18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

„Kultury trochę”

J...........a. • 2012-07-09, 22:06
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:




Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna

uookie

2012-07-09, 22:31
może po prostu otwórzcie z powrotem ten portal, a nie wklejacie tu po kawałku

casimus

2012-07-09, 22:53
@up
Podbijam :)

Sl...........nx

2012-07-09, 23:14
Ciągle dowiaduję się, że ten portal to jakaś perełka, ale jakoś nikt nie może wkleić tekstu, który by o tym świadczył.

J...........a.

2012-07-09, 23:38
Slonx napisał/a:

Ciągle dowiaduję się, że ten portal to jakaś perełka, ale jakoś nikt nie może wkleić tekstu, który by o tym świadczył.



Dziecko, co ty pie**olisz.
Powiem Ci jak tam było. Każdy miał możliwość napie**alania na moderacje, świat, ludzi.. słowem na wszystko. Bany dostawały tylko sk***iałe gimbusy i pojeby, które zamiast operować słowem jak szablą, ciskali k***ami jak cham cepem o pole.
Jak znasz lepszą stronę o tematyce "hejtowania", to zapodaj link. Ale jak nie znasz i pie**olisz 3po3, to nabierz moczu w usta i skończ z tymi 'przyk***nikami".

Chupacabra

2012-07-09, 23:40
Jeśli trafi się sk***iały dziad czy baba którzy nieładnie sie do nas odzywają, to trzeba im poprostu ciężko pocisnąc, tak, żeby zamknęli puchy. Bo faktycznie jest tak, że skoro ktoś jest starszy to odrazu myśli, że mu wszystko wolno. A zaprawdę Wam powiadam.. tak nie jest.

Marian Pudzianowski

2012-07-10, 00:00
Wg mnie najlepszy tekst póki co, bo zajebiście prawdziwy.

Sl...........nx

2012-07-10, 02:36
Józef Ka. napisał/a:



Dziecko, co ty pie**olisz.
Powiem Ci jak tam było. Każdy miał możliwość napie**alania na moderacje, świat, ludzi.. słowem na wszystko. Bany dostawały tylko sk***iałe gimbusy i pojeby, które zamiast operować słowem jak szablą, ciskali k***ami jak cham cepem o pole.
Jak znasz lepszą stronę o tematyce "hejtowania", to zapodaj link. Ale jak nie znasz i pie**olisz 3po3, to nabierz moczu w usta i skończ z tymi 'przyk***nikami".



Nie zrozumiałaś mnie, dziewczynko.
Nie piszę o stronach dotyczących hejtowania. Piszę o tym, że po raz kolejny widzę jakiś mizerny tekst, a czytam, że stronka była rewelacyjna. Tego nie mogę zrozumieć. Co mnie obchodzi, co tam się działo, nigdy nie byłem, nie wiem. Jeżeli jednak uważasz, że to było coś, to dlaczego tego czymś nie poprzesz, tak, abym mógł się przekonać.
Nie zaprzeczam, może to była fajna strona, ale na razie widzę w tym co wklejasz nic specjalnego.
Jeżeli było tak jak mówisz, to bardzo się cieszę, pewnie było fajnie. Wklej jednak naprawdę dobry tekst, ale tekst, a nie ciekawą tematykę. Rzeźbić w tym, o czym napisał ten gość, każdy potrafi, z lepszym lub gorszym skutkiem. Wklej coś, co będzie świadczyło o poziomie tych ludzi i tej strony.

johnnynash

2012-07-10, 02:52
Mam k***a dość tych starych dziadów, bo im się k***a należy...jak człowiek prawie ledwo żywy bo z gorączką to nie wpuszczą bo on był wcześniej i jest kolejka... co było dalej to już nie chce mi się pisać

pakicito

2012-07-10, 10:18
Cytat:

Slonx napisał/a:

Ciągle dowiaduję się, że ten portal to jakaś perełka, ale jakoś nikt nie może wkleić tekstu, który by o tym świadczył.



Dziecko, co ty pie**olisz.
Powiem Ci jak tam było. Każdy miał możliwość napie**alania na moderacje, świat, ludzi.. słowem na wszystko. Bany dostawały tylko sk***iałe gimbusy i pojeby, które zamiast operować słowem jak szablą, ciskali k***ami jak cham cepem o pole.
Jak znasz lepszą stronę o tematyce "hejtowania", to zapodaj link. Ale jak nie znasz i pie**olisz 3po3, to nabierz moczu w usta i skończ z tymi 'przyk***nikami".


Cytat:

Józef Ka. napisał/a:



Dziecko, co ty pie**olisz.
Powiem Ci jak tam było. Każdy miał możliwość napie**alania na moderacje, świat, ludzi.. słowem na wszystko. Bany dostawały tylko sk***iałe gimbusy i pojeby, które zamiast operować słowem jak szablą, ciskali k***ami jak cham cepem o pole.
Jak znasz lepszą stronę o tematyce "hejtowania", to zapodaj link. Ale jak nie znasz i pie**olisz 3po3, to nabierz moczu w usta i skończ z tymi 'przyk***nikami".



Nie zrozumiałaś mnie, dziewczynko.
Nie piszę o stronach dotyczących hejtowania. Piszę o tym, że po raz kolejny widzę jakiś mizerny tekst, a czytam, że stronka była rewelacyjna. Tego nie mogę zrozumieć. Co mnie obchodzi, co tam się działo, nigdy nie byłem, nie wiem. Jeżeli jednak uważasz, że to było coś, to dlaczego tego czymś nie poprzesz, tak, abym mógł się przekonać.
Nie zaprzeczam, może to była fajna strona, ale na razie widzę w tym co wklejasz nic specjalnego.
Jeżeli było tak jak mówisz, to bardzo się cieszę, pewnie było fajnie. Wklej jednak naprawdę dobry tekst, ale tekst, a nie ciekawą tematykę. Rzeźbić w tym, o czym napisał ten gość, każdy potrafi, z lepszym lub gorszym skutkiem. Wklej coś, co będzie świadczyło o poziomie tych ludzi i tej strony.


no panowie, jeszcze pare hejtów-komentów i odtworzymy tą stronkę

RebTroop

2012-07-10, 18:49
Jeśli mam komuś okazywać wielki szacunek za jego wiek to bardzo wiele mówi o osiągnięciach danej osoby...

buer2008

2012-07-10, 20:38
W 90% popieram hejtera, nie w 100 bo starsi ludzie jednak trochę bardziej wartościowi są dla społeczeństwa. Gdyby nie moi dziadkowie to, dajmy na to, nigdy bym się nie dowiedział o upa i ich tym co ono wyprawiało. Bo lekcji historii o tym jakoś nie pamiętam...

czesmengulgot

2012-07-10, 20:44
tak właśnie jest kiedy ich kichy są wstrząsane spazmami oburzenia i nie mogą zdecydować czy chcą srać czy przemówić.wtedy pojawia się asekuracyjne ,,trochę kultury do starszych".

adiemus36

2012-07-10, 20:48
Ale serio, zróbcie jakiś zbiorczy czy coś, albo po prostu w komentarzach dawaj następne. Piwa i tak dostaniesz, nie martw się.

larizzo

2012-07-10, 21:12
już pierwsze zdanie słowo "Polaczek" i wiadomo kto to pisał