18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latanie nad Blackpool

Missiek1906 • 2013-04-11, 02:08
Malo sadystyczne ale warte uwagi.
Latanie samolotem Cessna 152 ( G-AXSW ) nad Blackpool - UK. Widoczki ladne - enjoy 8-)


Material wlasny wiec nie bylo :D
Nagrywane GoPro Hero 3 Black Edition.

moonmaker05

2013-04-11, 13:40
akurat do angli pojechales zeby polatac ? w polsce malo lotnisk ? cos nie chce mi sie wierzyc w material wlasny

KwusheR

2013-04-11, 14:24
@up - a nie pomyślałeś, że może tam mieszkać i latać zawodowo?

tr...........ke

2013-04-11, 14:29
Tylko że w UK latanie taniej wychodzi i nie ma w ch*j popie**olonych i niedorobionych przepisów tak jak w Polsce.

bingo100

2013-04-11, 23:29
I to kolejny dowód na to, że w Europie zachodniej łatwiej robić to, co się lubi. Przede wszystkim nie ma tak wielu ludzi, którzy muszą się zawsze do czegoś przyj***ć. Tak, to do Ciebie moonmaker05.

montalban

2013-04-13, 11:52
Dlaczego przed filmikiem masz reklamę GoPro Hero? Materiał sponsorowany?

apostata

2013-04-13, 12:10
a co to wspólnego z sadolem,nawet kraksy nie ma :(

Abi.M.Sahim

2013-04-13, 12:11
montalban napisał/a:

Dlaczego przed filmikiem masz reklamę GoPro Hero? Materiał sponsorowany?


Po prostu ludzie którzy nagrywają coś za pomocą tej kamerki, uwielbiają się tym chwalić...

Co do filmiku - co sobie pomyślał admin/mod który to na główną przepuścił?
Aha - już wiem:
[Admin mode: On]
"Nuuuudy.... Ale niech zostanie na głównej, bo dyskusja pod nim chyba będzie ciekawsza od samego filmiku - ładnie będą się kłócić o ten 'materiał własny'."
[Admin mode: off]

ostatni

2013-04-13, 12:18
Cytat:

Nagrywane GoPro Hero 3 Black Edition.



wow :homer:

ps. rozumiem, gdybyś to twoje gopro umieścił na skrzydle, ale takie samo nagranie z z kabiny mogłeś zrobić telefonem średniej klasy :homer: x2

TheColt

2013-04-13, 12:22
ch*jowo kamere umieściłeś

Kubusiek333

2013-04-13, 12:23
@Ja-ah-qu-ub-el
Chciało mu się coś zrobić, realizuje swoją pasję przy okazji dzieląc się tym z nami, a Ty musisz jeszcze doj***ć się o kamerkę... Koleś robi fajną rzecz i chwała mu za to, że chce mu się to robić a nie siedzieć przed komputerem.

Zdania zaczyna się od wielkiej litery. k***a.

The87Amon

2013-04-13, 12:31
ze tam moze mieszkac i latac jak ktos napisal to jedna sprawa sam tu mieszkam ale akurat w Liverpoolu i zamierzam sie zapisac do aeroklubu szybowcowego bo jest wygodniej latac na miejscu jak sie tu mieszka niz w polsce, druga sprawa ze do Blackpool nasi piloci byli przezucani z okupowanej europy w tym Ci o ktorych pozniej bylo najglosniej 303 itp Zumbach i inni (taka tam ciekawostka) same lotnisko i klimacik tego miasteczka sa bardzo fajne bylem tam pozwiedzac, pozdro ;-)

WisienGM

2013-04-13, 12:36
Typ lata samolotem, nagrywa filmik i wrzuca na sadola, a zamiast sie cieszyc widokami i okazja popatrzenia pilotowi na rece przez ramie, to jedna polowa pie**oli, ze w Polsce jest zle, a druga, że ch*jowo kamera umieszczona.

Polowa pewnie prawka kat, B nie ma, ale pogadac zawsze mozna, nie? Jak to ktos ladnie na sadolu ujal:

plecakiem przez ryj

Max Ibuprom

2013-04-13, 12:48
Super, bardzo bym chciał polatać czymś z silnikiem, nawet motolotnią, samolotem to już wgl.... Mam nadzieje żę kiedyś się uda zrobić licencje! :)

virdem

2013-04-13, 13:02
Zazdroszcze strasznie, mozna poczuc sie wolnym latajac nad tym calym zgielkiem i chaosem ktory ma miejsce na ziemi :)
Co do kamery to nastepnym razem postaraj sie umiescic w troche lepszym miejscu, zebysmy mogli cieszyc sie pełnia widokow :)
Props po calosci!