18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupowanie biletów

CrazyEdek • 2023-11-23, 19:09
Jeden albo dwa.


Rak.Odbytu

2023-11-24, 02:31
mesjans napisał/a:

Kiedyś na Ukrainie wsiadłem pierwszy raz do autobusu miejskiego i podchodzi do mnie grube brzydkie babsko i prosi o opłatę za przejazd, ja płacę a ona chce jeszcze za drugi bilet a ja nie wiem o co chodzi ktoś obok zauważył że jestem obcokrajowcem i mi powiedział bym zawiesił torbę podróżną na bark bo jak leży na podłodze to liczy się jako druga osoba. Założyłem na bark i się odczepiła po czym przyczepiła się do innej grubej baby która nie miała kasy na bilet, co panią kanarową rozzłościło i na pierwszym przystanku gdy się drzwi otworzyły wyj***ła ją z kopa w dupę. Centralnie otwierają się drzwi na przystanku ludzie chcą wsiadać a tu wylatuje baba bez biletu ryjem w chodnik, a to nie był autobus niskopoziomowy. Myślę sobie dobrze że udało mi się osiągnąć z nią szybki konsensus.


To ja widziałem takie coś w Poznaniu. Dwóch kanarów wzięło gościa za szmaty i wyj***li go na chodnik. I jeszcze za nim wysiedli żeby dać mandat. To było ze 20 lat temu, kanarowaniem zajmowała się taka firma z Bydgoszczy o bardzo złej reputacji, chyba Konsol. Skończyło się zerwaniem umowy przez przewoźnika bo takie jazdy to był standard.

Kriski napisał/a:

Oj służby wojskowej brakuje oj brakuje.


Wyślą na front i zamiast kałacha dostanie gumowego ku*asa. To dopiero będzie zabawa, ciekawe ilu ubije Ukraińców.

majeńka napisał/a:

(I niestety zmyślasz, zbyt dużo cwaniaków nienawidzi kontrolerów, tak więc od razu by ktoś nagrał i zgłosił na policję.)


Zależy kiedy było owo "kiedyś". Kiedyś nie było kamerek w telefonach. A kiedyś wcześniej, nawet telefonów.

mesjans

2023-11-24, 14:02
majeńka napisał/a:

Duże piwo dla kanarzycy. Prawidłowe postępowanie z gnojami bez biletów.
(I niestety zmyślasz, zbyt dużo cwaniaków nienawidzi kontrolerów, tak więc od razu by ktoś nagrał i zgłosił na policję.)



To było w 2004 roku na Ukrainie, niby czym miał ktoś to nagrać Nokią 3210 jeżeli ktoś tam miał w ogóle telefon komórkowy. A nawet żeby ktoś miał kamerę to jakby zaszedł zgłosić to na ichnią policję to by jeszcze wpie**ol dostał białą pałą. Ale co ja tobie będę pisał pewnie nie masz nawet 20 lat i nie wiesz co to biała policyjna pała. A twoja świadomość na tym świecie zaistniała gdy telefony miały kamerę i uważasz to za standard wszechobecny zawsze.

majeńka

2023-11-24, 19:47
W 2004 każdy od dawna komórki miał. Nokia 3210 jest z 1999ego roku, a wówczas telefony przeżywały czas szalonego rozwoju, tak więc wymieniało się je nie rzadziej niż raz na 1-2 lat, tambylcy mieli więc lepszy sprzęt.

Zaś w pamiętnym grudniu to ja już byłam i w pieluchy waliłam. Pałą niemowląt nie walili (na ogół) ale w domu bibuły było sporo. "Na klasowej wojny froncie dzielnie staje wronie proncie", "stoi na stacji egzekutywa" itp :)

kulawiec

2023-11-24, 22:43
Podobno takie protezy im na pocieszenie zakładają teraz jak im upie**oli rękę.

mesjans

2023-11-24, 22:54
majeńka napisał/a:

W 2004 każdy od dawna komórki miał. Nokia 3210 jest z 1999ego roku, a wówczas telefony przeżywały czas szalonego rozwoju, tak więc wymieniało się je nie rzadziej niż raz na 1-2 lat, tambylcy mieli więc lepszy sprzęt.
Zaś w pamiętnym grudniu to ja już byłam i w pieluchy waliłam. Pałą niemowląt nie walili (na ogół) ale w domu bibuły było sporo. "Na klasowej wojny froncie dzielnie staje wronie proncie", "stoi na stacji egzekutywa" itp



W roku 2002 nokie w komisach polskich były skupywane przez białorusinów i ukrrainców w Polsce masowo. Przychodził typ i mówił potrzebuję 40 sztuk noki takiej za tydzień odbieram płacę gotówką. To że ty miałeś nie oznacza że ktoś w innym kraju miał identyczny dostęp jak ty.

Kubaeinstein

2023-11-29, 00:20
Kriski napisał/a:

Byłem dwa lata, potem kolejnych sześć, polecam.



No to Tobie się może podobało, ale dla większości to jest zmarnowany czas. A po tej służbie jakoś życie ogarnąłeś? Masz cywilny zawód?