18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat internetUF

muldzio • 2020-04-22, 14:32
jak zwykle kradzione z internetów (ryjoksiążka/grupa dla stulejrazy)
kwiat dorastających małoletnich...


bodzio667

2020-04-22, 21:37
Wyrosną z tego. Albo i nie. :D
A dla spinacza z elaboratem: wychowuj po swojemu i nie moralizuj innych.

babubabu89

2020-04-22, 21:45
przecież z ryja widać że obie fas mają

ws...........33

2020-04-22, 21:56
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



To internet, werbalne wymiociny to jego drugie imię, czego ty się k***a spodziewasz?

kr...........14

2020-04-22, 22:10
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



Minóg jedyne wie co robić to żeby przetrwać Ty się zesrałeś nawet nie mówiąc do Ciebie "Nie zesraj się" :D

DużyKutas

2020-04-22, 22:22
Obejszłem_system napisał/a:

@up Panie mały ku*asiku. Dzieci są patusiarskie wyłącznie przez rodziców. jakbyś liznął psychologii to byś cokolwiek wiedział. A tak bredzisz, że ciężko to czytać



Ty przeczytales to co napsialem? Chyba amsz problemy z rozumieniem tekstu intelektualny leszczu.

ellsworth

2020-04-22, 22:50
Barnellini napisał/a:

Twoja wypowiedź nie ma sensu kolego. Co chcesz powiedzieć. Że te dziewczynki są niczemu niewinne bo ich rodzice nie sprawdzili się w swojej roli. Mamy je w związku z tym rozumieć i lubić? ch*ja nas obchodzą procesy wychowawcze w ich rodzinach Święty Tomaszu. Gówniary są już stracone i zostaną najpewniej j***nymi prostaczkami żyjącymi głownie z 500+. Wychowując się w obecnym miejscu patologia tylko się pogłębi a po oddaniu do domu dziecka na pewno też nie będzie lepiej. Po emocjonalnym tonie wypowiedzi wnioskuję, że jesteś walczącym o prawa LGBT tęczowym lewakiem także pie**ol się z obroną tego dziadostwa.
Pozdrawiam serdecznie



Przecież taka jest prawda! One sobie tego nie wymyśliły same. To dorośli je tego nauczyli i to oni sa JEDYNYMI winnymi takiego efektu. Dziecko nie robi nic innego jak naśladowanie dorosłych. Jeśli jest takie jakie jest to nie ma w tym nic winy dziecka.

Dokaka

2020-04-22, 23:19
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



I znowu jakies lewackie scierwo pierdzi głosno.
Co ma zawod wspólnego z wychowaniem dzieci??
Jak ma sie debili rodzicow jest sie debilnym dzieckiem a wyrasta sie na ludzie lewackie scierwo do odstrzału.
Pewnie sam tak chowasz bachory wiec nie widzisz w tym nic zlego.Ciekawe czy dziadkow tez masz debili?!

pankruk

2020-04-22, 23:59
Ja zauważyłem, że dzieciakom zaczęło odwalać w momencie gdy zetknęły się z polskim, patologicznym rapem. Nie mam nic do normalnego rapu bo mamy w Polsce bardzo fajnych artystów tego gatunku ale jest też sporo contentu o mega agresywnej treści. W tych tekstach dominują przecież jakieś więzienne animozje, przemoc i narkotyki, bardzo ciężkie metafory, które potem ryją dzieciakom głowy. Kilku moich kolegów ze szkoły podstawowej czy gimnazjum, zatraconych obecnie w ćpaniu czy alkoholu albo kryminale miałaby inne życie gdyby nie to, że imponował im styl życia podany w treści utworów niektórych raperów. Można mówić wiele ale pamiętam kim byli przedtem i jak się zmienili po zetknięciu z niektórymi treściami w tej muzyce.

polakwrocek

2020-04-23, 00:23
Coś na astronautki nie wyrosną. Ale lewak wstał i zaklaskał.

