18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura jazdy w Lublinie

Szamil Basajew • 2012-02-24, 14:47
Nie, to nie Rosja.


Ghost93

2012-02-24, 16:11
k***a ,już od samego patrzenia na tych pojebów krew zalewa. Nic tylko po stłuczce wyj***ć z auta i dać dotkliwie do zrozumienia jak jeżdżą.

McGregor127

2012-02-24, 16:11
Według mnie to dobrze, że powoli przechodzi do Nas tez zwyczaj z kamerą za szybą. I skończcie to pie**olenie o rusyfikacji :)
Pozdro.

heski997

2012-02-24, 16:13
Na końcu 2 uderzone Tico. Współczuje ludziom w Tico. Poziom bezpieczeństwa mniejszy niż na rowerze

Vl...........in

2012-02-24, 16:18
Nie lubię tego miejsca z początku filmiku.

@ ADRIANEZ
Brat jak był młodszy koleś zajechał mu drogę. Dostał w ryj, i piękne wgniecenie w dachu.

Mattis

2012-02-24, 16:23
Cytat:


@ Rydzo
niezła dziura ten lublin



Prawie jak u twojej starej, ogólnie nie polecam.

los gienadijos

2012-02-24, 16:23
Szamil Basajew napisał/a:

Nie, to nie Rosja.


Wiele nie brakuje.

NomadUG

2012-02-24, 16:24
kup sobie większy klakson ;)

cysio0407

2012-02-24, 16:36
shootinputin napisał/a:

Nie lubię tego miejsca z początku filmiku.



I dobrze, bo już kilka miesięcy temu przebudowali to skrzyżowanie.

Mi raz baba jakaś w Micrze wyjechała z Popiełuszki na Sikorskiego i się zatrzymała bokiem na moim pasie, gdyby kierowca terenówki, który jechał po sąsiednim pasie nie zrobił mi miejsca, żebym odbił na jego pas, to raczej by nie przeżyła uderzania w drzwi kierowcy przy co najmniej 70km/h.


pawel-jwe

2012-02-24, 16:36
Ja pie**ole, aż krew zalewa... całe szczęście że mieszkam na pomorzu, tu mam wrażenie że jakaś większa kultura jazdy w porównaniu do tego co przedstawia ten filmik (aczkolwiek idioci też się zdarzają).
Pozdrowienia dla wszystkich rozważnych i rozumnych kierowców.
A chrzczonego paliwka i zerowej przyczepności życzę wszystkim, którzy jeżdżą tak jak grupa idiotów z tego filmiku.

Vl...........in

2012-02-24, 16:41
cysio0407 napisał/a:



I dobrze, bo już kilka miesięcy temu przebudowali to skrzyżowanie



Dawno tam nie byłem, więc się nie orientuję, ale dobrze wiedzieć :) .

Najlepszy_na_świecie

2012-02-24, 16:45
A ja sobie rękę dam uciąć, że połowę tych obelg napisali mieszkańcy Lublina. :) Jestem z tego miasta i bardzo je lubię, a nie ubliżam mieszkańcom innych miast. Wszyscy się śmieją, że wschód, że dróg nie ma itp. Wiadomo, że trudniej jest w takiej miejscowości osiągnąć to samo co w dużej metropolii, ale to ma swój urok. A drogi? Porównajcie sobie drogi w Lublinie z tymi w Gdańsku czy Wrocławiu i dopiero wtedy proszę o opinię, bo mam to porównanie na co dzień i choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie na tej ścianie wschodniej są lepsze drogi. Sami sprawdźcie.

A teraz moja ulubiona rzecz, którą po prostu muszę wypomnieć, bo bym nie był sobą. Jeśli tzw. Polska A chce się śmiać z tzw. Polski B, to najpierw proszę sprawdzić czy dziadkowie nie byli przesiedleńcami z terenów kresowych. Pewnie w większości byli. To już jest ekstremalnie na wschód. A jeśli mówiąc cokolwiek Wasza rodzinka "zaciąga" to nawet sprawdzać nie musicie. :)

Wybaczcie, ale musiałem.

PS.

Na początku filmiku miejsce do zawracania jest szerokie, żeby auta się schowały stojąc obok siebie i nie blokowały drogi dwupasmowej. Człowiek w Micrze zrobił dobrze, a ten w busie stanął po prostu na środku i się dziwi, że ktoś podjechał z prawej. Dalej jest rozjazd i każdy wie, że po lewej stają Ci co zawracają, a po prawej CI skręcający zaraz w ulicę za stacją benzynową. Wystarczy tylko pomyśleć, ale wolicie udawać mądrych i wydłużyć korek w imię nieznanych mi idei.

Pozdrawiam całą Polskę.

recelo

2012-02-24, 16:48
A później mówią że wypadków dużo..

maxs90

2012-02-24, 16:55
L-ką zapie**ala na podwójnej ciągłej... kozak.. a tico ładnie bokiem na koniec postawione :D

Najlepszy_na_świecie

2012-02-24, 17:03
Jeszcze tylko dodam jedno do swojej poprzedniej wypowiedzi: większość materiału to wypadki nie z Lublina co widać po znakach z nazwami miejscowości. Ledwie kilka gdzieś na obrzeżach miasta. Większosć to jakieś wioski. Skąd więc ten tytuł?

Mi...........go

2012-02-24, 17:07
Trasa z Lublina do Nałęczowa. Uczyłem się u tego pirata z 2:10 ;) Albico