem mają prawa wyborcze.
Przegrana PiSu oznacza, że niebawem bedziesz skladał sie w podatkach na budowe mieszkań socjalnych dla nowych obywateli Polski przybylych z Nigerii i Kenii.



Niby mają wizy czasowe, ale już widzę, jak na komendę wracają do swoich brudostanów, zwłaszcza ci którzy zmajstrowali miszlingów z lokalnymi alfonsami i k***ami. Myślę, że zbyt pozytywnie malujesz pisowców.

Wombat212

2024-04-30, 10:36
Ale z was debile. To jest ichniejszy ch*jowy cyrk. A ten dywan co z niego ściągnęli to jakaś klatka bezpieczeństwa na czas przejazdu, a wy się spuszczacie nad ch*jowa indyjska sztuczka.