18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupił murzynkę?

Jesse.Pinkman • 2013-01-16, 16:54
No k***a czytam nie mogę uwierzyć własnym oczom:

,,18-letnia olimpijka została sprzedana 60-latkowi

http://www.wprost.pl/ar/384284/18-letnia-olimpijka-zostala-sprzedana-60-latkowi/

Pływaczka Ayouba-Ali Sihame, która na olimpiadzie reprezentowała afrykańskie wyspy Komory, boi się wrócić do kraju. Tuż przed startem w Igrzyskach Olimpijskich matka oznajmiła jej, że po powrocie z Londynu będzie musiała zakończyć swoją karierę sportową, bo została sprzedana 60-letniemu mężczyźnie, za którego ma wyjść za mąż. Dziewczyna poprosiła o azyl w Wielkiej Brytanii, może być jednak deportowana w ciągu najbliższych tygodni. Za nieposłuszeństwo wobec rodziców na miejscu może czekać ją nawet śmierć - podaje Wirtualna Polska.
Po tym, jak Sihame nie zakwalifikowała się do półfinału, opuściła wioskę olimpijską i przez kilka tygodni żyła na londyńskiej ulicy. W październiku próbowała przedostać się do Francji, posługując się fałszywym paszportem. Za używanie podrobionych dokumentów trafiła do więzienia. O azyl pływaczka poprosiła już przebywając w więzieniu. W sądzie usłyszała, że gdyby starała się o azyl od samego początku, prawdopodobnie by go otrzymała ze względu na swoją sytuację w domu rodzinnym. 60-latek, którego miała poślubić Sihame, ma już dwie żony. 18-latka po tym jak zakwalifikowała się na igrzyska stała się w swoim kraju celebrytką. Rodzice dostali za nią wyższą cenę, niż normalnie zapłacono by za pannę młodą.
"



k***a cofamy się w przeszłość do czasów niewolnictwa w ameryce? Myślałem, że to już mamy za sobą. Gratka dla niektórych sadoli zapewne, ale mnie to nie bawi.

ll...........rt

2013-01-18, 18:24
ru_ziolo napisał/a:

Tam się tak robi. Tradycja.


Czyli jak Angole nie odeślą Murzynki, to będą musieli oddać samolot?

BANNED

2013-01-18, 18:28
Lotharius napisał/a:

"Gratka dla niektórych sadoli zapewne, ale mnie to nie bawi."

To sie k***a popłacz, mnie to bawi.


a mnie to jebie

Lotharius napisał/a:

"Gratka dla niektórych sadoli zapewne, ale mnie to nie bawi."

To sie k***a popłacz, mnie to bawi.


a mnie to jebie

firer

2013-01-18, 18:43
Cytat:

Tam się tak robi. Tradycja.

Czyli jak Angole nie odeślą Murzynki, to będą musieli oddać samolot?



Samolot i furę też :-D

ocjokrakow

2013-01-18, 18:47
co Ty tu pie**olisz o jakimś cofaniu. w afryce handlowali dziećmi, handlują i jeszcze długo będą handlować. Naukowcy twierdzą, że czarnoskórzy (nie zeuropeizowani, ani zamerykanizowani) są ewolucyjnie i cywilizacyjnie jakieś 1200 lat za nami.

ma...........us

2013-01-18, 19:11
Smutas napisał/a:

k***a, kolejny jełop, który bezkrytycznie uwierzy we wszystko co w sieci napiszą. Najpierw, baranie, poczytaj sobie o Komorach. Tam ponad 70% ludzi to chrześcijanie, muzułman nie ma nawet 5%. A to, że dziewucha ma sprytnego adwokata, który takie bajeczki dla idiotów opowiada to inna sprawa.




Kuuurwa chłopie tam 99% populacji to muslimy doczytaj i nie pisz głupot w necie :) Chyba z seszelami żeś pomylił k***a

MCL

2013-01-18, 19:20
Z chęcią dałbym JEJ azyl, ta która go potrzebuje, żeby nie zostać zabita czy tam zgwałcona przez 60 letniego bambosza (chociaż jemu już pewnie nie staje) niż j***nemu muzułmańskiemu ścierwu jakiekolwiek socjale za to, że wpie**alają nam się do europy. k***a, ktoś mi powie o ch*j tu chodzi? Promuje się ścierwo które nic nie robi, a normalną kobietę, która chce uniknąć skazy na swojej prywatności sadza do paki? Niech mi ktoś k***a wytłumaczy, gdzie ten j***ny świat zmierza. Chciałbym sobie kupić.. nie, zająć. swoją własną prywatną samowystarczalną wysepkę i ogłosić się jej właścicielem, żebym mógł uciec od dzisiejszych problemów europy.

