18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat internetUF

muldzio • 2020-04-22, 14:32
jak zwykle kradzione z internetów (ryjoksiążka/grupa dla stulejrazy)
kwiat dorastających małoletnich...


DużyKutas

2020-04-22, 17:28
Bardziej patoligiczne niż napie**alanie takich patusiarskich dzieci przez rodziców czym tylko się da aby wybić im z łbów te upośledzenie.

Obejszłem_system

2020-04-22, 17:31
@up Panie mały ku*asiku. Dzieci są patusiarskie wyłącznie przez rodziców. jakbyś liznął psychologii to byś cokolwiek wiedział. A tak bredzisz, że ciężko to czytać

St...........on

2020-04-22, 17:47
razak napisał/a:

ale ich matki musialy sie k***ić



Zwykle matki dowiadują się jako ostatnie o takich wybrykach, a gowniarze pokroju tych z filmu kręcą takie filmiki jak są sami w domu.

Roman270297

2020-04-22, 17:57
Patola jak nic jeszcze przed szkołą średnią będzie łykać i pobierać 500+
Ja w takim wieku za takie coś już bym w mordę dostał.
A tym małolatom odebrali pewnie tylko telefony aby mogli tylko korzystać z laptopów i tabletów

Essent

2020-04-22, 17:58
To ich braciszek ??




~_Killa_

2020-04-22, 19:00
Widac po dziecku co z domu wynosi i czego jest uczone :>

KorwinInkwizytor

2020-04-22, 19:10
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



Ty na tym filmie to z lewej czy prawej?

silwerbalk

2020-04-22, 19:11
k***a patrzysz na taki owoc i myślisz że jednak adolf to miał racje co do polaków i powoli zaczynasz rozumieć z czym walczył..... :roll:

TestovironJR

2020-04-22, 19:39
Tak to się wszystko konczy gdy firmy by rozprzeszczenić swój towar promują oraz płacą takim k***iszonom jak linkiewicz i innym patologicznym zwierzentom .

czodA13

2020-04-22, 19:44
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



no to Cie ponioslo.

Barnellini

2020-04-22, 20:05
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



Twoja wypowiedź nie ma sensu kolego. Co chcesz powiedzieć. Że te dziewczynki są niczemu niewinne bo ich rodzice nie sprawdzili się w swojej roli. Mamy je w związku z tym rozumieć i lubić? ch*ja nas obchodzą procesy wychowawcze w ich rodzinach Święty Tomaszu. Gówniary są już stracone i zostaną najpewniej j***nymi prostaczkami żyjącymi głownie z 500+. Wychowując się w obecnym miejscu patologia tylko się pogłębi a po oddaniu do domu dziecka na pewno też nie będzie lepiej. Po emocjonalnym tonie wypowiedzi wnioskuję, że jesteś walczącym o prawa LGBT tęczowym lewakiem także pie**ol się z obroną tego dziadostwa.

Pozdrawiam serdecznie :)

ddss

2020-04-22, 20:38
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.





Co jak co, ale ja po mimo że łatwy nie byłem a i dzieci inne znałem to nigdy nic takiego w wieku 8=14 lat nie słyszałem ani do głowy nie przyszło.
Powinny dostać taki wpie**ol że na słowo h*j powinny srać w gacie przed pasem. Co że inne czasy, jak jest normalna rodzina i normalne wartości to dzieciak jest na tyle mądry że nie użyje wulgaryzmu ani się nie wygłupi w necie.

ImEth

2020-04-22, 20:56
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



(To mój pierwszy komentarz na tej stronie od kilku lat) Prawdziwa patologia została wyjaśniona. Pozdrawiam

Dzisiaj

2020-04-22, 21:08
Obejszłem_system napisał/a:

Część z was tu bredzi okropnie bez pomyślenia. Jeden coś o 500 plus.Drugi o patoli do odstrzału. Dobrze ,że na 99% nie wykonujecie żadnych istotnych zawodów w życiu. Wasza przenikliwość jest porównywalna z minogiem, który wie pewnie nic. Dlaczego są takie dzieci? zadaliście sobie to pytanie? Macie jakiekolwiek pojęcie o tym na czym polega wychowywanie i poświeęcanie czasu dzieciom? czy po prostu wypluwacie z siebie te werbalne wymiociny. Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli.



Jakims cudem ludzie nie zrozumieli Twojej wypowiedzi i dostales plusy. Bredzisz chlopie. Patole do odstrzalu - tak. 500 plus tak, sadole maja racje. PAtola do odstrzalu to nie dzieci tylko ich starzy. Nie potrafisz wychowac dziecka ? Nie rob dzieci. Skad wiesz, ze sadole nie robia nic pozytecznego w zyciu? Ty wlasnie robisz i dlatego zarejestrowales sobie konto na sadolu. Straciles prace w zabce czy skrecanie dlugopisow juz nie idzie tak dobrze jak kiedys - ze zostales w domu i silisz sie na jakies wypociny? "Prawdziwa patologia do odstrzału to Wy. Bo jesteście już dorośli." Starasz sie operowac jakimis pojeciami, gornolotnym slownictwem a tumanie nie potrafisz zrozumiec, ze ten portal nie jest klubem dobrej ksiazki? Wiekszosc dzieciarnia, grupa wyjadaczy i nowi co sie nie znajom - tacy jak TY. Nie podoba sie portal ? - po ch*j sie rejestrowales? serio... Smutna k***a morda - przyszla i narzeka. Do narzekania masz prawo jakbys siedzial tu od jakiegos czasu i marudzil, ze sadol schodzi na psy, sadol to drugi kwejk, sadol to tik-tok, sadol wrzuca filmiki ze smiesznymi zwierzakami... Zapytaj lepiej gdzie legenda bongman i jego k***a kraby? Co sie stanelo z fantastycznymi opisami fantastico ? ehhh nie sil sie - nie odpisuj, mam to w dupie i tak nie przeczytam. Pozdrawiam

gonzales1988

2020-04-22, 21:33
Widze ze wszyscy na sadolu strasznie szybko oceniaja ludzi. A według mnie dzieci poprostu naogladaly się jakiegoś gówna na jutubie i to jednorazowy wybryk. Byc może na codzień są zupełnie normalne. Jeżeli to normalna rodzina to przyjdzie mama/tata da pasem po dupie i skończą sie wybryki i wróci wszystko do normalności.