18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends - Stick Figure Spotlight 2

Dzedaj87 • 2012-10-14, 22:53
Ostatnio pojawiło się kilka tematów o League of Legends, więc wrzucam wam sadystyczną w każdym calu animację, walczących patyczaków. Całość utrzymana w tematyce LoL.

Filmik świeżynka, z wczoraj!






Jest to część 2.

Pierwsza dostępna -> tu!


P.S. Vladimir to mistrz sadyzmu :D

Themikej

2012-10-15, 21:08
BongMan napisał/a:

Bo twierdzą, że te kawały są ch*jowe. Większość użytkowników twierdzi inaczej, co pokazali za pomocą piw.
Co jeszcze mam ci wytłumaczyć?



czyli się jarasz, szkoda z trollem gadać jak napisał @ up. Nie o kawałach te posty.

BongMan

2012-10-15, 22:05
Themikej napisał/a:

czyli się jarasz


Jaram się? Nie. Stwierdzam fakt. Wrzucane przeze mnie kawały są najbardziej popularne na sadisticu.
Czy jeśli stwierdzę fakt, że najpopularniejszym samochodem w Polsce jest Skoda Octavia (moto.wp.pl/gid,14286827,img,14286948,page,10,title,Najpopularniejsze-samochody-w-Polsce,galeriazdjecie.html) automatycznie oznacza to, że się tym samochodem jaram? Nie. ch*jowa logika.

Themikej napisał/a:

Nie o kawałach te posty.


Nie? To dlaczego w każdej dyskusji gdy brakuje komuś argumentów to zaczyna mi o kawałach pie**olić?

bigosik

2012-10-15, 22:35
@up
Nie znam Cię na real, znam Cię jedynie z kawałów. Po czym innym miałbym Cię osądzać typie? Wrzuć coś innego oprócz tych sucharów to będę Cię po tym osądzał. A komentarze: ch*jowe, straciłem czas/Co to na głównej robi/Gimbusiarnia na sadolu - One nic mi nie mówią...

Senkiusz

2012-10-15, 22:51
BongMan napisał/a:


Jaram się? Nie. Stwierdzam fakt. Wrzucane przeze mnie kawały są najbardziej popularne na sadisticu.



Jesteś sławny jak Bieber, też ma w ch*j wysokie oceny na Youtubie...

hunter321a

2012-10-15, 23:56
Darius rozj***ł wszystkich ;)

glaciel

2012-10-16, 01:34
Czy tylko mnie Bongman przypomina tutaj takiego "miejskiego cwaniaczka", który nazywa siebie "człowiekiem sukcesu" bo ma trójkę kompakt (oczywiście M wersja :D :D ) i wybajerzony telefon. Takie właśnie sprawia wrażenie wspominając o tych swoich piwach (wiem wiem, Ty tylko stwierdzasz fakt).

BongMan

2012-10-16, 08:57
Następny dopowiadacz. To jakaś plaga k***a... :D

bigosik

2012-10-16, 12:14
W końcu ludzie mają okazje powiedzieć co myślą, aż tak to Cię boli?