18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kymatica-natura rzeczywistosci

Mesjaszowaty • 2014-06-05, 17:19
Temat powierzchownie nie sadystyczny, ale jak sie go zglebi to juz jak najbardziej tak.Licze na sadolowa dyskusje na poziomie, w szczegolnosci tych "mondrych sadoli", chociaz i tak temat nie trafi na glowna.Jedziemy:


el...........wy

2014-06-06, 21:32
@UP
Podejrzewam, że gdyby mój kot umiał mówić, to jego wypowiedzi byłyby bardziej logiczne niż pie**olenie użytkownika mesjaszowaty, co udowadnia po raz któryś.

Mesjaszowaty

2014-06-12, 15:23
Ork.Fajny napisał/a:

Mesjaszowaty, gdzie te 10 podobieństw...?


wiesz, dalbym ci je moze ale czytajac ciebie odnoszacego sie do definicji czy regulek z podrecznikow od biologii do klasy podstawowej az sie odechciewa.Jakbys nie zauwazyl mamy rok 2014 a niektorzy dalej mysla ze to sredniowiecze, powtarzaja madrosci sprzed wieku i dalej, no mentalna porazka.Oznajmiam ci:cala wiedza do poprawki.Kiedys mysleli ze ziemia jest plaska i heretykow co twierdzili inaczej palono czy wieszano.
Juz w pierwszej mojej odpowiedzi napisalem cos o fizyce kwantowej, bez zrozumienia jej podstaw nie zrozumiesz mechanizmu dzialania postrzeganej rzeczywistosci,, nie bylo sensu cokolwiek dalej odpisywac na twoje pytania.
Dziwi mnie ze nikt nie spytal o prawo morskie a to zajebiscie wazny aspekt w zalaczonym filmiku.Nikt nie podjal sie tego zagadnienia :shock:
-elBieuh*jawy dowiodles na jakiej zalosnej plaszczyznie znajduje sie twoje zalosne zycie, poj***ncu, sledzisz moj profil i kazdego posta co tu wrzuce, get a life lajzo.staralem sie wytlumaczyc ci jak najprosciej umiem-zebys wypie**alal i to jak najdalej, psujesz klimat szkodniku internetowy, won za stodole, fajne ostrzezenia ci doszly, chyba wk***iasz adminow tak samo jak mnie :-D
Jak obiecalem dorzucilem juz Nassima i dorzuce cos jeszcze a mam w zanadrzu.Dopiero po obejrzeniu tego i owego, posluchaniu kogo trzeba , jest czlowiek w stanie wyrobic sobie opinie co i jak, nie po 5 minutowym czy nawet godzinnym zj***nym filmiku z you tuba :-P

el...........wy

2014-06-12, 19:33
Mesjaszowaty napisał/a:

dowiodles na jakiej zalosnej plaszczyznie znajduje sie twoje zalosne zycie, poj***ncu, sledzisz moj profil i kazdego posta co tu wrzuce, get a life lajzo.staralem sie wytlumaczyc ci jak najprosciej umiem-zebys wypie**alal i to jak najdalej, psujesz klimat szkodniku internetowy, won za stodole, fajne ostrzezenia ci doszly, chyba wk***iasz adminow tak samo jak mnie



Nie śledzę, tylko miałem okazję z tobą "rozmawiać", reszta twoich postów gówno mnie obchodzi, bo nic kompletnie tu nie wnosisz poza pie**oleniem głupot.
Doszły mi ostrzeżenia, a i owszem, ale nie wiem czy sobie półgłówku zdajesz sprawę, że nad tobą ciąży ban.