18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends - Stick Figure Spotlight 2

Dzedaj87 • 2012-10-14, 22:53
Ostatnio pojawiło się kilka tematów o League of Legends, więc wrzucam wam sadystyczną w każdym calu animację, walczących patyczaków. Całość utrzymana w tematyce LoL.

Filmik świeżynka, z wczoraj!






Jest to część 2.

Pierwsza dostępna -> tu!


P.S. Vladimir to mistrz sadyzmu :D

bigosik

2012-10-15, 17:54
Dzięki za wstawkę, miałem to obejrzeć już trochę temu ale zapomniałem o tym ;)

~Bongman
Wk***iłeś mnie. A więc tak - tibia dla gimbusów!?!?!?!? No dobra, tu się zgodzę, 0 fabuły, wszędzie gracze na botach itp. Ale dalej:
Minecraft - Gra rozwijająca wyobraźnie (przydałaby Ci się, w końcu przestałbyś sypać ch*jowymi żartami, chociaż przyznam że jeden, może dwa mnie rozśmieszyły), w ogóle widziałeś budowle w tej grze? Sam nie gram (grałem), ale przyznam że czuje respekt do kogoś kto zrobił zajebistą budowlę. http://toroz.com.au/wp-content/uploads/2012/07/WesterosCraft-Imgur.jpg (na szybkiego wygooglowane)
CS - Gra zespołowa, wymaga taktyki, refleksu, przewidywania - chyba nigdy porządnych mixów 5vs5 nie grałeś.
I ostatnie - League of Legends - gra dla gimbusów? W tym momencie mnie rozj***łeś synek. Ta gra jest tak niesamowita, że sądzę iż będę grał w to do upadku. Gra wymaga zgrania drużyny, przewidywania przeciwnika, musisz znać każdy ruch każdego bohatera, a ciągle dochodzą nowe. Ty śmiesz mówić że ta gra jest dla gimbusów? Ty chyba grywasz w gry godzinę i wyłączasz. Ciekawi mnie w co Ty grasz... :plzdie:



A tak P.S. Do fanów lola:


Polecam ;)

BongMan

2012-10-15, 18:16
Napinacze - jeśli wrzucając tu filmiki ze swoich zj***nych gierek uzbieracie przynajmniej połowę tych piw, które ja uzbierałem za kawały, to wtedy pogadamy :D W końcu to za pomocą piw użytkownicy forum oceniają co jest tutaj ch*jowe, a co fajne.

bigosik napisał/a:

Ciekawi mnie w co Ty grasz...


W życie. Zajebista grafika i pełen realizm, ale brakuje opcji save/load.

Pidzama

2012-10-15, 18:46
Nigdy nie pisze tutaj komentarzy ale jak typ jara się że ma Wirtualną " walute " ( bo jak to nazwać gloryfikacją? ) i wywyższa się tym na tle innych to aż mi sie śmiać chce..
BongMan dostaje piwo = fap time ?

Piontas

2012-10-15, 18:56
@up Dokładnie masz racje w dodatku zaraz każdy kto napisał coś na owego mistrza żartu z pod warzywniaka dostanie ostrzeżenie od tak zwanych obrońców suchego klimatu :)

trane1

2012-10-15, 18:57
bongman
te piwa daja ci chyba z litosci bo obczaiłem kilka twoich kawalow i albo ch*jowe suchary albo jakies bezsenowne randomy

ShadowZ

2012-10-15, 19:07
bong - piwo z litości.

suchy945

2012-10-15, 19:41
Bong cierpi po prostu na manię wielkości.

Themikej

2012-10-15, 19:42
[quote="BongMan"]Napinacze - jeśli wrzucając tu filmiki ze swoich zj***nych gierek uzbieracie przynajmniej połowę tych piw, które ja uzbierałem za kawały, to wtedy pogadamy :D W końcu to za pomocą piw użytkownicy forum oceniają co jest tutaj ch*jowe, a co fajne.


ale p*zda, k***a tyle piw co ja dostałem, ja pie**ole

BongMan

2012-10-15, 20:02
Piwa są po to by użytkownicy mogli ocenić co im się podoba. Dopowiadaczy posyłam na ch*j bez biletu powrotnego, lub proszę by mi pokazali fragment mojej wypowiedzi w którym "jaram się" piwami lub je gloryfikuję czy też się wywyższam. Po prostu stwierdzam fakt, który widać. Moje kawały podobają się użytkownikom sadistica bardziej niż wasze gierki. Takie są fakty i gówno możecie.

Themikej

2012-10-15, 20:09
BongMan napisał/a:

Piwa są po to by użytkownicy mogli ocenić co im się podoba. Dopowiadaczy posyłam na ch*j bez biletu powrotnego, lub proszę by mi pokazali fragment mojej wypowiedzi w którym "jaram się" piwami lub je gloryfikuję czy też się wywyższam. Po prostu stwierdzam fakt, który widać. Moje kawały podobają się użytkownikom sadistica bardziej niż wasze gierki. Takie są fakty i gówno możecie.




to się jaraj dalej, nie wiem czy czytasz to co napisałeś przed wysłaniem. Co to za skretyniały bufon, ja pie**ole

BongMan

2012-10-15, 20:19
BongMan napisał/a:

proszę by mi pokazali fragment mojej wypowiedzi w którym "jaram się" piwami lub je gloryfikuję czy też się wywyższam.


Themikej napisał/a:

to się jaraj dalej, nie wiem czy czytasz to co napisałeś przed wysłaniem.


Czytasz ty ze zrozumieniem?

Themikej

2012-10-15, 20:42
BongMan napisał/a:

Napinacze - jeśli uzbieracie przynajmniej połowę tych piw, które ja uzbierałem za kawały, to wtedy pogadamy



jak Ci to pogrubię to zrozumiesz ? czy już nic nie dociera do Pana
BongzbieraczapiwMana

drakkarrudy

2012-10-15, 20:43
Jakie to zabawne, jak wszyscy nabierają się na trolling BongMan'a.. :D

BongMan

2012-10-15, 20:59
Bo twierdzą, że te kawały są ch*jowe. Większość użytkowników twierdzi inaczej, co pokazali za pomocą piw.
Co jeszcze mam ci wytłumaczyć?

KH...........ER

2012-10-15, 21:00
Ja tam ciupie w Vindictusa... Im mniej cymbałow tym lepiej sie gra.
Dlatego jestem za tym Byście grali w LoL-a, Metina i tym podobne pierdoły bo po prostu w inne gry sie duzo lepiej gra bez tzw. niedorozwinietej dzieciarni.

A co do filmiku... Dlaczego, ale dlaczego promujecie taka idiotyczna gre w tak ciekawy sposób? Filmik wymiata i mi sie podoba do tego stopnia, że zachciałem obejrzeć gameplay-e oto tej gierki. I co?
Bardzo wielkie rozczarowanie.
Żałosna gierka.

Browar za filmik oczywiście :)