18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech pozdrawia Legie

DiesIrae • 2012-05-07, 11:42
Piłkarze i kibice Lecha pozdrawiają Legie. W roli głównej Semir Stilic

dwakilo

2012-05-07, 22:20
To nie była feta z okazji czwartego miejsca. To była feta w ramach podziękowania kibicom za wsparcie przez cały sezon. W połowie marca nie wielu wierzyło, że Lech awansuje do pucharów. Nie dzięki Legii bo gdyby legła przegrała w finale to Lech i tak w pucharach by grał.

Zapewne wielu nie rozumie tej nienawiści do kurewki: w czasach PRL wyróżniający się w polskiej lidze zawodnicy powoływani byli do wojska a swoją służbę odbywali w Legii. Podobnie było w przypadku milicyjnego klubu Wisła Kraków. Stąd ta nienawiść.

Na Kolejorza chodzę od szóstego roku życia kiedy to na mecz zabrał mnie Ojciec. On sam na Lechu też był p raz pierwszy gdy miał sześć lat a na mecz wziął go mój dziadek. To, że na meczu się przeklina nie oznacza, że wszyscy na stadionie to bydło.

A Semir był już nieźle naj***ny jak zaintonował tą prawdziwą piosenkę. Może i nie było to ładne ale czy nie powiedział prawdy?

Pozdro dla kiboli. Kibol po poznańsku to fanatyk zawsze wspierający drużynę. Nie mylić z kibolem z TVN czy wyborczej.

Koko koko Legia spoko, trzecie miejsce też wysoko.

wir00z

2012-05-07, 22:26
@ up. Urzekła mnie Twoja historia,na prawdę,łza w oku się kręci.. W slowikach też śpiewałeś?

Zdzisław2002

2012-05-07, 22:31
dwakilo napisał/a:

To nie była feta z okazji czwartego miejsca. To była feta w ramach podziękowania kibicom za wsparcie przez cały sezon. W połowie marca nie wielu wierzyło, że Lech awansuje do pucharów. Nie dzięki Legii bo gdyby legła przegrała w finale to Lech i tak w pucharach by grał.

Zapewne wielu nie rozumie tej nienawiści do kurewki: w czasach PRL wyróżniający się w polskiej lidze zawodnicy powoływani byli do wojska a swoją służbę odbywali w Legii. Podobnie było w przypadku milicyjnego klubu Wisła Kraków. Stąd ta nienawiść.

Na Kolejorza chodzę od szóstego roku życia kiedy to na mecz zabrał mnie Ojciec. On sam na Lechu też był p raz pierwszy gdy miał sześć lat a na mecz wziął go mój dziadek. To, że na meczu się przeklina nie oznacza, że wszyscy na stadionie to bydło.

A Semir był już nieźle naj***ny jak zaintonował tą prawdziwą piosenkę. Może i nie było to ładne ale czy nie powiedział prawdy?

Pozdro dla kiboli. Kibol po poznańsku to fanatyk zawsze wspierający drużynę. Nie mylić z kibolem z TVN czy wyborczej.

Koko koko Legia spoko, trzecie miejsce też wysoko.



pie**olisz jak potłuczony, prawdą jest że Legia brała piłkarzy do klubu pod pretekstem wojska ale pamietaj ze wtedy była komuna i inne czasy, kto odnosił najwieksze sukcesy? Ruch i Górnik. Zobacz na Legie kiedy odnosiła największe swoje sukcesy.
Mistrz 1993,1994,1995 i ćwierćfinał Ligi mistrzów w 1996.

dwakilo

2012-05-07, 22:33
@up sam pie**olisz i nie zwalaj na to jakie czasy były. Brali w kamasze i taka prawda. Z tego wzięła się ta nienawiść. Z historią nie ma co dyskutować. Zapomniałeś w nicku L3gion92 L wziąć w nawias: (L)3egion92.

rafaello1987

2012-05-07, 22:37
no przecież nie powiedział nic, czego by nie wiedziało 99% ludzi w Polsce... :-)

.:...........:.

2012-05-07, 23:00
dwakilo napisał/a:

Zapomniałeś w nicku L3gion92 L wziąć w nawias: (L)3egion92.



Jest i lepsze rozwiązanie. :amused:

Ⓛ Ⓛ Ⓛ barlu

Marshal

2012-05-07, 23:02
@dwakilo
No brali do woja - takie byly czasy. Ale lepiej ze pilkarz dajmy na to Ruchu czy Gornika pogral te 2 lata w Legii niz mialby popinac z kalaszem po poligonie w Rawsku czy gdziekolwiek indziej. Przeciez przez to ze grali u Nas nie stawali sie gorsi - a wrecz rozwijali sie bo mieli mozliwosc gry i trenowania z najlepszymi w danym momencie w kraju...

No to bylo kiedys a teraz jest inaczej.

