18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lato w mieście

Vireek • 2010-09-07, 13:40
Podsumowanie lata. Majewski nadal trzyma poziom :)


Pener

2010-09-07, 14:54
Virdos napisał/a:

Majewski nadal trzyma poziom


jest żenujący, jemu nawet bycie błaznem ch*jowo wychodzi (ogólnie, bo akurat ten materiał o dziwo udany)

erniii

2010-09-07, 14:59
bardzo bliski podłogi, ale trzyma, fakt.

Vireek

2010-09-07, 15:01
Pener666 napisał/a:


jest żenujący, jemu nawet bycie błaznem ch*jowo wychodzi (ogólnie, bo akurat ten materiał o dziwo udany)



Kwestia gustu. On sam nie tworzy materiałów, głownie chodzi mi o jego program "Majewski Show"

Aureora

2010-09-07, 15:01
Nie kapuje, ale gówno.

Turbik

2010-09-07, 15:02
Zacznijmy od tego, że Majewski jest żałosny i wcale nie śmieszny. Co usilnie próbuje cały czas robić. 'Nadal' poziomu trzymać nie może, skoro go nigdy nie było ; ) No może 'Mamy Cię' przyjemnie się oglądało. W jego obecnym 'show' jest wiecej pie**olenia i RZARTÓW niż czegokolwiek chociaż trochę wartego oglądania.
Za to mistrzem jest ten mały Mongoł z U1 Bator ;D

Ale wyjątkowo jak na niego, to akurat całkiem dało rade.

Bol3ck

2010-09-07, 15:03
Poziom, poziom gówna

Pener

2010-09-07, 15:05
Virdos napisał/a:

Kwestia gustu. On sam nie tworzy materiałów, głownie chodzi mi o jego program "Majewski Show"


właśnie ktoś kto to wymyśla powinien zająć się lepiej prowadzeniem warzywniaka, a sam majewski jako prowadzący... jak to kiedyś oglądałem to najbardziej wk***iało mnie że on sam śmieje się z tego jak uda mu się jakoś przypadkiem jebnąć ciętą ripostą.

muchospray

2010-09-07, 15:07
tu jest Polska? myślałem że k***a chiny bo jakieś skośne te ryje (czyt. wypatrzone przez religię)

thewhitestar

2010-09-07, 15:08
Majewski nigdy nie trzymał poziomu, jego 'żarty' zawsze pukały w dno od spodu, on nawet nie potrafi ciekawie poprowadzić rozmowy ze swoimi gośćmi, wszystko jest takie 'na siłę'... Rzygać się chce.
Ale co innego te przygotowane materiały, tupu ten filmik. Choć do szczytu im daleko to gołym okiem widać że wymyśla je ktoś inny niż błazen Majewski.

Vireek

2010-09-07, 15:14
k***a, zamiast fapować, czytajcie!

trzelpy

2010-09-07, 15:18
Ja jebie, nic tylko narzekanie. Majewski - gówno, Wojewódzki - gówno, Cejrowski - gówno. Wszystko dla was gówno i poziom mułu. Zamiast pie**olić w kółko jak bardzo to jest bez sensu i blee, lepiej poszukajcie k***a czegoś mądrego, zabawnego i ciekawego wg. was i bez zbędnego pie**olenia wstawcie tu :]

Vireek

2010-09-07, 15:20
trzelpy, oł jeee ;)

boocheno

2010-09-07, 15:42
Macie racje, po co oni emitują jakiekolwiek programy satyryczne. Lepiej żeby ich nie było - nie będzie się czego czepiać. M jak Miłość rulez !!!

bluealfa

2010-09-07, 15:53
@up

trzelpy brawooo!

Jak się k***a komuś nie podoba to niech sp***ala oglądać Pana "przezajebistego" Japę na VHS.

Bo to Polska właśnie! Tylko tutaj możesz doświadczyć największych absurdów, spotkać pojebów oraz "najlepszych" kierowców na świecie, zderzyć się z niesamowitym system prawnym, dostać wpie**ol za darmo albo zginąć za zapałki. Posłuchać też można narzekań i stęknięć emobachorów, pseudokatoli, "zmanierowanych" emerytów, blachar, rydzykowatych, kaczorowatych, tuskowatych - oni zawsze będą wk***iać. Do tego są zdecydowaną większością w kraju gdzie jednostka jest gnojona bo myśli inaczej, żartuje inaczej i ma swój styl. Pamiętaj w tym kraju białe jest białe a czarne jest czarne. Nie ma innych kolorów. Zaścianek jak ch*j! Kraj piękny ale większość ludzi to zawistni sk***iele.