18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura jazdy w Lublinie

Szamil Basajew • 2012-02-24, 14:47
Nie, to nie Rosja.


d-wade

2012-02-24, 17:21
3:32 a tego gościa trza było pie**olnąć a nie uciekać na drugi pas

Miranda

2012-02-24, 17:30
Tytuł powinien brzmieć "Brak kultury jazdy w Lublinie". Patrząc codziennie na te ulice zastanawiam się co za debile tutaj jeżdżą... Serio, takiego chamstwa to chyba tylko w warszawce szukać :/ Jednak zachód to jest zachód. Pochodzę z małej mieścinki, ale tam ludzie normalnie na pasach pieszych puszczają, a nie jeszcze na nich trąbią, że jak śmieli w ogóle wejść na pasy, albo puszczają wyjeżdżające np. z garażu autko, bo za nim sznurek i typ będzie stał aż nie wymusi :/ Ogólnie Lublin to prostactwo w ch*j :/

PanHT

2012-02-24, 17:42
maxs90 napisał/a:

L-ką zapie**ala na podwójnej ciągłej... kozak.. a tico ładnie bokiem na koniec postawione :D


A co powinna jechać np 2km aż będzie można wyprzedzać? Jakby jechał rowerzysta to też byś czekał?
Imho należy wyprzedzać każdy pojazd który niską prędkością utrudnia ruch bez względu na znaki. A poza tym jak jedziesz za taką koparą to nic nie widać.

idzior

2012-02-24, 17:57
ale k***a chciałbym mieć takie okazje, lampę bym zmienił wreszcie i zderzak odmalował. Może nawet nowe by się kupiło
Widać że kierowca tico nie lubi :D

michal29

2012-02-24, 18:03
Lublin to nie jest jakiś wyjątek. W calej Polsce jest pełno takich głąbów. Dzisiaj np koleś postanowił mnie wyprzedzić z prawej strony na skrzyżowaniu ja chciałem jechać prosto a on skręcić w lewo :ok***a: Jeszcze się do mnie rzucał o co mi chodzi jak na niego zatrąbiłem :roll:
Niestety ale tak teraz jeżdżą kierowcy i nie mogę się doczekać jak wprowadzą cięższe zasady zdawania prawka :mrgreen:

solarik13

2012-02-24, 18:05
Hardcorowe drogi, drzewa tuż przy ulicy. Nawet rowów nie ma.

szymsik

2012-02-24, 18:07
1:53 , fajne studentki tam macie :D

Vireek

2012-02-24, 18:13
Miranda napisał/a:

Ogólnie Lublin to prostactwo w ch*j :/



Widocznie komuś się nie wiedzie w tym mieście ;)

zygi2

2012-02-24, 18:30
1:46 - nie to żebym się czepiał ale "operator kamery" zaparkował tuż przed przejściem dla pieszych. a to równie niebezpieczne jak wymuszanie i inne drogowe ch*jstwa.

teken

2012-02-24, 18:47
1:29 - ja pie**ole, głupota policjantów. Sam często żałuję, że w pracy nie mam kamery w aucie, bo sytuacji ludzkiej i policyjnej głupoty spotykam wiele. Ostatnio jednak był szczyt lenistwa policji, gdybym miał to nagrane to bym udupił panów policjantów - 2 pasy ruchu w 1 stronę, policja zatrzymała się na pasach, idzie 2 facetów, a lewym pasem (prędkość dozwolona 50) leci koleś ~ 60 - 70 i przelatuje przez te pasy, 2 typów się zatrzymało. Co zrobili nasi wspaniali strażnicy texasu, mając czystą drogę przed sobą ? Oczywiście nic.

maxs90

2012-02-24, 18:58
MrHT ta wyprzedzać rower ,a ciągnik i busa to co innego i jak widać na zamieszczonym filmie ta podwójna się tam kończyła za chwile, a jak ją tam dali to pewnie nie bez powodu , potem nauczy się taki w L ,że ch*j na nauce mogłem na podwójnej to wszędzie mogę. po to mają tą j***ną L na dachu ,żeby chociaż wtedy zapie**alać zgodnie z przepisami

chodzi o sam fakt , jak jedziesz gdzie jest 90 to ma pocinac 90 i ch*j go ma obchodzić ,że inni 140 lecą. ma sie nauczyć po co są te znaki ,a nie . potem wymusza Ci jeden z drugim i sie dziwić ,że takie sytuacje na drodze , skoro w samym zarodku mu wpajają olej podwójne. jakaś wiocha była czy co to i tak pewnie bylo 40

jendrke

2012-02-24, 19:19
solarik13 napisał/a:

Hardcorowe drogi, drzewa tuż przy ulicy. Nawet rowów nie ma.


poj***na polityka eko-świrów, lepiej rozj***ć się na drzewie, ale ograniczyć CO2. Co do filmu to droga do nałęczowa przynajmniej pod względem nawierzchni nie należy do najgorszych, ch*jowo się tylko jedzie bo wszędzie ciężko wyprzedzać ;]

neufrin

2012-02-24, 19:20
Koleś ma nie złe szczęście, że tak często spotyka takich zjebów na swoim zderzaku

tigerqaz

2012-02-24, 19:27
Jak chcecie zobaczyć " kulturę " na drodze zapraszam do Łodzi w ciągu dokładnie tygodnia miałem 6 razy obite auto 2 razy stłuczkę nie z mojej winy 3 razy zajechanie drogi przed nosem 1 raz urwane lusterko.

Wynik:
Straty: 3 zmiany zderzaka 1 lusterko 2 zmiany błotnika prawego przedniego(0zł bo mam szrot z częściami).

Zyski:5,5 tysiąca za dogadanie się z kierującymi i 2 wnioski w pzu. za tą kasę kupiłem żonie auto i swoje będę miał naprawione. Zapraszam do łodzi celem łatwego zarobku:)

Domiel

2012-02-24, 20:09
Kamera w samochodach staje się rzeczą niezbędną. Niedługo w salonach będzie w zestawie wraz z hakiem. ;-)