18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech pozdrawia Legie

DiesIrae • 2012-05-07, 11:42
Piłkarze i kibice Lecha pozdrawiają Legie. W roli głównej Semir Stilic

ans83[Ż]

2012-05-08, 17:51
do wszystkich cwe(7)i !!!!!
zapamiętajcie sobie jedno, od zawsze byliście i na zawsze będziecie czerwonym klubem upaćkanym w układach aż po samą szyję. Historia waszego klubiku zaczyna się w 1945 (w 1938 sekcja piłki nożnej CWKS została rozwiązana) i do tej pory opieracie się na układach -jak nie misiactwo w pzpn to układy z walterem i hgw. a pamiętacie takiego pana jak gen Stanisław Popławski (танислав Гилярович Поплавский) ?? czy to nie on kazał strzelać do protestujących w Poznaniu? czy to nie on walczył w wojnie Polsko-Bolszewickiej po stronie Rosjan?

Znaj historię swojego klubu i bądź z niej dumny!!

pfff patrioci sie k***a nagle znaleźli

maciejos

2012-05-08, 18:46
od zawsze byłem za wypie**oleniem brudasów, murzynów i ch*j wie do czego podobnych obcokopaczy z ekstraklasy. won zbierać manioki w brudasolandii

Zdzisław2002

2012-05-08, 19:03
ans83[Ż] napisał/a:

do wszystkich cwe(7)i !!!!!
zapamiętajcie sobie jedno, od zawsze byliście i na zawsze będziecie czerwonym klubem upaćkanym w układach aż po samą szyję. Historia waszego klubiku zaczyna się w 1945 (w 1938 sekcja piłki nożnej CWKS została rozwiązana) i do tej pory opieracie się na układach -jak nie misiactwo w pzpn to układy z walterem i hgw. a pamiętacie takiego pana jak gen Stanisław Popławski (танислав Гилярович Поплавский) ?? czy to nie on kazał strzelać do protestujących w Poznaniu? czy to nie on walczył w wojnie Polsko-Bolszewickiej po stronie Rosjan?

Znaj historię swojego klubu i bądź z niej dumny!!

pfff patrioci sie k***a nagle znaleźli



2006 rok. Idąc twoim tokiem rozumowania, Lech Poznań nie istnieje, jest Amica Wronki, przykro mi, ale taka prawda, do Legii sie przypie**alasz a historii swojego klubu nie znasz :) .

VideCulFide

2012-05-08, 22:10
Najlepsze jest to że agent Stilica proponował jego gre legii tylko że go tam nie chcieli bo za duże miał wymagania. kuchenki z amiki są jeszcze bardziej żałosne niż legia. Jeszcze ta ich wielka zgoda z bandą baranów z cracovii którzy na stadionie wieszają gwiazdy dawida i malują na ścianach albo latają po krakowie z nożami pytać jakichś przypadkowych ludzi komu kibicują. DO GAZU!

dwakilo

2012-05-08, 23:13
@up prawda jest taka, że niejaki Beret (Marek Jóźwiak) chciał Stilica do Legii ale ten powiedział: mam was w pompie, jestem Lechitą. Dziękuję. Dobrnoc.

Borsuk1987

2012-05-09, 00:03
AntyPejs napisał/a:

Najlepsze jest to że agent Stilica proponował jego gre legii tylko że go tam nie chcieli bo za duże miał wymagania. kuchenki z amiki są jeszcze bardziej żałosne niż legia. Jeszcze ta ich wielka zgoda z bandą baranów z cracovii którzy na stadionie wieszają gwiazdy dawida i malują na ścianach albo latają po krakowie z nożami pytać jakichś przypadkowych ludzi komu kibicują. DO GAZU!



A znasz to:

"Wole składać kuchenki dla Amiki niż ciągnąc kable telefoniki"

A k***a kto zaj***ł (i jak - maczetami i nożami) "Człowieka", nie przypadkiem "Misiek" ten słynny od rzucania nożem w Baggio?


Szczyt hipokryzji...