Loaloa

2013-01-18, 19:34
Cytat:

k***a, kolejny jełop, który bezkrytycznie uwierzy we wszystko co w sieci napiszą. Najpierw, baranie, poczytaj sobie o Komorach. Tam ponad 70% ludzi to chrześcijanie, muzułman nie ma nawet 5%



A to ciekawe, wikipedia podaje

Freedom of religion in Comoros is addressed in the constitution. However, there are limitations to this right in practice. While government authorities continued to prohibit Christians from proselytizing, there were no known instances where the local authorities and population restricted the right of Christians to practice other aspects of their faith. There was societal discrimination against non-Muslims in some sectors of society; however, accounts of social pressure were anecdotal. Proselytizing for any religion except Islam is illegal, and converts from Islam may be prosecuted under the law. However, such prosecutions are rare and have not resulted in any convictions in recent years.[1] In the past, there were reports of family and community members excluding non-Muslim converts from schools or villages for "evangelizing Muslims

Portal www.mapsofworld.com podaje

Comoros religion occupies an important role in the life of the people of the country. The country has a diverse history, as a result of which, quite a few religions are practiced in Comoros.

However, the main Comoros
religion is the Islam. The majority of the population of the country is Muslim. The preaching of the religion of Islam among the children starts at a very young age. Children are sent to the Quranic schools at the age of five. The Islam constitutes a major part in both the religions of Comoros as well as in the constitution and practices of the country. A small part of the population in the Comoros practice Christianity. Most of the Christian people in the Comoros believe in Roman Catholicism. There are also a few Protestant


Druga sprawa: nie wiem kto wam naopowiadał bzdur o zniesieniu niewolnictwa. Owszem, w Ameryce Północnej i Europie niewolnictwo jest nielegalne i surowo karane, ale w Afryce i Azji nie tylko ma się świetnie, ale wręcz kwitnie. Nigdy w historii ludzkości nie było tak wielu niewolników jak obecnie, nigdy też cena za niewolnika nie była tak niska! Szczególnie tanie są dzieci i dorośli bez żadnych kwalifikacji .
Prosze, kilka linków z pierwszej strony wyników google:
http://matadornetwork.com/change/10-shocking-facts-about-global-slavery-in-2008/
https://www.freetheslaves.net/SSLPage.aspx?pid=301
http://abolitionmedia.org/about-us/modern-slavery-statistics
http://www.bbc.co.uk/ethics/slavery/modern/modern_1.shtml

kurczasty

2013-01-18, 19:37
Haha wielkie oburzenie.
Moi drodzy poczytajcie sobie raporty nt niewolnictwa w XXI wieku.

Żyjemy w czasach w których jest najwięcej niewolników w historii Świata. Po prostu biały człowiek ma to gdzieś i o tym się nie mówi. I powiem szczerze jebie mnie ta czarna. Dramatem są białe kobiety sprzedawane do burdeli i tym się w pierwszej kolejności powinniśmy interesować a nie jakąś pływaczką.

botanic18

2013-01-18, 19:45
kiper7 napisał/a:

Po ile takie chodzą?



młoda, wysportowana

za tysiąc by poszła

doryjan

2013-01-18, 20:04
@up chyba za tysiąc kilo gruzu

oc...........an

2013-01-18, 20:35
Szkoda czarnej, ale bardziej mi szkoda moich sióstr Słowianek, które są wykorzystywane.

JURIJ_77

2013-01-18, 20:48
Cytat:

Szkoda czarnej, ale bardziej mi szkoda moich sióstr Słowianek, które są wykorzystywane.




nie bez własnej woli ... ale mów do słupa - słup jak dupa ...

tepad.no

2013-01-18, 23:02
zalatuje sciema zeby zdobyc azyl.

dupa222

2013-01-18, 23:31
Co ile klatkę się czyści i co to je?

Bajdus1962

2013-01-18, 23:48
Szkoda dziewczyny, bo nie wybiera się miejsca urodzenia, ale znów w tego typu tematach pojawia się Francja jako możliwość ucieczki.. no wiadomo, skoro tam więcej czarnych niz bialych się robi, to i o schronienie łatwiej..