18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lato w mieście

Vireek • 2010-09-07, 13:40
Podsumowanie lata. Majewski nadal trzyma poziom :)


Turbik

2010-09-07, 15:59
trzelpy napisał/a:

Ja jebie, nic tylko narzekanie. Majewski - gówno, Wojewódzki - gówno, Cejrowski - gówno. Wszystko dla was gówno i poziom mułu. Zamiast pie**olić w kółko jak bardzo to jest bez sensu i blee, lepiej poszukajcie k***a czegoś mądrego, zabawnego i ciekawego wg. was i bez zbędnego pie**olenia wstawcie tu :]



pie**olisz, Wojewódzki jest zajebisty!

DwOOruch

2010-09-07, 16:36
A ja pie**ole wasz TVN bezmózgi.

Vireek

2010-09-07, 16:36
Turbik napisał/a:



pie**olisz, Wojewódzki jest zajebisty!



On zacytował tylko wypowiedzi innych, więc nie pie**oli...

power-3

2010-09-07, 16:44
pointa najlepsza: "wakacje 2010 udały się gównie dla tego" :D

Lumpy1

2010-09-07, 16:56
batman rządzi :D

Łukasz

2010-09-07, 17:14
trzelpy napisał/a:

Ja jebie, nic tylko narzekanie. Majewski - gówno, Wojewódzki - gówno, Cejrowski - gówno. (...)



Nie narzekanie tylko ocenianie... Świat jest pełen barw a Ty widzisz tylko dwa kolory - czarny i biały. Nie popadaj od razu w skrajności. To, że komuś nie podoba się Majewski to nie znaczy, że wszystko określa mianem gówna...

Powinno być tak:
Majewski - gówno, trzelpy - gówno, Wojewódzki - w porzo :-P

arkadi

2010-09-07, 17:41
Płeć DwOOruch
A ja pie**ole wasz TVN bezmózgi.


wracaj gimbusie do szkoły bo za mało lekcji dziś było..

Erich

2010-09-07, 18:00
Przepraszam, a co w tym jest sadystycznego?

Tak pie**olicie pie**olicie i chyba się Wam popie**oliła tematyka tej strony :-?

Nie widzę sensu kopiowania rzeczy "wykopanych" z innych stron

Zawsze wydawało mi się ze sadistic.pl skupiał ludzi szukających mocniejszych wrażeń czy tzw. "piedolnięcia" Niestety jest tutaj co raz więcej tutaj słitaśnych filmików (powinienem teraz użyć pisma pokemonów z "XD" na czele, ale nie dane było mi sie nauczyc ;-) )

Tak tak zaraz pewnie ktoś napisze jak mi mało to wydupiaj na harda ;]

Tych "normalnych" pozdrawiam reszta wypie**alać

Vireek

2010-09-07, 18:23
Erich, "wydupiaj" z forum jak ci nie pasuje.

Pokaż co ty nam zaoferujesz, bo jak narazie to tylko sie napinasz.

Medar92

2010-09-07, 21:39
trzelpy napisał/a:

Ja jebie, nic tylko narzekanie. Majewski - gówno, Wojewódzki - gówno, Cejrowski - gówno. Wszystko dla was gówno i poziom mułu. Zamiast pie**olić w kółko jak bardzo to jest bez sensu i blee, lepiej poszukajcie k***a czegoś mądrego, zabawnego i ciekawego wg. was i bez zbędnego pie**olenia wstawcie tu :]



a czy rwa mać sadistic to forum z mądrymi, zabawnymi i ciekawymi filmikami?! trzelpy weź sie ogarnij! Bo tu ma byc sadyzm a nie takie pierd*lenie kotka za pomoca młotka!

Lashlo

2010-09-07, 21:53
Medar92 napisał/a:



a czy rwa mać sadistic to forum z mądrymi, zabawnymi i ciekawymi filmikami?! trzelpy weź sie ogarnij! Bo tu ma byc sadyzm a nie takie pierd*lenie kotka za pomoca młotka!


1.3. Sadistic.pl jest serwisem rozrywkowym, jednak Użytkownicy, pisząc w odpowiednich działach, mogą poruszać wszystkie ich nurtujące tematy.

Milcz.

Novik

2010-09-07, 22:11
ch*jowe nudne a majewski nie jest k***a mać śmieszny! co się stało z tą stroną

Ardnas

2010-09-07, 22:27
a mnie Majewski smieszy:D