18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupił murzynkę?

Jesse.Pinkman • 2013-01-16, 16:54
No k***a czytam nie mogę uwierzyć własnym oczom:

,,18-letnia olimpijka została sprzedana 60-latkowi

http://www.wprost.pl/ar/384284/18-letnia-olimpijka-zostala-sprzedana-60-latkowi/

Pływaczka Ayouba-Ali Sihame, która na olimpiadzie reprezentowała afrykańskie wyspy Komory, boi się wrócić do kraju. Tuż przed startem w Igrzyskach Olimpijskich matka oznajmiła jej, że po powrocie z Londynu będzie musiała zakończyć swoją karierę sportową, bo została sprzedana 60-letniemu mężczyźnie, za którego ma wyjść za mąż. Dziewczyna poprosiła o azyl w Wielkiej Brytanii, może być jednak deportowana w ciągu najbliższych tygodni. Za nieposłuszeństwo wobec rodziców na miejscu może czekać ją nawet śmierć - podaje Wirtualna Polska.
Po tym, jak Sihame nie zakwalifikowała się do półfinału, opuściła wioskę olimpijską i przez kilka tygodni żyła na londyńskiej ulicy. W październiku próbowała przedostać się do Francji, posługując się fałszywym paszportem. Za używanie podrobionych dokumentów trafiła do więzienia. O azyl pływaczka poprosiła już przebywając w więzieniu. W sądzie usłyszała, że gdyby starała się o azyl od samego początku, prawdopodobnie by go otrzymała ze względu na swoją sytuację w domu rodzinnym. 60-latek, którego miała poślubić Sihame, ma już dwie żony. 18-latka po tym jak zakwalifikowała się na igrzyska stała się w swoim kraju celebrytką. Rodzice dostali za nią wyższą cenę, niż normalnie zapłacono by za pannę młodą.
"



k***a cofamy się w przeszłość do czasów niewolnictwa w ameryce? Myślałem, że to już mamy za sobą. Gratka dla niektórych sadoli zapewne, ale mnie to nie bawi.

kiper7

2013-01-16, 17:01
Po ile takie chodzą?

Jesse.Pinkman

2013-01-16, 17:02
kiper7 napisał/a:

Po ile takie chodzą?



Spytaj jej rodzinę, a dokładniej matkę, która sprzedała swoją córkę 60 letniemu staremu pierdowi...

In...........eo

2013-01-16, 17:41
@kiper7 a po ch*j ci murzynka? To ni do małpy ni do człowieka podobne....

krs133

2013-01-16, 18:08
Na lato zamiast materaca też sobie będę musiał nabyć taką pływaczkę.

ru_ziolo

2013-01-16, 18:26
Wystarczy się troszkę dokształcić z kultury tych wysp. Tam się tak robi. Tradycja.


Poza tym się nie liczy oburzenie bo nie sprzedali jej białemu.

Co...........21

2013-01-16, 19:24
Ja pie**ole nie dość że małpy się pływać nauczyły to jeszcze handlować zaczynają...

Smutas

2013-01-17, 08:59
k***a, kolejny jełop, który bezkrytycznie uwierzy we wszystko co w sieci napiszą. Najpierw, baranie, poczytaj sobie o Komorach. Tam ponad 70% ludzi to chrześcijanie, muzułman nie ma nawet 5%. A to, że dziewucha ma sprytnego adwokata, który takie bajeczki dla idiotów opowiada to inna sprawa.

marna

2013-01-17, 10:55
ru_ziolo napisał/a:

Wystarczy się troszkę dokształcić z kultury tych wysp. Tam się tak robi. Tradycja.



to ja już wolę nasze dzielenie się opłatkiem czy tam innym jajkiem :-?

kalion83

2013-01-17, 15:48
Jestem ciekawy ilu z was się ucieszy ja się dowie, że wasza dziewczyna nie pracuje w hotelu w angli tylko daje dupy na południu włoch.

Nic mnie tak nie wk***ia jak zmuszanie do czegoś innych ludzi wbrew ich woli (Choć są małe wyjątki :) ).

bisfhcrew

2013-01-17, 18:36
Cytat:

k***a cofamy się w przeszłość do czasów niewolnictwa w ameryce? Myślałem, że to już mamy za sobą.


My biali mamy to już za sobą. Teraz murzyni chcą zobaczyć jak to jest być po tej drugiej stronie.

D-Rose

2013-01-18, 18:15
rozumiałbym oburzenie autora jesli chodziłoby o biała dziewczyne. Wtedy sam byłbym oburzony

Ale zal ci murzynki? Niech ginie.

ilovepain

2013-01-18, 18:18
"Podaje Wirtualna Polska"








Koniec tematu...

Lotharius

2013-01-18, 18:21
"Gratka dla niektórych sadoli zapewne, ale mnie to nie bawi."

To sie k***a popłacz, mnie to bawi.