VideCulFide

2012-05-09, 00:41
Nazwiska i twarze ludzi którzy go zaj***li są znane. Za darmo go nie podziurawili. Zdechł na własne życzenie.
Co do Stilica to taki sam z niego lechita jak i z Wojtkowiaka. Tak kocha tego lecha że aż nie przedłuża kontraktu i odejdzie za friko

Borsuk1987

2012-05-09, 01:38
AntyPejs napisał/a:

Nazwiska i twarze ludzi którzy go zaj***li są znane. Za darmo go nie podziurawili. Zdechł na własne życzenie.
Co do Stilica to taki sam z niego lechita jak i z Wojtkowiaka. Tak kocha tego lecha że aż nie przedłuża kontraktu i odejdzie za friko



Mała pipko z Pedalskiego/Milicyjnego klubu Skisła bo mniemam że ty z tego. Nie twierdze że kogoś Zamordowali (!) (zdechnąć to może pies) bez powodu ale hipokryzji w swojej wypowiedzi dalej nie widzisz... :homer:



(granie na licencji innej drużyny nie jest zabronione to tak ad hoc)

Co do polityki transferowej to kurde w kalafior, każdy klub popełnia błędy i trzeba się do tego przyznać co "czynię w imieniu KKS". Tylko pamiętajmy że odnosi się to do całej polskiej piłki...

ans83[Ż]

2012-05-09, 03:34
L3gion92 napisał/a:



2006 rok. Idąc twoim tokiem rozumowania, Lech Poznań nie istnieje, jest Amica Wronki, przykro mi, ale taka prawda, do Legii sie przypie**alasz a historii swojego klubu nie znasz :) .



z Lechem jestem związany w takim samym stopniu jak i Ty, a może i nawet mniejszym. Ja tylko przytaczam pewne fakty ;)

PS przejęcie licencji to nie to samo co rozwiązanie klubu. Lech zdaje się w momencie połączenia grał w rozgrywkach PZPNu, naatomiast Twoje CWKS:

Cytat:

To juz KONIEC!!!?
Redaktor: Administrator
21.09.2011.
Niestety to już KONIEC seniorskiej sekcji piłki nożnej w CWKS Legia! :( Jak się dziś dowiedzieliśmy seniorzy zostaja rozwiązani i wycofani z rozgrywek Ligi Okręgowej!!! Jeśli dowiemy się coś wiecej na ten temat poinformujemy na stronie.



źródło www.cwks.legia.net

Kozioł.

2012-05-09, 04:31
Niebieskie pionki jesteście Amicą Wronki.

EdmundKemper

2012-05-09, 18:14
ans83[Ż] napisał/a:

do wszystkich cwe(7)i !!!!!
zapamiętajcie sobie jedno, od zawsze byliście i na zawsze będziecie czerwonym klubem upaćkanym w układach aż po samą szyję. Historia waszego klubiku zaczyna się w 1945 (w 1938 sekcja piłki nożnej CWKS została rozwiązana) i do tej pory opieracie się na układach -jak nie misiactwo w pzpn to układy z walterem i hgw. a pamiętacie takiego pana jak gen Stanisław Popławski (танислав Гилярович Поплавский) ?? czy to nie on kazał strzelać do protestujących w Poznaniu? czy to nie on walczył w wojnie Polsko-Bolszewickiej po stronie Rosjan?

Znaj historię swojego klubu i bądź z niej dumny!!

pfff patrioci sie k***a nagle znaleźli




Matactwa ? A pamiętasz rok 1993 ? Wtedy się urodziłem, a i wiem co się działo wtedy.

ans83[Ż]

2012-05-09, 20:48
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:




Matactwa ? A pamiętasz rok 1993 ? Wtedy się urodziłem, a i wiem co się działo wtedy.



strzał w stopę kolego -zapraszam do lektury poniższego materiału wideo... tak właśnie "czysty" klub zdobywa bramki w sławetnym sezonie 92/93



i po raz kolejny sprawdza się, legła zawsze była jest i zawsze będzie klubem umoczonym po uszy w aferach i brudzie

Zdzisław2002

2012-05-10, 12:45
zaraz bedziesz mi mowić ze tylko Legia kupowała mecze.... :) , kiedyś każdy kupował i sprzedawał, chvj wie czy sie tak dalej nie dzieje