18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupowanie biletów

CrazyEdek • 2023-11-23, 19:09
Jeden albo dwa.


Kriski

2023-11-23, 19:27
Oj służby wojskowej brakuje oj brakuje.

siewie

2023-11-23, 20:48
Kriski napisał/a:

Oj służby wojskowej brakuje oj brakuje.



Wkrótce liścik przyjdzie nie ma najmniejszych wątpliwości przecież nikt nie jest anonimowy zwłaszcza w rosijjji, może jeszcze zobaczymy soldata w okopię przyjmującego granat z drona na glowke

antidotum4

2023-11-23, 20:57
Widać gość lubi "zbliżenia i przelewy" w takiej formie i takimi narzędziami, babka spojrzeniem go prześwietliła
GEJ ALERT!

Baby ch*jem nie wystraszysz

smc

2023-11-23, 20:57
"Sk***ysyn. Ten ch*j pie**olony, brudna pała" -pomyślała obajtkiem...

LLime

2023-11-23, 21:44
Humor z gimbazy.

mesjans

2023-11-23, 22:03
Kiedyś na Ukrainie wsiadłem pierwszy raz do autobusu miejskiego i podchodzi do mnie grube brzydkie babsko i prosi o opłatę za przejazd, ja płacę a ona chce jeszcze za drugi bilet a ja nie wiem o co chodzi ktoś obok zauważył że jestem obcokrajowcem i mi powiedział bym zawiesił torbę podróżną na bark bo jak leży na podłodze to liczy się jako druga osoba. Założyłem na bark i się odczepiła po czym przyczepiła się do innej grubej baby która nie miała kasy na bilet, co panią kanarową rozzłościło i na pierwszym przystanku gdy się drzwi otworzyły wyj***ła ją z kopa w dupę. Centralnie otwierają się drzwi na przystanku ludzie chcą wsiadać a tu wylatuje baba bez biletu ryjem w chodnik, a to nie był autobus niskopoziomowy. Myślę sobie dobrze że udało mi się osiągnąć z nią szybki konsensus.

PabllosSantoDaSilva

2023-11-23, 22:26
mesjans napisał/a:

Kiedyś na Ukrainie wsiadłem pierwszy raz do autobusu miejskiego i podchodzi do mnie grube brzydkie babsko i prosi o opłatę za przejazd, ja płacę a ona chce jeszcze za drugi bilet a ja nie wiem o co chodzi ktoś obok zauważył że jestem obcokrajowcem i mi powiedział bym zawiesił torbę podróżną na bark bo jak leży na podłodze to liczy się jako druga osoba. Założyłem na bark i się odczepiła po czym przyczepiła się do innej grubej baby która nie miała kasy na bilet, co panią kanarową rozzłościło i na pierwszym przystanku gdy się drzwi otworzyły wyj***ła ją z kopa w dupę. Centralnie otwierają się drzwi na przystanku ludzie chcą wsiadać a tu wylatuje baba bez biletu ryjem w chodnik, a to nie był autobus niskopoziomowy. Myślę sobie dobrze że udało mi się osiągnąć z nią szybki konsensus.



U nas mogliby kasować podwójnie cwaniaków w komunikacji zbiorowej którzy kładą torby/plecaki/kurtki na siedzeniu. Szczególnie tych co siadają przy przejściu a bagaże kładą od strony okna.

majeńka

2023-11-23, 22:59
mesjans napisał/a:

Kiedyś na Ukrainie wsiadłem pierwszy raz do autobusu miejskiego i podchodzi do mnie grube brzydkie babsko i prosi o opłatę za przejazd, ja płacę a ona chce jeszcze za drugi bilet a ja nie wiem o co chodzi ktoś obok zauważył że jestem obcokrajowcem i mi powiedział bym zawiesił torbę podróżną na bark bo jak leży na podłodze to liczy się jako druga osoba. Założyłem na bark i się odczepiła po czym przyczepiła się do innej grubej baby która nie miała kasy na bilet, co panią kanarową rozzłościło i na pierwszym przystanku gdy się drzwi otworzyły wyj***ła ją z kopa w dupę. Centralnie otwierają się drzwi na przystanku ludzie chcą wsiadać a tu wylatuje baba bez biletu ryjem w chodnik, a to nie był autobus niskopoziomowy. Myślę sobie dobrze że udało mi się osiągnąć z nią szybki konsensus.

Duże piwo dla kanarzycy. Prawidłowe postępowanie z gnojami bez biletów. :mrgreen:
(I niestety zmyślasz, zbyt dużo cwaniaków nienawidzi kontrolerów, tak więc od razu by ktoś nagrał i zgłosił na policję.)

Kubaeinstein

2023-11-23, 23:03
Kriski napisał/a:

Oj służby wojskowej brakuje oj brakuje.



Kolejny, który popiera patologiczne wcielanie na siłę, żeby zmarnować młodemu człowiekowi 2 lata życia.

Kriski

2023-11-23, 23:09
Kubaeinstein napisał/a:

Kolejny, który popiera patologiczne wcielanie na siłę, żeby zmarnować młodemu człowiekowi 2 lata życia.



Byłem dwa lata, potem kolejnych sześć, polecam.

majeńka

2023-11-23, 23:14
Kriski napisał/a:

Byłem dwa lata, potem kolejnych sześć, polecam.

Tyle że film jest z Kacapii, tam jesteś w wojsku najwyżej tydzień, potem rosną na tobie słoneczniki.

Rangraf

2023-11-23, 23:19
Tego BLIK'a już w różne gadżety banki wsadzają, byle zachęcić do płacenia.

Poopatulony

2023-11-23, 23:47
U siebie to się zachowują, u nas to katalizatory kradną bo na komunikację miejską nie mają.