tak_bardzo_zły

2020-04-23, 05:22
Słucham polskiego rapu odkąd skończyłem 8 lat, nigdy nikogo nie zabiłem, nie kradłem, z usług prostytutek też nie korzystałem, nie jestem narkomanem. Słuchałem dużo horror core'u pokroju Słonia czy Eripe, a nikomu nie uj***łem głowy siekierą, maczetą czy inną piłą mechaniczną. Nie jestem też nekrofilem, nekromantą czy zombie. Nie słuchałem za to np. firmy czy innych prawilnych rapsów, ale jak byłem w podstawówce to każdy raper przynajmniej raz powiedział o j***niu policji. Zwalanie winy za czyjąś obecną sytuację na muzykę mogę uzasadnić jedynie niskim ilorazem inteligencji, to gdzie skończysz zależy od tego jakie masz wartości, jakie masz/miałeś towarzystwo i czego nauczyli Cię rodzice. Mnie nauczyli, że jak chcesz coś mieć to musisz sobie na to zarobić. Wyprowadziłem się z małego miasta do stolicy mając 20 lat, mam mieszkanie (z hipoteką ofc), zarabiam kilka minimalnych krajowych (teraz przez kryzys trochę mniej), krew mnie zalewa jak widzę jak rozdawane są pieniądze z podatków, które płacę. Jednocześnie widzę jak skończyli moi rówieśnicy z podstawówki cyz gimnazjum, którzy byli z patologicznych rodzin. Zgadniecie jak? Sami zostali patusami albo regularnie wyjeżdżają za granicę na kilka miesięcy, a potem wracają do Polski żyć "jak królowie" i tak w koło. Dzieci często powtarzają wzorce dane im przez rodziców. Jeśli dziecko zobaczy, że można przeżyć nie pracując to samo też pewnie pracować nie będzie.

Edit: Film ma tak ch*jową jakość, że pewnie ma kilka lat, a co za tym idzie te dzieci mają kilka lat więcej, więc wykopowicze pewnie by je znaleźli w kilka godzin i moglibyście zobaczyć jak u nich wygląda sytuacja życiowa.

uzarch

2020-04-23, 19:17
Klaudia Jachira AD 2000

Barnellini

2020-04-23, 22:11
ellsworth napisał/a:

Przecież taka jest prawda! One sobie tego nie wymyśliły same. To dorośli je tego nauczyli i to oni sa JEDYNYMI winnymi takiego efektu. Dziecko nie robi nic innego jak naśladowanie dorosłych. Jeśli jest takie jakie jest to nie ma w tym nic winy dziecka.



No ok. Zgadzam się, że wina leży po stronie rodziców bo dziecko powtarza to co robisz a nie to co mówisz, więc trzeba świecić przykładem przed dziećmi. Nie zmienia to faktu, że patologiczne gówniaki zasługują dla mnie na kopa w dupę i prewencyjnego liścia a nie użalanie się nad nimi i pobłażanie. A pretensje niech mają nie do mnie tylko do "rodziców"

RzezniaZmasarnia

2020-04-24, 00:48
Ta mimika twarzy, podlapany obraz z internetów czy nienawiść? Rozumieją w ogóle co mówią? Szczególnie ta młodsza, masakra.

djpyza

2020-04-24, 11:47
silwerbalk napisał/a:

k***a patrzysz na taki owoc i myślisz że jednak adolf to miał racje co do polaków i powoli zaczynasz rozumieć z czym walczył.....



pie**olnij się w ten swój poniemiecki łeb !!!

konował

2020-04-25, 01:31
Ale się k***a sracie. Tak k***a bo za dzieciaka każdy z nas był k***a idealny nie przeklinał nie robił nic głupiego i w ogóle jacy wyście byli k***a nieskazitelni.

Fakt młodym pasowało by strzelić w ucho za słownictwo. Ale życzyć śmierci 6-7 letniu dziecku które dopiero poznaje świat nie ma wyuczonej moralności i nie wie że pewnych rzeczy nie można. No to trzeba być już niedoj***nym.