18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latanie nad Blackpool

Missiek1906 • 2013-04-11, 02:08
Malo sadystyczne ale warte uwagi.
Latanie samolotem Cessna 152 ( G-AXSW ) nad Blackpool - UK. Widoczki ladne - enjoy 8-)


Material wlasny wiec nie bylo :D
Nagrywane GoPro Hero 3 Black Edition.

Kosy

2013-04-13, 13:16
Skakałem zdaje się z takiej samej Cessny pilot + wyrzucający + 3 skoczków upchanych jak sardynki = zero miejsca. Pomimo tego to była zajebista sprawa.

czarny7684

2013-04-13, 13:48
Byłem tam i jest całkiem spoko, ale trochę syfu.

nanab

2013-04-13, 13:50
I co jest na tym filmiku takiego super że wstawiasz? Mogę nagrać jak jadę do pracy albo idę do sklepu po bułki i tez mam to wstawiać?

Proximate

2013-04-13, 13:55
k***a zerżnąłeś pomysł na podkład, który miałem wj***ć do swojego 1-go filmiku na moto, a ch*j z Tobą :F

Arachnidek

2013-04-13, 14:16
Ummm ... ale to nie jest C152 tylko C150 i w wersji aerobat (szybki w prawym górnym rogu nagrania). Skoro materiał własny to trzeba było pokazać na co stać aerobatka. Sam mam dostęp tylko to zwykłej C152 więc cudów nie robie ;) SP-APG pozdrawia ;)

virdem

2013-04-13, 14:25
nanab napisał/a:

I co jest na tym filmiku takiego super że wstawiasz? Mogę nagrać jak jadę do pracy albo idę do sklepu po bułki i tez mam to wstawiać?



Nie widzisz roznicy w przelocie nad miastem samolotem a jazda autem/spacere?

RDX

2013-04-13, 15:32
jak już leciałeś nad anglią było zrzucić jakąś bombkę, napalm czy coś w ramach rekompensaty za pomoc podczas wojny, albo chociaż pod pretekstem oczyszczenia świata z rudych i ciapaków

nanab

2013-04-13, 15:55
virdem napisał/a:



Nie widzisz roznicy w przelocie nad miastem samolotem a jazda autem/spacere?


Widzę różnicę, co nie zmienia faktu że nie rozbił się, nie robił żadnych akrobacji, nie rzygał. Wystartował leciał, wylądował. Emocje jak na grzybach.

aryary

2013-04-13, 16:18
a co to za nutka leci w tle? swoja droga spoko video

Nihilista

2013-04-13, 17:12
Za taki materiał własny wielkie piwo!

cenzurowany

2013-04-13, 19:15
dziś już ładnie jeden polecial awionetką...

KaOeNDeI

2013-04-13, 20:19
'kawałek' to OVERWERK - Daybreak (GoPro HERO3 Edit)

niedzielaxxx2

2013-04-13, 20:19
Też mieszkam w Blackpool. To co widać na filmiku nie pokazuje nawet ułamku uroku tego miasta. Następnym razem kamerka w inne miejsce. Fajnie wiedzieć, że rodak realizuje swoje pasje. Jeśli będzie to możliwe to przeleć nad wieżą i nad Stanley Parkiem, a następnie umieść filmik na sadolu:) Pozdrawiam z Blackpool!!!

Abi.M.Sahim

2013-04-14, 15:55
Proximate napisał/a:

k***a zerżnąłeś pomysł na podkład, który miałem wj***ć do swojego 1-go filmiku na moto, a ch*j z Tobą :F



On zerżnął? Ty też byś zerżnął...
Kawałek nie bez powodu się nazywa "Daybreak (GoPro HERO3 Edit)"...
Połowa "oryginalnych" filmików robionych tymi kamerkami ma to w podkładzie, z czego fajny i dobrze zmontowany, na razie widziałem zaledwie CAŁY JEDEN. (i to w dodatku - o ironio! - nie nagrywany tą kamerką, a jedynie składany w oprogramowaniu to niej dołączonym... badum-tss!)

A to tylko potwierdza moje zdanie z poprzedniego posta w tym temacie, że:
a) ludzie kupują ten bardzo drogi sprzęt,
b) KOMPLETNIE nie mają pomysłu na jego wykorzystanie
c) ale koniecznie muszą nagrać coś bezwartościowego i w swoim "dziele", na każdym kroku (w tytule, w opisie, logiem na początku, a nawet MUZYKĄ!) podkreślać czym to nagrali...
Jakby sam fakt, że TAKI filmik jest nagrany przy użyciu GoPro HERO3 Black Edition (czyli tej droższej - to oczywiście też trzeba podkreślić, chociaż nagrywa ona tak samo jak zwykła), a nie jakiejś pierwszej lepszej komórki potrafiącej nagrywać płynnie w HD, czynił z niego coś lepszego niż zwykłe nagranie kilku minut lotu, jakich na YT są dziesiątki tysięcy, a na samym Sadolu są dziesiątki lepszych.

Żeby nie było, że krzyczę po prostu z zazdrości - poniżej naprawdę oryginalny i wartościowy filmik nagrany przy użyciu tego rodzaju kamerek, po obejrzeniu którego człowiek nie odnosi wrażenia, że właśnie bezpowrotnie zmarnował kilka minut ze swojego życia.


[EDIT]
Lepiej się ogląda w HD, więc rzucam też linkiem do YT: /watch?v=fOaBBt6sQns