Gornik i Ruch mialy kasy jak lodu, Legia, Slask kluby wojskowe, Wisla milicyjna a Lech byl kolejarski i spoko

Aduro

2012-05-07, 23:02
Stilic k***o ! Stilic k***o ! . Tak widzie spiewaj sobie dalej ... W pucharach ch*ja pokazecie ... :!:

dwakilo

2012-05-07, 23:13
@Marshal nie do końca bo do woja brali tylko najlepszych piłkarzy. Tylko i wyłącznie po to by wziąć ich do Legii. Pozdro.

DonMiguel

2012-05-07, 23:27
Zgadzam się z Płodem. Banda pojebów. aż czasem wstyd się przyznać, że się jest z Poznania, jak się wie, że z czymś takim się to miasto kojarzy :/

mp_toujane

2012-05-07, 23:41
banda bezmózgich yetów.

Borsuk1987

2012-05-08, 00:58
Do tych wszystkich oburzonych i zniesmaczonych:

ch*j wam w cipska bo na bank jesteście babami.

DonMiguel ja na twoim miejscu jak ci tu tak źle to wypie**alał bym z miasta i tyle. (podaj dokładną lokalizacje pomogę :) )

Pogadam z kimś o polskiej lidze i drużynach w niej grających jeśli nie będzie piknikiem jak większość się tu wpisujących. Do ciężkiej k***y nędzy nie znacie genezy konfliktów między klubami (kosy) to pysk zamknąć i wracać do archiwum pzpn-u doczytać ilu zawodników Legła ściągnęła do siebie i jak były finansowane takie kluby jak Skisła Ruch-acz czy Górnik .

I czuje k***a prze ogromne kompetencje do wypowiadanie się w tym temacie bo w życiu byłem na ponad 300 meczach tak i domowych jak i wyjazdach.

AVE WIELKI LECH

Massdeath

2012-05-08, 08:27
Bando napinaczy internetowych, kibicami nie jesteście, nie byliście i nie będziecie. Kibic dopinguje drużynę a nie nak***ia się sztachetami, krzesełkami i Bóg jeden wie czym jeszcze z bydłem z przeciwnej strony które zachowuje się nie inaczej. Borsuk1987 i ch*j z tym że byłeś na 300 meczach co z tego masz ? Potrafisz jedynie obrażać innych :) No tak jestem wielki "Pan" w internecie i z kolegami po/na/przed meczem. Utarło się już że kibic to kibol i długo jeszcze musi wody w Wiśle upłynąć, żeby media to zrozumiały i nie szukały sensacji tam gdzie jej niema

ozoq

2012-05-08, 09:58
dwakilo napisał/a:

Zapewne wielu nie rozumie tej nienawiści do kurewki: w czasach PRL wyróżniający się w polskiej lidze zawodnicy powoływani byli do wojska a swoją służbę odbywali w Legii. Podobnie było w przypadku milicyjnego klubu Wisła Kraków. Stąd ta nienawiść.


:facepalm:
Tak, bo większość tych wyjących matołów pamięta czasy PRL. Widać, że te ogolone łby mają po dwadzieścia-parę lat, więc skandują obraźliwe hasła o Legii jak stado baranów - bezrozumnie i bez celu. Nie kieruje nimi chęć wywołania jakiejś dziejowej sprawiedliwości tylko czerpią radochę z rzucania k***ami i okładania się po ryjach.
Nawet pomijając powyższe rzeczywiście godne pochwały jest rozdrapywanie sprawy (jakakolwiek by była prawda) sprzed 30 lat. Pomyślcie jakby k***a wyglądał świat, gdyby każdy każdemu ciągle coś wygrzebywał. Niemcy nam Grunwald, my im IIWŚ. Roscjanie nam zdobycie Moskwy, my im komunizm. A, zaraz. Przecież do niedawna tak wyglądała polska polityka. Brakuje jeszcze żeby odwetowo napaść na Szwecję za Potop.

Borsuk1987

2012-05-08, 11:02
Massdeath napisał/a:

Bando napinaczy internetowych, kibicami nie jesteście, nie byliście i nie będziecie. Kibic dopinguje drużynę a nie nak***ia się sztachetami, krzesełkami i Bóg jeden wie czym jeszcze z bydłem z przeciwnej strony które zachowuje się nie inaczej. Borsuk1987 i ch*j z tym że byłeś na 300 meczach co z tego masz ? Potrafisz jedynie obrażać innych :) No tak jestem wielki "Pan" w internecie i z kolegami po/na/przed meczem. Utarło się już że kibic to kibol i długo jeszcze musi wody w Wiśle upłynąć, żeby media to zrozumiały i nie szukały sensacji tam gdzie jej niema




Nigdy nie stwierdziłem że jestem "Pan". Napinki na meczach przed/po też nie stosuje bo po cholerę? Mówię tylko prawdę, a to ona najbardziej boli. A Ty kim kolego jesteś żeby wyznaczać trendy, kierować opinie i poprawiać innych? Masz jakieś stadionowe/kibicowskie/kibolskie doświadczenia? Czy co?

(dodam że zgadzam się z kimś tam wyżej że u nas w Stołecznym Mieście Poznań, kibol oznacza fanatyk nie bandyta)